چیست مشاوره برای مدارس در مهار شیوع کروناویروس?

حداقل هشت مدارس سراسر انگلستان را بسته اند و دیگران فرستاده اند دانش آموزان صفحه اصلی نگرانی آنها شده اند ممکن است در معرض coronavirus.

اما بهداشت عمومی انگلستان (PHE) گفت: توصیه کلی این است که به نزدیک مدارس – پیام تکرار توسط وزیر بهداشت مت Hancock.

این headteacher از Burbage اولیه در بوختن, Derbyshire که 350 دانش آموزان گفت: آسمان, اخبار مدرسه بسته شد به دلیل یک دانش آموز به پدر و مادر دارای آزمایش مثبت برای COVID-19.

ادامه Plus آکادمی در کیدرمینستر گفت: آن بسته شد برای روز شنبه پس از یک از کارکنان شده در “تماس نزدیک” با یک عضو خانواده بود که خود منزوی پس از سفر به شمال ایتالیا.

مدارس دیگر نیز بسته برای یک دوره کوتاه مدت و با توصیه دانش آموزان و کارکنان به خود منزوی پس از سفر به شمال ایتالیا بیش از نیمی از مدت استراحت.

Sky’s Thomas Moore explains how countries around the world are preparing to contain COVID-19
چگونه به شامل همه گیر جهانی

شده اند وجود دارد چند مورد از این ویروس در کودکان و نوجوانان تا کنون اما بدیهی است که اگر این تغییرات مدارس می تواند تاثیر در گسترش این بیماری همه گیر.

Dr بهارات Pankhania ارشد بالینی مدرس در دانشگاه اکستر دانشکده پزشکی گفت: “وجود دارد عواقب به بسته شدن مدارس. آن را نامتناسب و آن را به این تصور غلط.

بیشتر از Covid-19

“این باعث می شود مردم به شدت نگران زمانی که وجود دارد بدون نیاز به بود.”

تا کنون وجود داشته است 15 تایید موارد coronavirus در انگلستان است.

Brine Leas School says it has closed its sixth form due to 'staff shortages'
تصویر: شور Leas مدرسه می گوید آن بسته شده است آن فرم ششم با توجه به کمبود کارکنان’

دولت فرستاده راهنمایی برای مدارس و محیطهای آموزشی در مورد آنچه به انجام در صورت وجود مورد مشکوک و یا اگر افراد در بازگشت از مشخص کشور در 14 روز گذشته.

چه باید بکنید اگر یک مورد از COVID-19 مشکوک در مهد کودک یا محیط آموزشی

فردی خواهد بود گفت: برای دور ماندن از این محل تا زمانی که نتایج آزمون در حال بازگشت.

وجود دارد بدون نیاز به تنظیم و یا ارسال کودکان و کارکنان خانه.

پس از نتایج آزمون می رسند کسانی که تست منفی خواهد بود توصیه در مورد زمانی که برای بازگشت به آموزش و پرورش است.

Burbage Primary School
تصویر: Burbage مدرسه ابتدایی

چه اگر کودکان و یا کارکنان تبدیل به ناخوشی مشکوک به COVID-19 در مدرسه

مطمئن شوید که کودکان و بزرگسالان می دانید بگویید کارکنان اگر آنها احساس ناخوشی.

تماس با بیمه خدمات درمانی 111 یا 999 اگر آن را در شرایط اضطراری و در حالی که شما صبر کنید برای مشاوره سعی کنید برای پیدا کردن جایی امن و جدا شده برای فرد است.

چه باید بکنید اگر یک مورد تایید خود را در مهد کودک یا مدرسه تنظیم

تنظیمات تماس گرفته خواهد شد محلی بهداشت عمومی انگلستان حفاظت از بهداشت و درمان تیم به بحث در مورد شناسایی افرادی که در تماس با آنها و توصیه و یا هر گونه اقدامات احتیاطی که باید در نظر گرفته شود.

حفاظت از سلامت تیم نیز در تماس با بیمار به طور مستقیم به توصیه جداسازی و شناسایی سایر مخاطبین.

مشاوره در تمیز کردن بخش های عمومی مانند کلاس های درس در حال تغییر اتاق و توالت داده خواهد شد.

چه باید بکنید اگر هر یک از کودکان و یا بزرگسالان را در بازگشت از یک دسته 1 مشخص شده کشور در 14 روز گذشته

افرادی که در بازگشت از دسته 1 مشخص شده کشورها/مناطق از جمله چین و کره جنوبی ایران و بخش هایی از ایتالیا در 14 روز گذشته باید خود جدا. این شامل اجتناب از حضور در آموزش و پرورش تنظیم و یا کار تا 14 روز پس از بازگشت آنها.

افرادی که در بازگشت از دسته 2 مشخص شده کشورها/مناطق از جمله ژاپن و کامبوج و سنگاپور در 14 روز گذشته توصیه به ماندن در خانه تنها اگر آنها نشانه توسعه.

همه دانش آموزان دیگر و یا دانش آموزان و کارکنان باید همچنان به حضور در مدرسه یا دانشگاه از جمله خواهر و برادر خود را از حضور در همان یا یک مدرسه متفاوت (مگر اینکه توصیه به مقامات بهداشت عمومی).

Codogno has become a ghost town
تصویر: برخی از مدارس بازدید شمال ایتالیا در نیمه اصطلاح

آنچه در مورد مدرسه برنامه ریزی شده سفر کنید ؟

خارجی دفتر مشاوره در برابر غیر ضروری سفر به سرزمین اصلی چین و مدارس باید کار هر سفر یا بازدید از سرزمین اصلی چین و دیگر دسته 1 کشور است.

این NASUWT معلمان اتحادیه مشاوره مدارس به انجام ارزیابی خطر برای بازدیدکننده داشته است در خارج از کشور و به حساب خطر عفونت را به عنوان به خوبی به عنوان رشته.

آن گفت: از آن آگاه بود که مشاوره داده شده است به مدارسی که معلمان سفر به مناطق آسیب دیده که پس از آن مورد نیاز خود جدا باید پرداخت نمی شود برای این دوره است.

آن گفت: “این غیر قابل قبول است و به احتمال زیاد در نتیجه افرادی که باید خود منزوی حضور در محل کار و به طور بالقوه گسترش عفونت است.”

نیک بروک, معاون دبیر مدرسه رهبران اتحادیه NAHT گفت: Sky News: “ما بهترین مشاوره رهبران مدرسه است که آنها را تشویق به ماندن در بالای به طور مستمر به روز شده در مشاوره از دولت و به اشتراک گذاری آن با دانش آموزان و خانواده های آنها و عمل درآمده است. ما شده اند معرفی این مشاوره به اعضاء.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>