ژاپن SoftBank مدیر عامل گروه Masayoshi پسر.

Kazuhiro Nogi | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

صاحب پول-از دست دادن مشترک دفتر ارائه دهنده WeWork گفت: کارکنان در روز پنج شنبه آن را کاهش آن, نقدی, میزان سوختگی تقریبا در نیمی از پایان سال گذشته به دست آمده و به 1.1 میلیارد دلار تعهد در تامین مالی از صاحب اکثریت SoftBank گروه Corp.

این شرکت گفت: در یک e-mail به کارکنان آن در سه ماهه دوم نتایج نشان می دهد coronavirus همه گیر است صدمه دیده است, کسب و کار, اما آن موقعیت مالی قوی باقی می ماند.

“ما در اوایل تلاش برای تبدیل شدن به کارآمد تر, پول نقد آگاه در سازمان ما را در موقعیت بهتری برای انطباق با سرعت حرکت واقعیت های جدید و تحویل ما آینده اهداف کسب و کار” گفت: Kimberly راس رئیس امور مالی WeWork در e-mail دیده می شود خبر داد.

درآمد در سه ماهه دلار رسیده 882 میلیون دلار افزایش 9 درصد از سال قبل راس گفت. WeWork در سه ماهه اول گزارش درآمد حاصل از 1.1 میلیارد دلار برای نخستین بار از زمان بیش از حد بود نه آمار و ارقام و نقد آن را رایت $بود 482 میلیون.

WeWork است $4.1 میلیارد دلار پول نقد و تهی دست, پول نقد, تعهدات از جمله 1.1 میلیارد دلار در جدید تامین مالی, راس گفت. WeWork در ماه جولای نشان داد آن انتظار می رود به جریان نقدی مثبت در سال 2021 با توجه به بار مالی.

به 1.1 میلیارد دلار است که گذشته از بدهی امکانات موجود در گسترده معامله اعلام کرد در ماه اکتبر 2019 یک منبع در SoftBank گفت.

WeWork به پایان رسید سه ماهه با 612,000 اعضای کاهش از 693,000 در قبل از سه ماهه. اما 48 درصد از باارزش “شرکت” مشتریان کسب و کار با 500 کارمند یا بیشتر.

نتایج منتشر شد تقریبا یک سال به بعد و پس از آن در زمینه برنامه های عمومی که این شرکت به ارزش $47 میلیارد و نگاه آماده می شود یکی از سال داغترین IPOs.

WeWork به زودی وارد یک سقوط به عنوان آيات شرکت سوء مدیریت پدید آمده است. این شرکت پس از تحت یک مدیریت و همچنان ادغام در پرونده های حقوقی بیش از 3 میلیارد دلار مناقصه ارائه به سهامداران موجود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de