چه انتظار از بوئینگ درآمد به عنوان 737 Max بحران همچنان

در این دوشنبه, دسامبر. 16, 2019, فایل, عکس, بوئینگ کارگر پیاده روی در نظر یک 737 MAX جت در رنتون بشویید.

ایلین تامپسون | AP

بوئینگ هنوز درگیر در بحران ناشی از سقوط از آن 737 Max هواپیما. این شرکت مجموعه ای به جزئیات مالی آسیب در آن گزارش درآمد سه ماهه قبل از بازگشایی بازار در روز چهارشنبه.

این گزارش قرار می دهد بوئینگ مدیر عامل جدید دیو کالهون در صندلی داغ با سرمایه گذاران در اولین درآمد تماس در 10:30 a. m. ET. Calhoun یک decadelong بوئینگ عضو هیئت مدیره و سابق جنرال الکتریک و استون گروه اجرایی در زمان راس در اوایل این ماه پس از قبلی رئیس دنیس Muilenburg سرنگون شد برای به دست ما حداکثر بحران در اواخر سال گذشته.

در اینجا برخی از چیزهایی که به دنبال در این گزارش:

درآمد, درآمد, جست و خیز کردن

بوئینگ بهترین فروش هواپیما 737 Max مبتنی شده از ماه مارس و شرکت گزارش منفی به طور کلی سفارشات در سال 2019 آن بدترین عملکرد در دهه و یکی که سوار سازنده درآمد و سود. بوئینگ به احتمال زیاد پست به ازای هر سهم تعدیل درآمد از $1.47 در سه ماهه چهارم با توجه به میانگین برآورد تحلیلگران نظرسنجی توسط Refinitv. وال استریت تحلیلگران انتظار دارند درآمد به رها کردن توسط 23.5% $21.67 میلیارد دلار است.

بالا رفتن هزینه های

بوئینگ تیم اجرایی خواهد شد به روز رسانی این خیابان در افزایش هزینه از حداکثر زمین. این شرکت در زمان 5.6 میلیارد دلار pretax شارژ در ماه جولای به جبران خطوط هوایی و دیگر مشتریان برای پرواز ممنوع. تحلیلگران انتظار دارند این شرکت را به یکی دیگر از اتهام به عنوان شرکت های هواپیمایی را در مجموعه ای به رفتن به یکی دیگر از اوج تابستان فصل سفر بدون هواپیما. برخی از تحلیلگران انتظار دارند هزینه پایه برای صعود و یا بالاتر از 20 میلیارد دلار است.

بوئینگ به تازگی در مورد چهره اینکه خلبانان شرکت هواپیمایی را برای انجام شبیه ساز آموزش یک فرایند است که وعده برای اضافه کردن به این شرکت هزینه ها و اضافه کردن به تاخیر به هنگامی که هواپیما می تواند پرواز دوباره.

این شرکت این هفته امن تعهدات بیش از 12 میلیارد دلار برای دو سال وام از بیش از یک دوجین از بانک به عنوان شرکت بوئینگ به دنبال افزایش نقدینگی است.

GE روح و تامین کننده گلایه

بوئینگ در این ماه به حالت تعلیق تولید 737 Max بهترین-فروش هواپیما. تنظیم کننده نیست گفت: دقیقا زمانی که آنها را recertify هواپیما به عنوان امن برای پرواز اما FAA مدیر استیو Dickson در هفته گذشته گفت: برخی از مدیران شرکت هواپیمایی این می تواند اتفاق می افتد قبل از اواسط سال کمی جلوتر از بوئینگ پیش بینی است.

بوئینگ می گوید که قصد ندارد به اخراج کردند یا هر یک از کارکنان خود را, اما آن را به reassigned برخی از آن 737 Max کارکنان از آن رنتون بشویید. کارخانه به امکانات دیگر از جمله در کالیفرنیا است.

Calhoun و بوئینگ تیم اجرایی انتظار می رود که به رئوس مطالب چگونه زمین را تحت تاثیر قرار تامین کنندگان. بدنه ساز Spirit Aerosystems در اوایل این ماه گفت: این امر برش اولیه 2,800 شغل. جنرال الکتریک که باعث می شود موتورهای 737 Max در یک سرمایه گذاری مشترک با فرانسه هوافضا غول Safran به تازگی گذاشته حدود 70 کارگران موقت در یک مرکز در کبک. تامین کنندگان گفته شده توسط تولید کنندگان آن نیز موتورهای رقیب ایرباس, هواپیما, که آنها برنامه ریزی برای کاهش تعداد موتورهای تولید آنها در سال جاری با توجه به افراد آشنا با این موضوع. General Electric برنامه ریزی شده است به گزارش درآمد قبل از بوئینگ روز چهارشنبه.

بازسازی رابطه با تنظیم کننده

بوئینگ رهبران نیز به احتمال زیاد به ارائه جزئیات در مورد چگونگی آن را در تلاش برای بازسازی رابطه آن با رگولاتور پس از دسته ای بعد از دسته ای از شرم آور ایمیل های داخلی نشان داد کارکنان بوئینگ مباهات در مورد قانع کننده رگولاتور به پذیرش کمتر سختگیرانه آموزش.

در دیگران کارمندان و ابراز نگرانی های ایمنی در مورد هواپیما. تنظیم کننده تحت فشار قرار دادند در مکرر از دیدگاه مدیر عامل سابق Muilenburg که این هواپیما خواهد بود تایید به پرواز در پایان 2019 نظرات که منجر به از دست دادن شغل خود.

سود باقی می ماند در تصویر

بوئینگ مدیر عامل جدید در هفته گذشته گفت: این شرکت در نظر دارد برای حفظ سود خود و با وجود بحران اما سرمایه گذاران می خواهید بدانید از هر گونه حالات است که می تواند تغییر دهد.

“آنها در حال رفتن به انجام همه چیز آنها می توانند به ظروف سرباز یا مسافر با سود سهام گفت:” رابرت Springarn بوئینگ تحلیلگر در کردیت سوئیس. سود سهام یکی از قوی ترین راه های یک شرکت می تواند بیان دراز مدت اعتماد به نفس را در خود دارد و که در این مورد دشوار است وضعیت موقتی است.

دیگر هواپیما

سازمان دیده بان برای بوئینگ مدیران به ارائه جزئیات بیشتر در تقاضا برای آن بیشتر گران widebody هواپیما خرید و فروش که باید کاهش یابد. آن هواپیما شده اند در اهمیت به عنوان 737 Max باقی مانده دارند. بوئینگ در حال حاضر اعلام کرد قصد دارد به وضعیت تولید آن 787 Dreamliners به 12 ماه از 14 اما کاهش بیشتر امکان پذیر است. سرمایه گذاران نیز می خواهید یک جدول زمانی از تست 777X, بزرگترین دوقلو-موتور جت که برای اولین بار در زمان خاموش این سال است.

رقیب ایرباس شده است فروش صدها نفر از آن دوربرد تک راهرو هواپیما و بوئینگ مدیران ممکن است در صورت سوال در مورد بوئینگ قصد دارد برای یک جت.

اصلاح: Spirit AeroSystems اعلام اولیه اخراج از 2,800 شغل. نسخه قبلی misstated شکل.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>