چه علم در واقع می گویند در مورد ماسک صورت?

دانشمندان را مورد انتقاد دولت برای آن مخلوط پیام در مورد پوشیدن ماسک صورت در گیر و تعدادی از وزرای دیده شده است پوشیدن آنها در عمومی – پس چه علم در واقع می گویند ؟

نخست وزیر بوریس جانسون گفت: انگلیسی ها باید از پوشیدن پوشش صورت در مغازه ها به دلیل آنها را به یک “معامله بزرگ از ارزش” در کنترل گسترش از coronavirus.

در همین حال وزیر کابینه رابرت Jenrick ادعا کرد که “مردم هنوز در حال یادگیری چگونه به استفاده از پوشش صورت” پس از دبیر خانه Priti پاتل تصویر با پوشیدن ماسک در هنگام ملاقات با همتای فرانسوی در خارج – اما نه با پوشیدن یک زمانی که آنها صحبت می کرد و در داخل خانه.

Social distancing measures
لانست مطالعه پشت فاصله و ماسک صورت

در حال حاضر رسمی دولت بریتانیا هدایت می گوید که شواهد در اطراف پوشیدن چهره و پوشش نشان می دهد آن را “محافظت نمی کند شما” از coronavirus.

اما هدایت می افزاید: “اگر شما در حال آلوده اما هنوز در حال توسعه علائم آن ممکن است به ارائه برخی از حفاظت برای دیگران شما را به تماس با.”

شواهد پوشش جلوگیری از گسترش عفونت از فردی به فرد دیگر است “حاشیه ای اما مثبت” با توجه به علمی گروه مشورتی برای شرایط اضطراری است که ارائه مشاوره به دولت است.

اما یک مطالعه توسط دانشگاه کمبریج می گوید: حتی اساسی ماسک های خانگی می تواند به کاهش انتقال – و حتی می تواند کمک به جلوگیری از موج دوم.

بیشتر از Covid-19

آن گفت: جمعیت گسترده استفاده از ماسک را نگه دارید COVID-19 تولید مثل شماره (R رای) زیر یک.

Covering the mouth and nose reduces the forward distance travelled by an exhaled breath by more than 90 per cent, a study suggests
فولاد ماسک صورت ‘تفاوت بزرگی’

بین المللی گزارش در مجله لانست منتشر شده است که تجزیه و تحلیل داده ها از 172 مطالعات در 16 کشور یافت می شود که با پوشیدن یک ماسک صورت وجود دارد که فقط 3 درصد شانس ابتلا به COVID-19.

مطالعه دیگری نشان داد که در خانه ماسک صورت می تواند کمک به محدود کردن گسترش از coronavirus.

هفت نوع ماسک صورت قرار داده بودند به آزمون توسط دانشگاه ادینبورگ از جمله فولاد, ماسک, ماسک, سبک وزن و سنگین سپر چهره و ماسک های دست ساز.

گذشته از کسانی که با شیر, همه از پوشش صورت یافت نشد برای کاهش رو به جلو مسافت با یک بازدم نفس حداقل 90%.

A commuter wearing a face mask on the London Underground on Monday morning
صنعت رو به رشد DIY ماسک صورت

با این حال سازمان جهانی بهداشت (WHO) تاکید کرد که ماسک “خود به خود” را محافظت نمی کند و از COVID-19.

آن می گوید: هیچ شواهدی وجود ندارد که با پوشیدن یک – آیا پزشکی و یا انواع دیگر – با افراد سالم در جامعه گسترده تر می تواند به جلوگیری از آنها را از آلوده شدن با ویروس های تنفسی از جمله coronavirus.

ترس نیز مطرح شده است که آنها می توانند به مردم از امنیت کاذب و معنی آنها کمتر مراعات قوانین در اطراف اجتماعی فاصله و بهداشت دست.

دولت رسمی مشاوره متحده که فولاد ماسک باید محفوظ است برای افرادی که نیاز به آنها برای حفاظت در حالی که در محل کار است.

آن را تشویق می کند مردم را پوشش صورت در خانه گفت: “نکته کلیدی این است که باید آن را پوشش دهان و بینی خود را”.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>