چه درمان های زیبایی می توانم دریافت کنم ؟ آیا من مجبور به پوشیدن ماسک در ورزشگاه ؟

دولت اعلام کرده است که آخرین کاهش انگلستان مستند با سالن زیبایی, سالن های ورزشی اوقات فراغت و مراکز استخرهای مجاز به بازگشایی این ماه است.

چه درمان های زیبایی می توانم از دوشنبه ؟

انجمن بریتانیایی زیبایی درمانی و لوازم آرایشی (BABTAC) – است که همکاری با دولت در بازگشایی زیبایی بخش گفت: درمان در بدن مانند مانیکور, پدیکور پا یا بیکینی اپیلاسیون اجازه خواهد داشت به جلو بروید زمانی که سالن بازگشایی, از شنبه.

ریش نیز اجازه داده می شود اما باید محدود به “ساده ریش سبك نازک شدن و یا از بین بردن فله یا ظهر که می تواند انجام شود با استفاده از هر دو کلیپرز یا قیچی”, BABTAC گفت.

Oliver Dowden announces the reopening of gymnasiums
‘زندگی عادی است به آرامی بازگشت’

جزئیات پیچیده ترسیم یا اصلاح ریش/سبیل است که شامل دوره های طولانی در نزدیکی “بالا منطقه خطر” به طور مستقیم در مقابل مشتری صورت باید انجام شود.

چه درمان های زیبایی نمی توانم دریافت کنم ؟

BABTAC گفت: درمان در این صورت نمی خواهد اجازه داده شود که سالن های بازگشایی شده است.

این شامل اما نه محدود به:

  • در صورت اپیلاسیون sugaring یا نخ خدمات
  • درمان صورت
  • صورت پیشرفته (برق یا مکانیک)
  • مژه درمان
  • برنامه را
  • Dermarolling
  • Dermaplaning
  • Microblading
  • الکترولیز بر روی صورت
  • ابرو درمان

سالن کارگران هستند توصیه می شود که درمان و یا خدمات ارائه شده در “معرض خطر” منطقه به طور مستقیم در مقابل مشتری چهره ترین و پر خطر از نظر ابتلا یا پخش coronavirus به دلیل پاشیده و قطرات از بینی و دهان, در حال حاضر, حتی زمانی که آنها نمی تواند دیده می شود.

آیا من می توانم با استفاده از تغییر در ورزشگاه و زمانی که آنها بازگشایی?

هیچ.

دولت هدایت منتشر شده پیش از بازگشایی سالن های ورزشی و اوقات فراغت مراکز در 25 ژوئیه متحده که در سالن “باید تشویق شرکت کنندگان برای رسیدن به تسهیلات در ورزش کیت و جایی که ممکن است به سفر خانه به تغییر/دوش”.

“استفاده از رختکن و دوش گرفتن امکانات باید به طور کلی اجتناب شود جایی که ممکن است اگر چه این باید در دسترس برای شرکت کنندگان معلول و یا نیازهای ویژه هستند و به احتمال زیاد مورد نیاز پس از شنا ،

سالن نیز تشویق به بازی موسیقی در یک حجم است که باعث می شود مکالمه عادی دشوار است با توجه به پتانسیل برای افزایش خطر انتقال – به خصوص از آئروسل و انتقال قطرات – اگر مردم نیاز به بالا بردن صدای خود را.

آیا من مجبور به پوشیدن یک ماسک صورت زمانی که من کار می کنند ؟

زمانی که اعلام بازگشایی ورزشگاه از 25 ژوئیه وزیر فرهنگ الیور Dowden گفت: ورزشگاه را برانگیخت نمی خواهد نیاز به پوشیدن پوشش صورت.

“ما تصمیم گرفته شده که نیاز به پوشیدن ماسک صورت در رابطه با ورزشگاه” او گفت:.

وی تاکید کرد یک “سری کامل از کاهش اقدامات” خواهد بود در محل در ورزشگاه.

خواهد سونا یا اتاق بخار بود باز ؟

هیچ.

دولت می گوید سونا و اتاق بخار باید از استفاده از زمان به عنوان خطر انتقال نامشخص است.

هدایت نیز می گوید: استفاده از اشیاء مشترک مانند حوله و لباس توپ وزن راکت توپ را به ثمر رساند تجهیزات یا لباس ورزشی باید اجتناب شود مگر در مواردی که می توان آنها را تمیز یا sanitised بین کاربران است.

سالن نیز گفت: برای اطمینان از هر آب چشمه را علامت ممنوع است که در صورت به نوشیدن شیر و استرس این امکانات استفاده می شود تنها برای دوباره پر کردن بطری های شخصی.

خواهد شد تعداد محدود شود?

سالن های ورزشی و اوقات فراغت مراکز تشویق شود که در آن ممکن است به منظور تسهیل اجتماعی فاصله با محدود کردن تعداد کلی مشتریان.

:: گوش دادن به همه سیاست پادکست در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

راهنمایی متحده که حداکثر اشغال هر بدنسازی باید محدود با ارائه حداقل 100sqft هر فرد از خالص قابل استفاده بدنسازی فضا از جمله دوربین مخفی توالت و شستشو امکانات.

من به فاصله اجتماعی در یک استخر شنا?

دولت هدایت متحده که استخرهای شنا, زمانی که آنها بازگشایی در 25 جولای, باید محدود شماره اجازه می دهد تا 3sqm در هر استحمام کننده.

آیا من باید به نام من در هنگام استفاده از استخر و یا ورزشگاه ؟

بله.

سالن ها گفته بودن به نگه داشتن موقت ثبت مشتریان و بازدید کنندگان به مدت 21 روز و با جمع آوری هر یک از شرکت کنندگان به نام, صفحه اصلی, شماره تلفن, شماره تلفن همراه و تاریخ و زمان ورود و خروج.

Modern swimming pool with blue water, indoors
تصویر: اعداد ممکن است محدود در استخرهای شنا

این است که هر فرد تماس حاصل می شود اگر وجود دارد یک مورد از COVID-19 متصل به مرکز.

می توانم با قطار یا اتوبوس به سالن ورزش و یا استخر ؟

با وجود کاهش UK مستند دولت است که هنوز هم مردم را به در نظر گرفتن تمام دیگر اشکال حمل و نقل قبل از استفاده از حمل و نقل عمومی.

آقای Dowden روز پنجشنبه گفت: “این یکی از دلایلی است که چرا ما تا به حال چنین شدید رانندگی در چیزهایی مانند دوچرخه سواری, پیاده روی, دیگر اشکال ورزش… اما ما گفت: تمام راه را از طریق که اگر وجود ندارد یکی دیگر از جایگزین و سپس شما باید با استفاده از حمل و نقل عمومی با پوشیدن یک ماسک و با در نظر گرفتن دیگر کاهش اقدامات لازم است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>