WeWork مدیره کمیته ویژه ای است و خواستار آن است که SoftBank پیگیری از طریق سرمایه گذاری

نشانه نشانه محل WeWork دفتر تسهیلات در 14 اوت سال 2019 در شیکاگو, ایلینوی.

اسکات اولسون | گتی ایماژ اخبار | گتی ایماژ

پنج ماه پس از SoftBank به توافق عظیم نجات از دفتر های start-up WeWork بزرگ بخشی از معامله است که در معرض خطر سقوط از هم جدا. یک کمیته ویژه به WeWork مدیره در حال حاضر در تلاش برای اطمینان حاصل شود که SoftBank نیست راه دور.

در یک ایمیل فرستاده بیانیه ای در روز یکشنبه روابط عمومی شرکت Joele فرانک گفت: “کمیته ویژه از WeWork هیئت مدیره باقی می ماند متعهد به در نظر گرفتن تمام اقدامات لازم برای اطمینان حاصل شود که پیشنهاد مناقصه است که سافت وعده داده شده به کارکنان و سهامداران به اتمام است.”

هفته گذشته اخباری است که SoftBank ممکن است حمایت کردن 3 میلیارد دلار پیشنهاد مناقصه برای WeWork سهام به عنوان SoftBank مبارزات خود را با چشم انداز صندوق در حال تشدید اخیر رکود بازار. این تعهد بخشی از یک بزرگتر بسته همراه با 1.5 میلیارد دلار شتاب از سهام آن را در حال حاضر وعده داده شده و 5 میلیارد دلار بدهی همزمان. WeWork این نقد پس از شرکت IPO سقوط از هم جدا در سال گذشته است.

سافت هنوز برنامه ای برای گسترش 5 میلیارد دلار بدهی به WeWork مردم آشنا با توجه به گفته CNBC هفته گذشته است. کمیته ویژه می خواهد به اطمینان حاصل شود که کارکنان سهام خریداری کنید و همچنین.

“سافت ساخته شده است متعدد اطمینان به کارکنان و reneging در توافق خواهد بود به طور کامل غیر اخلاقی به خصوص با توجه به زمان و محیط زیست” در این بیانیه گفت. “کمیته ویژه همچنان به این باور است که تکمیل مناقصه ارائه عادلانه است و در بهترین منافع شرکت و سهامداران آن و همه WeWork سهامداران از جمله کارکنان و کارمندان سابق.”

این یک وضعیت بی دست و پا با توجه به این که این توافق به SoftBank 80% کنترل WeWork و تعیین شده Marcelo Claure, SoftBank را عامل اصلی به عنوان WeWork رئیس اجرایی.

Claure است در این کمیته ویژه که متشکل از اوایل سرمایه گذار بروس Dunlevie از معیار و لو فرانکفورت سابق مدیر عامل شرکت کیف دستی ساز مربی.

در اینجا کامل یادداشت ارسال در روز یکشنبه:

“کمیته ویژه از WeWork هیئت مدیره باقی می ماند متعهد به در نظر گرفتن تمام اقدامات لازم برای اطمینان حاصل شود که پیشنهاد مناقصه است که سافت وعده داده شده به کارکنان و سهامداران به اتمام است. نه تنها SoftBank موظف به کمال مناقصه ارائه به عنوان دقیق توسط استاد معامله توافق, اما آن را بهانه ای برای عدم تلاش برای نزدیک نامناسب و نادرست است. بیشتر سافت ساخته شده است متعدد اطمینان به کارکنان و reneging در توافق خواهد بود به طور کامل غیر اخلاقی به خصوص با توجه به محیط زیست است. کمیته ویژه همچنان به این باور است که تکمیل مناقصه ارائه عادلانه است و در بهترین منافع شرکت و سهامداران آن و همه WeWork سهامداران از جمله کارکنان و کارمندان سابق.”

— CNBC الکس شرمن کمک به این گزارش

تماشا کنید: SoftBank پشت به دور از بخشی از برنامه ریزی WeWork نجات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>