بوریس جانسون را در روز یکشنبه مجموعه ای از طرح دولت برای بلند کردن اجسام coronavirus مستند اقدامات است.

این نخست وزیر وعده داده است برخی از COVID-19 محدودیت در انگلستان را می توان کاسته به محض دوشنبه.

با این حال وزیر کابینه براندون لوئیس مردم هشدار داد “این امر می تواند به اشتباه بیش از حد انجام دور” در چشم انداز مستند اقدامات بلند کردن اجسام.

او گفت: آسمان, اخبار, است که دولت می تواند “بسیار محتاط” با توجه به خطر دوم سنبله در coronavirus عفونت.

آنچه ممکن است – اگر چیزی تغییر از هفته آینده ؟

محل کار

شرکت در برخی از بخش ها از جمله ساخت و ساز و تولید و کشاورزی شده اند قادر به ادامه کار در انگلستان مستند.

بیشتر از بوریس جانسون

و ضروری خرده فروشان تا حد زیادی مواد غذایی و سوپر مارکت ها و مغازه ها نیز مجاز به باز باقی می ماند.

اما با بیش از شش میلیون انگلیسی furloughed از شغل خود نخست وزیر به پارلمان گفت که او می خواهد به “فعال کردن مردم با خیال راحت و ایمن برای رفتن به کار و کسب خود را بسته پرداخت”.

A runner passes over Tower Bridge, in central London, on the course of the London Marathon, which was postponed to help curb the spread of the coronavirus.
تصویر: انگلیسی ها ممکن است اجازه داده شود به خارج از ورزش به همان اندازه به عنوان آنها می خواهم

گروه های کسب و کار عمده کارفرمایان و اتحادیه های کارگری را دریافت پیش نویس دولت دستورالعمل تنظیم کردن که چگونه شرکت ها می توانند رزومه کاری با خیال راحت هنگامی که مستند اقدامات کاسته.

هدایت شامل الزامات اجتماعی را حفظ فاصله از دو متر demarcating فضای اداری با نوار در طبقه و میز و محدود کردن دسترسی به آسانسور.

به منظور کاهش ازدحام در دفاتر شیفت به احتمال زیاد مبهوت و بسیاری از کارکنان که می توانید از خانه کار مورد نیاز خواهد بود برای ادامه به انجام این کار برای بسیاری از ماه آمده است.

:: گوش دادن به روزانه پادکست در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

که در آن حفظ دو متر فاصله ممکن است این دستورالعمل ها می گویند که استفاده از تجهیزات حفاظت فردی باید در نظر گرفته همراه با فوق العاده تمیز کردن اقدامات و استفاده از صفحه نمایش به عنوان مورد در سوپر مارکت ها.

آن است که هنوز مشخص نیست که چگونه بسیاری از کارگران ممکن است تشویق به بازگشت به محل کار خود را به عنوان اوایل هفته آینده.

باغ مراکز

فضای خرده فروشی و برخی از دفاتر ممکن است در میان مجاز به بازگشایی با مشتری رو کسب و کار, مانند, بارها, مکانهای تفریحی و رستوران ها به احتمال زیاد به صورت یک دیگر صبر کنید.

دولت تحت فشار از نمایندگان مجلس محافظه کار اجازه می دهد تا مراکز باغ به میان اولین کسب و کار برای بازگشایی شده است.

وزیر امور خارجه Dominic Raab اشاره در عمل چنین زمانی که او وعده داد که وزیران را به این موضوع “بسیار نزدیک بررسی”.

حمل و نقل

به عنوان دولت آماده برای تشویق بیشتر مردم برای رفتن به محل کار خود را نخست وزیر صحبت کرده است در حال اجرا یک “بزرگتر و گسترده تر” لندن زیرزمینی خدمات به طوری که “مردم می توانند با رعایت اجتماعی فاصله”.

او همچنین وعده داده شده در روز یکشنبه به مجموعه ای از “mitigations برای کمک به افرادی که به دلایل اجتماعی فاصله نمی تواند استفاده از جرم حمل و نقل”.

A cyclist watching Greylag geese walk past in a sparsely populated Hyde Park, London, as the UK continues in lockdown to help curb the spread of the coronavirus.
تصویر: PM صحبت کرده از ‘جدید عصر طلایی دوچرخه سواری’

“وجود خواهد داشت مقدار زیادی از برنامه ریزی برای رفتن به کمک به مردم برای رسیدن به محل کار دیگر نسبت به جرم حمل و نقل” آقای جانسون اضافه شده است.

او پیشنهاد کرد یک معنی می تواند تشویق بیشتر مردم به استفاده از دوچرخه برای رفتن به محل کار در یک عصر طلایی برای دوچرخه سواری”.

ماسک صورت

انگلیسی ها می تواند تشویق به پوشیدن پوشش صورت به خصوص در حمل و نقل عمومی که مستند اقدامات کاسته.

نخست وزیر قبلا گفت: پوشش صورت خواهد بود “مفید” به “به مردم اعتماد به نفس آنها می تواند بازگشت به کار”.

Commuters crossing London Bridge before the coronavirus lockdown
تصویر: انگلیسی ها می تواند تشویق به پوشیدن ماسک صورت زمانی که آنها بازگشت به کار

آقای جانسون وعده داده است به می گویند بیشتر در مورد پوشش صورت زمانی که او اعلام کرد در مرحله بعدی از coronavirus اقدامات این آخر هفته.

