ولز فارگو می کشد فلوریدا کوپن کمک های مالی بیش از anti-gay school سیاست

گتی ایماژ

دو تا از بزرگترین بانک ها در ایالات متحده می گویند که آنها را متوقف خواهد کرد اهدای میلیون دلار به فلوریدا مدرسه خصوصی کوپن برنامه پس از یک روزنامه تحقیقات نشان داده است که برخی از این برنامه بهره مند تبعیض علیه تجاوز به دانش آموزان.

در بیانیه ای به ان بی سی نیوز و CNBC در شب چهارشنبه ولز فارگو تایید کرد که آن را دیگر نمی خواهد شرکت کنند.

“ما باید به بررسی این موضوع با دقت و تصمیم گرفته اند به دیگر پشتیبانی گام برای دانش آموزان” سان فرانسیسکو مبتنی بر بانک گفت: از کوپن برنامه. “همه ما در ولز فارگو بسیار ارزش تنوع و شمول و ما مخالف تبعیض از هر نوع.”

در یک صدای جیر جیر به یک فلوریدا مجلس سه شنبه پنجم سوم بانک مستقر در سینسیناتی گفت: آن را تا به گفته مقامات با کوپن برنامه ای است که آن را نیز جلوگیری از شرکت.

“ما باید در ارتباط برقرار کردن با مسئولین برنامه که ما را نمی خواهد کمک دوباره تا زمانی که فراگیر تر سیاست های اتخاذ شده توسط تمام مدارس شرکت کننده برای محافظت از گرایش جنسی از همه دانش آموزان ما” بانک

به Rep. کارلوس Guillermo اسمیت دولت اول LGBTQ لاتین قانونگذار.

بانک ها تصمیم گیری می آیند کمتر از یک هفته پس از اورلاندو سنتینل تحقیقات نشان داده است که 156 خصوصی مدارس مسیحی با anti-gay views تحصیل بیش از 20 ، 000 دانش آموزان در سراسر کشور با شهریه پرداخت شده توسط مالیات دهندگان فلوریدا.

“فلوریدا برنامه های بورس تحصیلی اغلب به عنوان مدرسه کوپن فرستاده شده بیش از $129 میلیون دلار به این نهادهای مذهبی” نگهبان گزارش شده در Jan. 23. “این بدان معناست که حداقل 14 درصد از فلوریدا نزدیک به 147,000 تحصیلی دانش آموزان در سال گذشته با حضور در مدارس خصوصی که در آن همجنسگرایی محکوم شد و یا حداقل ناخواسته.”

نگهبان تحقیقات نشان داده است که 83 از 156 مدارس با anti-gay views اجازه تجاوز به دانش آموزان برای حضور و که برخی از مدارس منع دانش آموزانی که والدین همجنسگرا هستند.

در یک پست جداگانه منتشر شده سه شنبه کاغذ هیئت تحریریه شناسایی پنج شرکت با pro-LGBTQ سیاست — Fifth Third Bank, ولز فارگو, جنوب شیشه گر شراب و ارواح و Waste Management, Inc. — که اهدا به کوپن برنامه در ازای نوشتن آف خود به دولت مالیات صورتحساب.

زمانی که اسمیت دولت قانونگذار توییتی از روز سه شنبه Sentinel مقاله Fifth Third Bank پاسخ از طریق توییتر ضمن تشکر از او را برای خود بازخورد گفتن او را که شرکت “ایستاده[s] با #جامعه دانش آموزان و والدین” و اطلاع رسانی او که Fifth Third Bank دیگر نمی خواهد کمک به کوپن برنامه.

مدت کوتاهی پس از این بانک اعلام اسمیت عموم تحسین این شرکت برای “حمایت از برابری است.”

ایمیل ها به دنبال نظر از وزارت امور خارجه آموزش و پرورش بخش Geico جنوب گلیزر و مدیریت زباله نیست پاسخ فوری و شب چهارشنبه.

در ماه ژوئیه گذشته قبل از اینکه نگهبان را بررسی نویس برای این مقاله نوشت: در مورد کوپن برنامه. زیر ستون انتشار حداقل یک شرکت روزن هتل ها و استراحتگاه اورلاندو مبتنی بر مهمان نوازی های زنجیره ای و, متوقف شد, و کمک به این برنامه.

ستون نیز به رهبری دولت آمریکا به مردم ایران ، Darryl Rouson به قبل از فایل یک لایحه در سال گذشته که منع مدارس خصوصی که انکار ثبت نام به دانش آموزان بر اساس “نژاد ، قومیت ، ملیت ، جنسیت و معلولیت دین گرایش جنسی یا هویت جنسیتی” را از بهره گیری از این برنامه است.

Rouson لایحه بود که رسما معرفی شده در این ماه است هنوز رتبهدهی نشده است در نظر گرفته شده توسط قوه مقننه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر