چه آمار و ارقام به ما بگویید در مورد PM شانس بهبودی کامل?

چه آمار و ارقام به ما بگویید در مورد بوریس جانسون شانس بهبودی کامل پس از او قرار داده شد به بخش مراقبت?

خوب خبری که نخست وزیر شده است قرار داده و در یک می تواند بسیار مهم ثبت نام با توجه به آخرین آمار و ارقام از یک مراقبت های ویژه مرکز تحقیقات.

اعداد نمی خواهد بگوید کامل داستان به عنوان در هر مورد بستگی دارد در بسیاری از بسیار عوامل فردی نه مانند کسانی که در حال حاضر معروف نمودار نمایش منحنی مرگ و میر آنها می تواند کمک به ما حس تصویر بزرگتر.

Foreign secretary, Dominic Raab says he is confident the PM will pull through as 'he's a fighter'
‘PM توسط یک جنگنده – من اعتماد به نفس او را بکشد از طریق’

به عنوان مثال: مانند بوریس جانسوناکثریت قریب به اتفاق بیماران در بخش مراقبت های ويژه (ICU) – تقریبا سه چهارم یا 73% – در حال مردان عمدتا در میانسالی.

متوسط سن ورود به بخش مراقبت است 60.

وجود دارد بیشتر از مردان در مراقبت بحرانی در 50s خود را از 70s خود را.

است که می گویند که این بیماری بیشتر است مهلک برای افراد در این محدوده سنی که متاسفانه بسیاری از افراد مبتلا به مسن تر ممکن است حتی آن را به ICU – اما آن را نشانی از ارسال بسیار مهم بهداشت عمومی پیام به این گروه است.

بیشتر از Covid-19

آنها ممکن است فکر می کنم آنها را از خود جدا برای حفاظت از همسر و دوستان و بستگان.

در واقع بسیار مهم است عمل آنها برای محافظت از خود – نه به خاطر (داده ها به ما می گوید) آنها را اشغال بحرانی تخت های مراقبت برای یک دوره قابل توجهی از زمان.

این آمار و ارقام آمده از بخش مراقبت های ملی حسابرسی و مرکز تحقیقات (ICNARC) است که انتشار گزارش بیماران با COVID-19 بستری در Icu.

آخرین منتشر شده در روز شنبه و به بررسی تجربه 2,249 بیماران.

بسیاری از آنها هنوز هم تحت درمان است بنابراین ما باید مراقب باشید در مورد رسم نتیجه گیری وجود دارد اما در حال حاضر نتایج به صورت 690 نفر از نیمی از آنها فوت کرده اند.

این لخت واقعیت نشان می دهد چقدر جدی در ورود به بخش مراقبت است برای بسیاری از بیماران است.

اما هر کسی که بدونم که به طور خاص در مورد آقای جانسون می توانید پیدا کردن امید در آمار دیگر.

با توجه به رسمی خود را سخنگوی نخست وزیر شده است قرار داده شده بر روی یک دستگاه تهويه مکانيکی به جای دریافت “استاندارد اکسیژن درمانی” به احتمال زیاد با استفاده از یک دستگاه که ضربات هوایی به ریه ها.

بیمارانی که نمی رفتن بر روی یک دستگاه تهویه در 24 ساعت اول در ICU زنده ماندن 83% از زمان.

کسانی که در حال قرار دادن بر روی یک دستگاه تهویه در آن دوره بسیار پایین در ميزان بقا – فقط 32 درصد است.

این همبستگی نه علیت بنابراین ما نمی دانیم به همین دلیل است که, اما در حالی که آن را به ارزش تاکید دوباره از محدود بودن اطلاعات در سطح فردی این خبر خوبی است.

البته حتی اگر یک فرد بهبود می یابند این بدان معنا نیست که مراجعه به ICU نیست و بسیار جدی است.

یکی از نشانه های است که: بسیاری از بیماران دریافت پشتیبانی برای ارگان های دیگر از ریه ها.

از 690 نفر که نتیجه در ICU شناخته شده است و تقریبا همه حمایت خود را برای قلب و 143 دریافت چه ICNARC تماس “پیشرفته قلبی و عروقی پشتیبانی”.

:: گوش دادن به روزانه پادکست در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

“شما در حال حفاظت از اندام تلاش برای حفظ عملکرد کلیه خوب عملکرد قلب و بنابراین شما در حال دادن مایعات تغذیه در تلاش برای جلوگیری از عوارض ثانویه مانند عفونت های جدید, فشار, زخم, می گوید:” مروین خواننده, استاد مراقبتهای ویژه پزشکی در دانشگاه کالج لندن است.

“وجود دارد یک بسته کامل از مراقبت است که باید تحویل داده می شود را امتحان کنید و بدیهی است که به بیمار کمک دریافت بیش اولیه بیماری است. بنابراین در این مورد ریه و نارسایی تنفسی و نارسایی بلکه سعی کنید و جلوگیری از این اثر دومینو از ارگان های دیگر به خطر بیافتد.”

بدون این مخوف اثر دومینو, چه مدت اقامت بیماران در بخش ICU? داده ها نشان می دهد که در میان بازماندگان پنج روز به طور متوسط است – اگر چه محدوده ای است که از دو به هشت. آنچه در مورد بهبودی کامل?

وجود دارد ‘ هیچ داده ای در آن, بنابراین به جای ما خواسته استاد خواننده. “متاسفانه که یک بیت از یک کمیت نیست,” او گفت:.

“چیزی وجود دارد به نام پس از مراقبت های ویژه سندرم است که بسیار به خوبی شناخته شده است. بنابراین بیمارانی که بدحال داشته اند چاشنی زدم از آنها و می توانید آن را در واقع هفته و یا گاهی اوقات حتی ماه به طور کامل بهبود می یابند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>