آدم نویمان مدیر عامل شرکت WeWork.

ادواردو Munoz | ایسنا

WeWork بنیانگذاران آدم نویمان واصل طرح دعوی در دادگاه در برابر ژاپن SoftBank گروه و چشم انداز آن صندوق در روز دوشنبه برای فسخ 3 میلیارد دلار پیشنهاد مناقصه به دفتر های حقوقی و سهامداران.

مناقصه ارائه شد بخشی از یک $9.6 میلیارد نجات مالی بسته است که SoftBank توافق با WeWork در اکتبر داد و آن را کنترل شرکت است. از آن پس WeWork را اشغال نرخ باید کاهش یافت در میان COVID-19 بیماری همه گیر.

در آوریل SoftBank گفت: آن را نمی خواهد مطبوعاتی پیش با پیشنهاد مناقصه چون چند شرایط پیش تا به حال برآورده نشده است و خسته کننده و WeWork را سهامداران اقلیت بودند که در انتظار پرداخت. سرمایه گذاران شامل آدم نویمان.

“سوء استفاده توسط متعهد (SoftBank) و SBVF (SoftBank چشم انداز صندوق) هستند خیلی بی شرمانه است که آنها را وادار به اقدام قانونی توسط یک کمیته ویژه از WeWork مدیره” طرح دعوی در دادگاه واصل در یک دلاور دادگاه گفت.

مستقل کمیته ویژه ای متشکل از بروس Dunlevie که یک شریک به طور کلی در WeWork سهامداران سرمایه معیار و لو فرانکفورت سابق مدیر عامل شرکت لوکس کیف دستی ساز مربی بود و همچنین طرح دعوی در دادگاه خواستار سافت تصمیم به خاتمه مناقصه ارائه غیر قانونی.

SoftBank وکلا زیر سوال برده بود کمیته ویژه ای را به نمایندگی از سهامداران اقلیت یک ادعای این کمیته را رد کرد و در ماه گذشته.

“در زمان واقعی SBG (SoftBank) و SBVF (SoftBank چشم انداز صندوق) در حال سوء استفاده خود را کنترل WeWork در تلاش برای جلوگیری از کمیته ویژه را شایسته از طرح دعوی در دادگاه شنیده بودن” طرح دعوی در دادگاه گفت.

در ضمن سافت رئیس امور حقوقی راب تاونسند به نام نویمان ادعا می کند “meritless”. تحت شرایط این قرارداد گفت: SoftBank بود “بدون تعهد” برای تکمیل پیشنهاد مناقصه است که در آن نویمان – بزرگترین ذینفع – به دنبال به فروش نزدیک به 1 میلیارد دلار در سهام.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de