چه انتظار از هند 2020 بودجه این هفته

هند وزیر امور مالی Nirmala Sitharaman است به مجموعه در حال حاضر کشور سالانه بودجه در روز شنبه برای سال مالی شروع می شود که در آوریل. 1.

بودجه می آید در زمانی که هند در تلاش است تا رشد آن در مسیر بازگشت و به اندازه کافی ایجاد شغل برای نیروی کار خود را. در سال گذشته رشد گسترش 4.5% در سه ماه به پایان رسید که در ماه سپتامبر — کمترین فصلنامه توسعه در شش سال.

اخیرا صندوق بین المللی پول کاهش رشد هند طرح برای امسال با 1.2 درصد از آن در ماه اکتبر پیش بینی — صندوق انتظار دارد که سوم آسیا-بزرگترین اقتصاد به رشد 5.8 درصد در سال 2020 پشت چین پیش بینی رشد 6٪.

این خواهد بود Sitharam دوم ارائه بودجه پس از انتصاب وی به دولت در سال گذشته است. این طرح که انتظار می رود به طرح برنامه های است که می تواند کمک به اقتصاد عقب بر گردیم در مسیر احیای مصرف و به تلاش بخش های مانند املاک و مستغلات و قدرت افزایش می دهد.

در اینجا چیزی است که انتظار می رود از هند بودجه.

مالیات بر درآمد شخصی تغییرات

پس از کاهش مالیات شرکت در سال گذشته تحلیلگران توافق کردند که روز شنبه در بودجه ممکن است تنظیم شخصی براکت مالیاتی است که مصرف کنندگان بیشتر درآمد قابل تصرف به صرف.

فعلی براکت مالیاتی اعمال می شود به شرح زیر درآمد سالانه:

تا 250000 روپیه ($3,502) — بدون مالیات
بین 250,000 تا 500,000 روپیه — 5% مالیات
بین از 500 ، 000 1 ، 000 ، 000 روپیه — 20% مالیات
بیش از یک میلیون روپیه — 30% مالیات

DBS گروه اقتصاددان Radhika رائو گفت: هند می تواند یا افزایش حداقل درآمد مشمول مالیات و یا معرفی یک متفاوت نرخ مالیات برای افزایش درآمد حقوق بگیران. “به کوسن تاثیر بر مجموعه این ترفند ممکن است همراه با عقلانيت در تخفیف های مالیاتی” او نوشت: در یک توجه داشته باشید.

اقتصاددانان برجسته است که مالیات بر درآمد تغییرات به تنهایی ممکن است به اندازه کافی برای معکوس هند کاهش رشد اقتصادی به عنوان تنها درصد بسیار کمی از جمعیت می پردازد مالیات بر درآمد. خطر نیز وجود دارد که مصرف کنندگان ممکن است انتخاب کنید برای استفاده از کاهش مالیات برای افزایش پس انداز خود را به جای صرف که درآمد اضافی سیتی اقتصاددانان گفت: در یک توجه داشته باشید.

کاهش یا لغو دراز مدت سود سرمایه مالیات

برخی از اقتصاددانان گفته اند که آنها انتظار بودجه جدید یا پایین تر و یا لغو در دراز مدت سود سرمایه مالیات که معرفی شد در سال 2018 است. در زیر است که اندازه گیری های دولت تحمیل یک مالیات 10 ٪ در هر سود بیش از Rs. 100,000 از سهام برگزار شد و برای بیش از یک سال است. کاهش و یا انجام دور با آن اندازه گیری می تواند از لحاظ نظری بهبود روحیۀ سرمایه گذاران به سمت بازار هند است.

افزایش روستایی و اقتصاد کشاورزی

هند به احتمال زیاد به تقویت اعلام کرد در حال حاضر اقدامات طراحی شده برای کمک به کشاورزان است. که شامل یک درآمد برنامه پشتیبانی از کشاورزان که پرداخت 2000 روپیه در هر خانواده هر چهار ماه دیگر اقدامات بیمه کشاورزی و بهداشت و درمان و طرح بازنشستگی با توجه به DBS گروه رائو.

اجتماعی بخش از جمله اقدامات پایدار فشار نسبت به ارائه برق به خانوارها در روستاها بهبود در دسترس بودن و کیفیت مراقبت های بهداشتی و آموزش و پرورش و همچنین تلاش برای توسعه مهارت ها نیز انتظار می رود او اضافه شده است.

اقتصاددانان در سیتی گفت: “یک مسئله بسیار مهم است به آدرس خواهد بود روستایی غیرکشاورزی اقتصاد “است که صدمه زدن از کاهش نرخ رشد اقتصادی و تلاش برای رسمی اقتصاد است.” بسیاری از صاحبان کسب و کار کوچک شده اند تحت تاثیر قرار با توجه به دولت قبلی اصلاحات تلاش.

تصریح تمرکز بر روی هزینه های زیربنایی

در اواخر سال گذشته Sitharaman معرفی جاه طلبانه ملی زیرساخت های خط لوله طرح که هند سرمایه گذاری 102 تریلیون روپیه در پروژه های زیربنایی در پنج سال آینده. کمک های مالی به این طرح در حال تنظیم به عهده دولت مرکزی دولت و بخش خصوصی خواهد بود و در ابتدا با تمرکز بر پروژه ها در بخش هایی مانند برق و راه آهن و توسعه شهری و سلامت آموزش و پرورش, رسانه های محلی گزارش.

اطلاعات بیشتر در مورد تامین مالی آن پروژه های زیربنایی ارائه شده در بودجه می تواند به بهبود اعتماد به نفس سرمایه گذار در طرح کلی با توجه به DBS گروه رائو.

سیتی اقتصاددانان گفت: آنها انتظار بالاتر هزینه های سرمایه تخصیص داده شده به این طرح است.

کسری مالی هدف

با وجود کاهش سرعت رشد تورم در هند به طور پیوسته علامت در ماه های اخیر — باعث بانک مرکزی برای توقف آن کاهش نرخ بهره در آخرین نشست. اقتصاددانان توافق کردند که دولت در برابر یک کار دشوار است از تلاش برای افزایش تقاضا در حالی که اطمینان از آن باقی مانده است در مسیر رسیدن به آن در میان مدت مالی کسری اهداف.

برای سال مالی جاری منتهی به مارس سال 2020 اقتصاددانان انتظار دارند دولت به دست خود کسری مالی هدف از 3.3 درصد از تولید ناخالص داخلی به دلیل کاهش درآمد مجموعه ای از اقدامات محرک اقتصادی.

سیتی اقتصاددانان پیش بینی می کنند که مالی 2021 خواهد بود یک سال دیگر از “درآمد قابل توجهی عدم اطمینان” برای دولت مرکزی در میان ناامید کننده درآمد مجموعه ای از مالیات در سال جاری و همچنین به عنوان چالش در فروش و یا نابودی سود شرکت های دولتی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>