آنچه که از دست دادن یک نقطه عطفی مالیاتی مورد به اپل وسیله ای برای اتحادیه اروپا

کمیسر اروپا در امور رقابت Margrethe بازرگانی آدرس یک کنفرانس مطبوعاتی در بلژیک بیش از حد مالیات بر سود طرح در کمیسیون اروپا در بروکسل در ژانویه 11, 2016.

امانوئل DUNAND | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

کمیسیون اروپا که بازوی اجرایی اتحادیه اروپا خواهد شد به احتمال زیاد نگاه در راه های جدید برای مقابله با مالیات های زیر برجسته حقوقی دست به اپل در روز چهارشنبه.

اتحادیه اروپا به طور کلی دادگاه حکم کمیسیون نتوانست اثبات کند که دولت ایرلند داده بود مالیات مزیت فن آوری های غول پیکر. از این پس از این کمیسیون دستور داد اپل به بازپرداخت 13 میلیارد یورو ($14.9 میلیارد دلار) در مالیات های پرداخت نشده در سال 2016.

اروپا کمیسیون می تواند درخواست تجدید نظر چهارشنبه تصمیم ظرف دو ماه دوره است.

به شدت مورد پیش بینی حاکم شد و مورد استقبال اپل, اما آن را نمی کند, جلوگیری از بروکسل موسسه از کاوش معاملات بین دولت ها و شرکت ها. آن, اما, معنی اتحادیه اروپا نیاز به قرار دادن به جلو شواهد بیشتری در آینده — یک برنامه به طور بالقوه طولانی و پیچیده است.

“آنچه در خطر است بیش از فقط ادعا کمک های اعطا شده به اپل. قضاوت است و عواقب آن بر توانایی این کمیسیون برای استفاده از کمک های دولت به توازن رژیم های مالیاتی در سراسر اروپا و همچنین در آن زمان قصد دارد به دنبال کم مالیاتی کشورهای عضو که به نفع مالیات شرکت رژیم” پائولو Palmigiano سر از انگلیس رقابت اتحادیه اروپا و تجارت عمل در قانون شرکت Taylor Wessing گفت CNBC چهارشنبه.

کمیسیون باز کرده است تا مالیات های مختلف پروب به شرکت های بزرگ در سال های اخیر تحت آن دولت کمک قوانین. در سال 2015 به عنوان مثال گفت که فیات و استارباکس غیر قانونی دریافت کرده بود مزایای مالیاتی در لوکزامبورگ و هلند بود.

اما اتحادیه اروپا به طور کلی دادگاه همچنین حکم سال گذشته که کمیسیون انجام داد نیست ثابت کنیم که استارباکس پرداخت کمتر مالیات به عنوان یک نتیجه از توافق با دولت هلند نیز ابطال تصمیم کمیسیون.

اما دادگاه آیا حمایت از کار کمیسیون به بررسی آن در برابر فیات درخواست آن را به بازپرداخت تا 30 میلیون یورو مالیات بازگشت.

Genevra Forwood یک شریک در سفید و صورت گفت: CNBC در زمان که این کمیسیون به احتمال زیاد قرار داده و تلاش بیشتر به اثبات می کند که طرح مالیات توسط برخی کشورها ارائه یک مزیت برای شرکت ها مورد بررسی قرار گرفت.

در واکنش به بیانیه اپل حکم بروکسل گفت: آن را “ادامه خواهد داد به نگاه تهاجمی برنامه ریزی مالیاتی اقدامات تحت اتحادیه اروپا کمک های دولت قوانین برای ارزیابی اینکه آیا آنها در نتیجه غیر قانونی کمک های دولت است.”

جایگزین چه هستند?

با توجه به Palmigiano کمیسیون می تواند در پرداخت مالیات از چشم انداز است که آن را به طور بالقوه ایجاد اعوجاج در اتحادیه اروپا تنها بازار به جای این که آیا آن را غیر قانونی کمک های دولت است.

“تحت (مقاله) 116 کمیسیون نیاز به صدور یک بخشنامه پس از آن منجر به تغییر در رژیم های مالیاتی کشورهای عضو که به وضوح تاثیر بر شرکت های, اما این به این معنا نیست که شرکت ها مورد بررسی قرار می گیرد. این کمیسیون را هدف خاصی ملی طرح مالیات که تحریف رقابت,” او گفت:.

احتمال دیگر این است که با فشار دادن برای تغییرات در نحوه اتحادیه اروپا می پردازد مالیات در دسترس نباشد.

“کمیسیون تلاش برای تغییر شکل بین المللی سیستم مالیاتی توسط دادخواهی احتمالا شکست خورده است. آنها در حال حاضر نگاه در جای دیگر” دن Neidle مالیاتی شریک در Clifford, شانس, CNBC گفت.

“اتحادیه اروپا نیاز به اتفاق آرا به وضع قوانین مالیاتی. این کمیسیون می خواهید برای پیدا کردن یک راه دور است. آن است که اساسا به دنبال یک راه گریز در یک پیمان است که به وضوح مورد نیاز اتفاق در مورد مسائل مالیاتی,” او اضافه شده است.

در حال حاضر اتحادیه اروپا نیاز به اجماع از 27 عضو به اصلاح و یا ایجاد قوانین مالیاتی جدید. این یکی از موانعی که مانع عضو دیجیتال مالیاتی در سال 2019 پس از چهار کشور مخالف وضع مالیات.

با این حال دوباره نوشتن اتحادیه اروپا rulebook است پر زحمت و طولانی کار.

“این کمیسیون می ایستد به طور کامل پشت سر هدف این است که همه شرکت ها باید پرداخت سهم عادلانه خود را از مالیات. اگر عضو به برخی از شرکت های چند ملیتی مزایای مالیاتی در دسترس نیست به رقبای خود این مضرات رقابت عادلانه در اتحادیه اروپا. آن نیز محروم کیف و شهروندان از بودجه برای مقدار مورد نیاز سرمایه گذاری نیاز است که برای آن حتی بیشتر حاد در طول زمان بحران” کمیسیون اروپا روز چهارشنبه گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>