آنچه نیاز به تغییر قبل از تاشو همراه, تبدیل شدن به چیزی است که هر کس می خواهد

Samsung Electronics Co. Galaxy Z فلیپ گوشی های هوشمند نمایش داده می شود در طول Samsung Unpacked محصول راه اندازی رویداد در سان فرانسیسکو, کالیفرنیا, ایالات متحده آمریکا در روز سه شنبه, فوریه. 11, 2020.

مایکل کوتاه | بلومبرگ | گتی ایماژ

من بررسی سامسونگ آخرین گوشی با صفحه نمایش تاشو گلکسی Z, تلنگر, در اوایل این هفته. آن را شسته و رفته اما هنوز هم یک بیت از یک ترفند است که هزینه $1,380. اکثر مردم در حال بهتر کردن صدها دلار صرفه جویی و خرید به طور منظم کهکشان S10, آی فون, 11 یا هر دستگاه دیگر با شکل سنتی عامل.

من هنوز هم فکر می کنم در نهایت, ما ممکن است تمام حمل دستگاه های با صفحه نمایش تاشو به ویژه به دلیل به آنها وعده به ترکیب مزایای یک تلفن و یک بزرگتر از صفحه نمایش تبلت در یک ابزار. اما چند چیز نیاز به تغییر قبل از ما وجود دارد. در اینجا چیزی است که کمک خواهد کرد که آنها را به جریان اصلی.

دوام

سامسونگ Galaxy برابر صفحه نمایش شکسته است تنها پس از دو روز استفاده کنید. این گوشی هزینه $2,000.

تاد Haselton | CNBC

بزرگترین مشکل در حال حاضر دوام.

سامسونگ Galaxy Z تلنگر با دوام ترین گوشی تاشو در عین حال از آنجا که آن را تا به برخی از شیشه ای از عناصر است که می افزاید: سفتی اما هنوز بسیار شکننده پوشش پلاستیکی بر روی صفحه نمایش. در صورتی که آسیب دیده می شود چیزی به عنوان ساده به عنوان فشار با نوک انگشت با ناخن و کل صفحه نمایش را می شکند این است که آنچه ممکن است اتفاق افتاده اند به کهکشان ما برابر سال گذشته (تصویر بالا).

عادی ترین تلفن های برخی از نسخه کورنینگ را گوریل شیشه ای است که نمی خواهد شکست اگر شما فشار با نوک انگشت آن را بیش از حد سخت است. من نمی دانم که چگونه ما را دریافت کنید وجود دارد اما هنگامی که صفحه نمایش بسیار بیشتر محافظت می شود آن را آسان تر به توصیه تاشو گوشی های.

قیمت

موتورولا Razr با صفحه نمایش تاشو

موتورولا

تاشو گوشی هنوز راه بیش از حد گران است. سامسونگ اولین گوشی تاشو, کهکشان, برابر, است که هنوز هم در دسترس است و هزینه های $1,980. کهکشان Z تلنگر هزینه $1,380 و موتورولا RAZR در Verizon هزینه $1,500.

که مقدار زیادی از پول برای خرج کردن در یک گوشی است که گذشته از تاشو نمایش یکسان است یا کمتر قدرتمند است که مشابه قیمت گوشی های تلفن همراه با شیشه معمولی نمایش می دهد.

اما صفحه نمایش های تاشو نیاز به یک جدید در فرآیند تولید است که به عنوان قدیمی به عنوان تولید شیشه. من فکر می کنم به عنوان شرکت هایی مانند سامسونگ کشف کردن که چگونه به آنها را ارزان تر قیمت این ابزارهای پایین خواهد آمد در هزینه و خواهد بود جذاب تر به روزمره مصرف کننده.

طراحی

سامسونگ Galaxy Z تلنگر

تاد Haselton | CNBC

طرح فعلی محصول تاشو گوشی واقعا پیشنهاد خیلی به نفع کاربران است. کهکشان Z تلنگر چین را به دلپذیری مربع است که ممکن است بهتر است برای مردم با جیب کوچک اما من نمی بینم هر گونه سود واقعی به طراحی. کهکشان برابر, زیبا, صفحه نمایش 7 اینچی که شبیه به یک تبلت است اما در خارج از صفحه نمایش کوچک است که آن را بسیار خوب برای استفاده از هنگامی که گوشی بسته است.

Samsung Galaxy برابر

تاد Haselton | CNBC

اما اگر ما می توانیم به یک نقطه که در آن ما واقعا نازک foldable که باز می شود تا به یک تلفن معمولی و یا چیزی است که به نظر می رسد و احساس می کند مانند امروز گوشی اما باز می شود تا یک قرص پس شاید آنها را جذاب تر. چند چیز نیاز به اتفاق می افتد هر چند: باتری واقعا حجیم و آنها نیاز به دریافت بسیار نازک به طوری که تولید کنندگان می تواند تاشو همراه با باریک پروفایل.

اپل

اولین مشتریان نمایش آی فون خود را X مجموعه در یک سیب نمایشگاه در سیدنی در تاریخ 3 نوامبر 2017.

سعید خان | AFP | Getty Images

در نهایت من فکر می کنم اپل نیاز به درگیر شدن برای کمک به گوشی تاشو با صفحه نمایش اصلی.

مقدار زیادی از شرکت ها انجام همه چیز را قبل از اپل می کند اما اغلب این تغییرات نمی تبدیل شدن به محبوب تا زمانی که اپل می کند و آنها را بهتر.

وجود دارد از گوشی های هوشمند شاه توت و خرما و موتورولا و دیگران قبل از آیفون در سال 2007 به عنوان مثال اما اپل کامل طراحی و راه اندازی یک عصر جدید از تلفن. قرص قبل از اپل است اما هیچ کس آنها را خریده تا زمانی که اپل به ما نشان داد که آنها می توانند احساس را به عنوان کامپیوتر های قابل حمل.

اپل یک فرقه مانند زیر از کاربران که در حال حاضر اپل و که ممکن است خرید یک صفحه نمایش تاشو تا زمانی که یکی هست که اجرا می شود از همان نرم افزار که در حال حاضر استفاده می شود.

من نمی دانم آنچه اپل انجام خواهد داد اما ما نیز نمی دانیم که چه اپل که قرار بود به انجام این کار قبل از آی فون یا آی پد برای کسانی که به تغییر کل صنایع است. شاید این ارقام کردن یک راه برای خلاص شدن از چین. شاید آن را ایجاد یک محصول با یک طراحی بهتر که هر کس دیگری. در هر صورت سامسونگ می تواند به نفع اگر اپل وارد بازار پس از آن یکی از اپل صفحه نمایش تولید کنندگان.

زمان

سامسونگ Galaxy Z تلنگر

تاد Haselton | CNBC

همه از این زمان خواهد بود. صفحه نمایش تاشو هنوز در مراحل ابتدایی خود را. سامسونگ یک کار بزرگ انجام داد اثبات مردم می توانید خرید اسباب بازی است که یک بار فقط داستان های علمی تخیلی. دستگاه های خود را تنها بهتر به تکرار آمده در هر سال. در زمان قیمت ها پایین خواهد آمد صفحه نمایش قوی تر خواهد شد و دستگاه های نازکتر. اما تا زمانی که این تغییرات رخ می دهد تنها کسانی که خرید محصولات با صفحه نمایش های تاشو خواهد بود همان نوع از افرادی که ورزش خودرو: مردمی که می خواهند به خرید یک نادر و گران قیمت محصول است که اکثر مردم خود را ندارد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>