کافه

در آلمان که شروع به بلند کردن آن مستند, برخی اظهار کرد: در ابتدا اجازه می دهد رستوران ها برای خدمت به مشتریان در خارج به عنوان آنها بازگشایی شده است.

Matt Hancock Health Secretary
درخواست وزیر بهداشت: سازمان دیده بان کامل

وزیر بهداشت مت Hancock اشاره در کافه در انگلستان مجاز به انجام همان گفتن اخبار آسمان: “ما بسیار مراقب باشید به دنبال بالینی مشاوره در دو متری قانون است.

“اما وجود دارد نیز شواهد بسیار قوی است که در خارج از منزل است بسیار پایین تر می شود بنابراین ممکن است راه حل است که برخی از کسب و کار به عنوان مثال کافی نت ها – به خصوص تابستان – ممکن است قادر به قرار دادن به محل است.”

ورزش

آقای جانسون است که انتظار می رود تا اعلام کند که مردم می توانند انجام دهند به همان اندازه ورزش در خارج از منزل به عنوان آنها می خواهم از دوشنبه.

در حال حاضر بریتانیا تنها باید ورزش در خارج از منزل به تنهایی یا با یک عضو از خانواده خود را – یک بار در روز.

اما با وجود این ممکن است به کاهش است که محدودیت سالن های ورزشی و زمین های بازی در حال انتظار برای بسته باقی می ماند.

نخست وزیر همچنین ممکن است به رفتن پیش به پیک نیک و سفر به پارک و گردش در روستا.

اما سواحل هنوز هم به احتمال زیاد به خارج از مرزهای آن گزارش شده است.

وزرای قبلا اشاره کرده که گلف و ماهیگیری و کاسه – ورزش در اجتماعی که فاصله آسان تر است برای حفظ – ممکن است در میان اولین به مجاز را از سر گرفت.

اجتماعی حباب

اسکاتلند و وزیر اول Nicola Sturgeon پیشنهاد کرده است کاهش انگلستان را مستند می تواند شامل امکان از انگلیسی به پیوستن به یک اجتماعی “حباب” حاوی گروه های کوچک از دوستان و خانواده از خانواده ها برای گردهمایی, حتی در صورتی که تنها ممکن است در خارج از منزل.

فوری گام اول ممکن است اجازه می دهد دو خانواده به پیوستن به هم به عنوان یک “حباب”.

مدارس

مدارس در انگلستان بسته شده اند – به جز حضور فرزندان کلید کارگران – پس از 20 مارس اما وزیر آموزش و پرورش گاوین ویلیامسون است گفت: نمایندگان مجلس دولت برنامه ریزی “مرحله به مرحله” بازگشایی مدارس انگلیسی.

Ofsted ارشد بازرس گفته است که اخبار آسمان وجود دارد یک “معامله بزرگ از منطق” در اجازه دادن به کودکان برای بازگشت به مدرسه برای اولین بار.

و آقای جانسون میگوید: “یکی از چیزهایی که ما می خواهم به انجام به همان سرعتی که ما می توانیم این است که قطعا در مدارس ابتدایی است.”

OFSTED CHIEF INSPECTOR AMANDA SPIELMAN
‘نرمال’ از مدرسه مهم برای کودکان

با این حال دولت بوده است نازکن در زمانی که ممکن است در واقع اتفاق می افتد.

آقای Hancock گفت: اسکای نیوز: “من درک می کنم نا امیدی از مردم بیش از آن خواهد شد در ماه ژوئن خواهد بود سپتامبر چه گروه های سنی را به این دلیل باشد که البته کشورهای دیگر گرفته اند تصمیم گیری های مختلف برای گروه های سنی مختلف.

“من وسوسه به prejudge این تصمیم اما ما هنوز نمی داده اما ما در حال آمدن به یک موقعیت که در آن نسبتا به زودی ما ممکن است قادر به گفتن آن.”

دادگاه

معاون وزیر دادگستری رابرت Buckland تعیین کرده است که چگونه دادگاه می تواند به زودی استخدام های اجتماعی فاصله گرفته است.

“ما باید به استفاده از به عنوان مثال دو دادگاه که در آن ما خواهد استفاده کرده اند یکی در گذشته به طوری که هیئت منصفه می تواند بازنشسته به یک فضای امن و همچنین فاصله و فاصله در دادگاه گفت:” ITV.

“ما شروع به دیدن که اتفاق می افتد در چند هفته آینده, اما از آن خواهد شد آهسته ساخت.”

جلوتر از انگلستان مستند همه کیفری محاکمه می رود به آخرین بیش از سه روز به تعویق افتاد در انگلستان و ولز است.

دولت جدید با شعار?

تا به حال دولت بوده است اصرار انگلیسی ها به “خانه ماندن, محافظت, بیمه خدمات درمانی, صرفه جویی در زندگی می کند”.

اما در یک اشاره از چگونه دولت پیام ممکن است تغییر از روز دوشنبه نخست وزیر به تازگی در توئیتر خود نوشت: “ماندن در خانه آهسته گسترش رفتن نگه دارید.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de