WeWork شکایت SoftBank بیش از خروج 3 میلیارد دلار مناقصه ارائه

SoftBank گروه Corp. رئیس و مدیر اجرایی Masayoshi پسر در حال سخنرانی در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز 6 نوامبر سال 2019 در توکیو ژاپن است.

Tomohiro Ohsumi | گتی ایماژ

WeWork است تحت پیگرد سافت پس از سافت انصراف خود را از 3 میلیارد دلار مناقصه ارائه این شرکت اعلام کرد. WeWork است و مدعی است که SoftBank نقض تعهدات خود تحت موافقت نامه های خود را.

WeWork مدعی SoftBank نقض آن وظیفه امانتی به WeWork اقلیت سهامداران با عدم پیگیری از طریق ارائه دهد. SoftBank گفت: در هفته گذشته تصمیم خود را برای خروج از در آمد خود را وظیفه امانتی به سهامداران است. SoftBank کاهش یافته است به اظهار نظر در مورد طرح دعوی در دادگاه.

WeWork راه اندازی شد در یک مارپیچ رو به پایین پس از پر کردن آن IPO دفترچه سال گذشته نشان داد که یک 900 میلیون دلار از دست دادن بیش از شش ماه و مشکوک شیوه های حاکمیت شرکتی. WeWork بعد انصراف خود دفترچه و آن مدیر عامل و یکی از بنیانگذاران آدم نویمان سرنگون شد. بخشی از پیشنهاد مناقصه می توانست سهامداران از جمله نویمان اما آن را نیز شامل صدها میلیون نفر برای کارگران که سهم ارزش کاهش یافته است.

این شرکت به دنبال نیاز به سافت برای تکمیل آن ارائه و یا پرداخت جبران خسارت با توجه به اعلام.

“SoftBank در حال حاضر دریافت بسیاری از مزایای ارائه شده به آن را تحت [استاد معامله توافق] از جمله گسترده کنترل WeWork و اضافی مزایای اقتصادی” کمیته ویژه از WeWork مدیره در بیانیه ای گفت. “SoftBank را غیر قانونی رفتار در عدم کمال مناقصه ارائه محروم WeWork اقلیت سهامداران از نقدینگی که به آنها وعده داده شده بود.”

WeWork ادعا SoftBank هدفمند دنبال جداگانه معامله با اقلیت سرمایه گذاران در WeWork را سرمایه گذاری مشترک در چین هر دو به رقیق SoftBank مالکیت در واحد و برای اطمینان اولیه معامله نمی نزدیک آوریل 1. به دنبال یک معامله جداگانه دیگر از نورد کل سرمایه گذاری به عنوان یک SoftBank متعلق به نهاد همانطور که در ابتدا برنامه ریزی شده به SoftBank حقوقی اتاق تکان دادن نه به مناقصه WeWork استدلال می کند.

SoftBank استناد جدید تحقیقات WeWork توسط مقامات دولت در برداشت مناقصه خود را ارائه دهد. رویترز در گزارش ماه نوامبر ایالت نیویورک دادستان کل Letitia جیمز بود که کاوش این شرکت است. اما کمیته ویژه برای WeWork گفت: در بیانیه ای که سافت آگاه بود تمام تحقیقات در آن زمان امضا توافق نامه در دسامبر. 27.

سافت ساخته شده است شهرت خود را در صرف پول در یک سرعت سریع اما در مواجهه با رکود اقتصادی جهانی آن خواهد شد به احتمال زیاد نیاز به تنظیم استراتژی خود را. فقط قبل از فروش در بازار خاموش SoftBank چشم انداز صندوق سر Rajeev Misra گفت CNBC او انتظار می رود ده ها تن از صندوق نمونه کارها شرکت های عمومی در آینده 18 تا 24 ماه. در حال حاضر این شرکت ها ممکن است قرار دادن برنامه های خود را در انتظار نگه داشته و تبدیل به SoftBank به صورت پول نقد به آنها را از طریق ماه های آینده.

اشتراک CNBC در یوتیوب.

تماشا کنید: چگونه WeWork و چرا از آن است که از دست دادن پول

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>