WeWork رئیس می گوید: جریان نقدی مثبت با توجه به 2021 یک سال جلوتر از برنامه

نمای کلی از WeWork ویهی جاده گل سرسبد دیده می شود در آوریل 12, 2018 در شانگهای چین است. پیشرو در جهان شرکت-فضای کاری شرکت WeWork به دست آوردن چین مبتنی بر رقیب برهنه Hub برای 400 میلیون دلار ایالات متحده است. (عکس توسط شغال پان/بصری چین گروه از طریق گتی ایماژ)

VCG | گتی ایماژ

پس از آشفته در سال WeWork تنظیم شده است برای دیدن جریان نقدی مثبت و سود در سال 2021 یک سال جلوتر از برنامه رئیس شرکت Marcelo Claure گفت: در مصاحبه با فایننشال تایمز, انتشار یکشنبه.

عظیم هزینه-برش درایو کمک شرکت ساحل تا منابع مالی خود را در حالی که این بیماری همه گیر کوروناویروس منجر به قوی تقاضا برای WeWork انعطاف پذیر اداری Claure گفت FT در مصاحبه.

“همه فکر WeWork بود ماموریت غیر ممکن است. [که ما تا به حال] صفر شانس. و در حال حاضر یک سال از در حال حاضر شما در حال رفتن برای دیدن WeWork به واقع یک سرمایه گذاری سود آور با تنوع دارایی های” Claure به نقل FT عنوان کرد و گفت.

در چند ماه گذشته نیویورک-بر اساس به اشتراک گذاشته شده در فضای اداری شرکت حمایت Softbank, کاهش بیش از 8000 شغل به فروش می رسد غیر هسته ای از واحدهای کسب و کار و فسخ اجاره در فضای ساختمان در نیویورک و بالتیمور FT گزارش شده است.

در سال گذشته WeWork مجموعه در یک ماموریت برای کاهش هزینه ها و هزینه های پس از بالا مشخصات IPO برنامه های چپ چپ رفت. نه ماه پیش Softbank تا به حال به نجات آن با یک میلیارد دلار بسته قبل از آن زد از پول نقد به طور کامل. این دو هنوز هم قفل شده است و در پرونده های حقوقی بیش از کمک مالی است که در ابتدا شامل 3 میلیارد دلار سهم خریداری WeWork توسط ژاپنی کنگلومرا اما هرگز انجام شده است. WeWork را ارزیابی کاهش یافت و از رقم 47 میلیارد دلار در اوایل سال 2019 به $2.9 میلیارد دلار در ماه مارس است.

به عنوان انتقال از دفتر بر اساس به صفحه اصلی بر اساس کار از راه دور ادامه Claure می گوید این افزایش درخواست تجدید نظر از WeWork زمین را به شرکت هایی که می خواهند دفاتر ماهواره ای برای کارکنان خود و یا می خواهید فضای کاری در دسترس فقط چند روز در هر هفته. مایکروسافت, سیتی گروپ, مسترکارت و Infinite-صاحب ByteDance را امضا جدید اجاره با WeWork در ماه گذشته FT گزارش شده است.

هنوز چند مستاجران خود را لغو اجاره و یا موفق به پرداخت اجاره بها به عنوان همه گیر آمار کسب و کار در سطح جهانی و WeWork دیدم $482 میلیون نقدی رایت بین ماه های ژانویه و مارس به تنهایی. Claure گفت: درآمد در طول بحران صاف شد هر چند سه ماهه دوم سال آمار و ارقام در عین حال گزارش می شود.

Claure رئیس شد در ماه اکتبر سال گذشته پس از بنیانگذاران آدم نویمان شدت پایین به عنوان مدیر عامل.

خواندن گزارش کامل در بار مالی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>