چه ما در مورد مراقبت از خانه های آسیب دیده توسط COVID-19?

دولت تحت موشکافی شدید بیش از تاثیر این بیماری همه گیر کوروناویروس در مراقبت از خانه پس از ارائه دهندگان گفت: آمار رسمی مرگ و میر در مطابقت ندارد و آنچه که در حال دیدن آنها بر روی زمین.

روز دوشنبه انگلستان افسر ارشد پزشکی پروفسور کریس Ersin گفت: 13.5% از انگلستان مراقبت از خانه تا به حال حداقل یکی از ساکنان با یک مورد تایید شده از coronavirusاز 9 درصد هفته گذشته است.

در مجموع 92 مراقبت از خانه گزارش شیوع بیماری های کروناویروس در یک دوره 24 ساعته این هفته است. اما آنچه ما در مورد آنها را می دانیم و کسی که تحت تاثیر COVID-19 شیوع در آنها است ؟

Care home and COVID-19 outbreaks
عدم آزمایش قرار می دهد ‘آسیب پذیر و در معرض خطر’

که با استفاده از مراقبت از خانه و چه خدماتی به آنها ارائه می کند ؟

مراقبت از خانه و مسکن و مراقبت های شخصی برای افرادی که ممکن است در تلاش برای زندگی خود را و نیاز به حمایت اضافی که ممکن است شامل کمک به غذا خوردن شستشو و پانسمان رفتن به توالت و مصرف دارو است.

محل اقامت متفاوت است بین مناطق مسکونی و خانه های سالمندان, اما ممکن است همان ارائه خدمات است.

اجرا می شود که آنها را ؟

بیشتر از Covid-19

مراقبت از خانه ممکن است اجرا توسط شرکت های خصوصی داوطلبانه و یا سازمان های خیریه و یا گاهی اوقات توسط شوراهای محلی.

preview image
خانه مراقبت کارکنان نشان می دهد ‘قهرمانی به کار’

چه چیزی است که هزینه یک خانه مراقبت?

این می تواند متفاوت باشد بسته به نوع مراقبت از خانه و جایی که آن را بر اساس.

پرستاری مراقبت در خانه معمولا هزینه بیشتر به دلیل هزینه های اضافی ارائه واجد شرایط کارکنان پرستاری در سایت.

با توجه به بیمه خدمات درمانی سایت, متوسط هزینه یک, مراقبت از خانه در انگلستان است که در اطراف £600 یک هفته برای یک خانه مسکونی و حدود 800 پوند در هفته برای یک خانه سالمندان است.

10 درصد از coronavirus مرگ و میر به دور از بیمارستان

چه سن مراقبت از ساکنان خانه?

خانه مراقبت جمعیت ساکن است که معمولا از افراد 65 ساله و بیش باقی مانده است تقریبا پایدار پس از سال 2001 با توجه به دفتر آمار ملی انگلیس در آخرین گزارش به نام تغییرات در مسن ساکن خانه مراقبت مبتنی بر جمعيت در سال 2001 و 2011 سرشماری داده است.

خود را تجزیه و تحلیل نشان داد که زنان کمتر اما بیشتر از مردان 65 ساله و بیش زندگی می کردند به عنوان ساکنان از خانه های سالمندان در سال 2011 در مقایسه با سال 2001 و در سن 85 و بیش نشان داده 59.2 درصد از خانه مراقبت جمعیت در مقایسه با 56.5 درصد در سال 2001.

در سال 2011 بیش از یک چهارم از یک میلیون (291,000) افراد با سن 65 سال و بیش زندگی می کردند در مراقبت از خانه در انگلستان و ولز به نمایندگی از 3.2 درصد از کل جمعیت در این سن.

سیاستمداران گفتن مردم شده اند برای سال های سال است که انگلستان دارای یک جمعیت سالمندی.

به طور کلی تقریبا یک چهارم از جمعیت بریتانیا است که بیش از 60. درصد سن بیش از 60 بالاتر است در ولز (26.8%) و پس از اسکاتلند (25.1%) و انگلستان (23.6%) و NI (21.8%) با توجه به فایرفاکس ارقام از اواسط سال 2018 است.

با توجه به این مورد است که تعداد زیادی از مردم زندگی در مراقبت از خانه می تواند بالاتر در حال حاضر در سال 2020 بیش از یک دهه پیش.

The care assistants' devotion to residents and duty to care is often beyond question
خانه مراقبت کارکنان ترس بیش از حد به کار

که با این نسخهها کار در مراقبت از خانه ؟

این متفاوت اما آنها معمولا باید مراقبت از کارگران یک تیم مدیریت پرسنل پرستاری, کسی که ممکن است سازماندهی سفرهای خارج کارکنان متخصص از جمله کسانی که ممکن است کار با ساکنان با زوال عقل, آشپز, آشپزخانه یا دستیاران خانهدار رانندگان که ارائه حمل و نقل (اگر چه شاید نه در جریان مستند) و کسانی که در به انجام شغل تعمیر و نگهداری.

ساکنان و کارکنان گرفتن حفاظت آنها نیاز دارید ؟

دولت گفته است تمام خانه مراقبت ساکنان و کارکنان با علائم COVID-19 به آزمایش می شود دلیل افزایش تقاضا برای مراقبت از خانه و میر را شامل می شود در به روز رسانی روزانه برای مرگ و میر در بیمارستان ها برای جلوگیری از “هزاران نفر” از مرگ و میر رفتن “زیر رادار”.

روزانه آمار و ارقام اعلام شده توسط دولت بریتانیا تنها شامل مرگ و میر در بیمارستان که در آن یک بیمار آزمایش مثبت برای ویروس.

پروفسور مارتین سبز, مدیر اجرایی, مراقبت از انگلستان که نشان دهنده مستقل خدمات مراقبت اجتماعی گفت شده اند وجود دارد هزاران نفر از موارد و مرگ و میر در مراقبت از خانه و در حالی که سر دیوید Behan, مدیر اجرایی HC-یکی بریتانیا بزرگترین خانه مراقبت اپراتور است گفت: دو سوم از آن خانه ها تحت تاثیر قرار می گیرد و آن را دیده 311 مرگ و میر.

او گفت: آسمان, اخبار او انتظار دارد که تعدادی از عفونت به تقریبا دو برابر بیش از دو تا چهار هفته به 4500.

:: گوش دادن به روزانه پادکست در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

کارفرمایان در بخش های اجتماعی روبرو هستند تصمیم گیری های دشوار در بازگرداندن ساکنان آلوده و قرار دادن آنها را به مراقبت از خانه به دلیل وجود یک درک کلی که تخت باید به طور رایگان در بیمارستان است.

آقا داوود گفت: “آنچه ما در حال پرسیدن این است که کسانی که در حال بیرون آمدن از بیمارستان در حال آزمایش است. و ما می تواند روشن شود که آیا کسانی که مردم را از این ویروس است.

“اگر آنها را مناسب سطح مراقبت و حفاظت داده می شود می تواند برای هر دو کارکنان ارائه شده است که مراقبت و به فردی ساکنان. این است که چرا تست و تجهیزات حفاظت فردی است بسیار مهم است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>