ولز فارگو به پرداخت 3 میلیارد دلار در حل و فصل مدنی و کیفری تحقیقات به آن جعلی شیوه های فروش

ولز فارگو موافقت کرده است به پرداخت 3 میلیارد و اعتراف به خطا را برای حل و فصل مدنی و کیفری تحقیقات با وزارت دادگستری و کمیسیون بورس و اوراق بهادار بیش از آن جعلی fake-حساب رسوایی باراک اوباما روز جمعه گفت.

“این مورد نشان می دهد یک شکست کامل از رهبری در سطوح مختلف درون بانک” گفت: آمریکا وکیل نیک هانا. “به سادگی قرار داده ولز فارگو داد و ستد خود را سخت به دست آورده شهرت برای کوتاه مدت سود و آزار بی حد و حصر تعداد مشتریان در طول راه.”

سان فرانسیسکو-بر اساس ولز فارگو جلوگیری از پیگرد قانونی به عنوان بخشی از معامله است. آن را زده و سه سال معوق دادستان توافق برای حل و فصل یک پرونده جنایی به غلط سوابق بانکی و سرقت هویت. باید آن را با رعایت شرایط توافق برای جلوگیری از پیگرد قانونی از جمله ادامه همکاری با تحقیقات در حال انجام.

به عنوان بخشی از توافق نامه چهارم کشور را به بزرگترین بانک بستری شده در آن جمع آوری میلیون ها دلار در هزینه ها و منافع آن باید جمع آوری آسیب رتبه بندی اعتباری مشتریان و غیرقانونی سوء استفاده مشتریان از اطلاعات حساس شخصی.

ولز فارگو را 3 میلیارد دلار پرداخت شامل 500 میلیون دلار مدنی مجازات توزیع شده توسط SEC به سرمایه گذاران است.

در مقابل ولز فارگو گزارش سود خالص $19.5 میلیارد دلار در سال 2019.

حل و فصل نشان دهنده آخرین دولت مجازات برای ولز فارگو و سابق خود را مدیریت برای تخلفات است که در آن میلیون ها نفر از حساب های جعلی راه اندازی شد برای دیدار با فروش سهمیه. آنها شامل چک کردن و پس انداز و حساب های کارت های اعتباری و بدهی و صورتحساب های پرداخت خدمات. این شیوه در رفت و برای بیش از یک دهه هانا گفت و درگیر هزاران نفر از کارکنان در تلاش برای ملاقات غیر واقعی فروش سهمیه.

ماه گذشته دفتر حسابرسی ارز گفت که سابق ولز فارگو مدیر جان Stumpf که موفق به شرکت در اوج رسوایی شده است محروم از کار در یک بانک دوباره و که او پرداخت خواهد شد $17.5 میلیون برای نقش خود.

ولز فارگو باقی مانده است تثبیت شده در مقررات نظارت پس از سال 2016 پس از افشای تقلب در آن مصرف کننده-مواجهه با جامعه بانک. چاه آمد و تحت موشکافی شدید در آن زمان هنگامی که امور مالی مصرف کننده حفاظت اداره ها و نهادهای دولتی دیگر جریمه این شرکت برای ساخت میلیون ها ساختگی حساب برای دیدار با فروش سهمیه.

“ما امیدوار هستیم که این 3 میلیارد دلار جریمه به همراه پرسنل و تغییرات ساختاری در بانک اطمینان حاصل شود که چنین رفتاری را نمی خواهد دوباره عود,” هانا گفت.

اشتراک به CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>