ولز فارگو پشت یک start-up است که کمک می کند تا بانک ها مدیریت cryptocurrency خطرات

ولز فارگو را یاد دلیجان.

گرگ Doherty | گتی ایماژ

ولز فارگو سرمایه گذاری 5 میلیون دلار به انگلستان شروع تا بیضوی است که کمک می کند تا بانک ها مدیریت خطرات مرتبط با در معرض cryptocurrencies.

لندن با شرکت تبدیل شده است شناخته شده برای آن ابزار تجزیه و تحلیل است که آن را به فروش می رساند به برخی از بزرگترین cryptocurrency سیستم عامل — از جمله Binance و دایره — برای کمک به آنها در پیدا کردن و جلوگیری از قاچاق ارز دیجیتال معاملات.

برای مثال شرکت فن آوری قادر به کشف یک گروه تروریستی با استفاده از بیت کوین برای تامین مالی عملیات خود را با ردیابی معاملات مشکوک در cryptocurrency دیجیتال لجر شناخته شده به عنوان blockchain. سپس پرچم این به مشتریان خود به طوری که آنها می تواند به قطع بودجه.

اما این شرکت تاسیس شده در سال 2013 شده است به طور فزاینده به همکاری با موسسات مالی به آنها را در هیئت مدیره با آن به اصطلاح کشف پلت فرم است که کمک می کند تا بانک ها شناسایی که آیا وجوه مشتریان در حال عبور از cryptocurrency سیستم عامل بدون تبعيت از چک در محل.

“اگر آنها را پرداخت خواهید بین مشتریان و یک لیست طولانی از رمزنگاری اشخاص آنها می تواند به درک بیشتر در مورد که در آن نهاد است و این که آیا آن چیزی که باید در مورد” بیضوی از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت جیمز اسمیت گفت CNBC در مصاحبه.

هدف از کشف این است که به بانک ها حس قرار گرفتن در معرض خود را به crypto-دارایی های خود را از طریق مشتریان معاملات و شناسایی این که آیا وجود دارد هر گونه پول شویی خطرات.

سرمایه گذاری به بیضوی از ولز فارگو مبادرت واحد ولز فارگو استراتژیک سرمایه یک فرمت از شروع تا 23 میلیون دلار بودجه سری B دور اعلام کرد در ماه سپتامبر. این سرمایه گذاری اضافی به ارمغان می آورد کل این شرکت پول مطرح شده به بیش از 40 میلیون دلار. بیضوی فاش نمی, خود را ارزیابی.

اسمیت گفت: واقعیت این است که ولز فارگو بود پشتوانه این شرکت نشان می دهد بانک ها “علاقه مند در چگونه ما می تواند کمک به آنها را درک و مدیریت ریسک است که مربوط به رمزنگاری.”

“بیشتر و بیشتر موسسات مالی متوجه حتی اگر آنها نمی touch crypto خود آنها در مجاورت crypto. آنها در معرض crypto خطر و مسئولیت داریم که به درک آنچه در خطر است و چگونه آن را مدیریت کند.”

او گفت: آن را نیز نشان دهنده بهبود محیط نظارتی برای cryptocurrencies با استناد به قانون از جمله به تازگی معرفی ضد پول شویی از قوانین اتحادیه اروپا است. او همچنین یک چارچوب قانونی از Financial Action Task Force (FATF) که شامل دارایی های رمزنگاری. FATF است که یک سازمان بین دولتی مقابله با پول کثیف است.

بیضوی موفق به کیسه ولز فارگو به عنوان یک سرمایه گذار پس از ایجاد یک “رابطه” با آمریکا بانک اسمیت گفت. تمرکز سرمایه خواهد بود به سرمایه گذاری در بیضوی کشف محصول و کمک به گسترش آن از لحاظ جغرافیایی با تمرکز ویژه در آسیا است. کشورهایی مانند ژاپن و سنگاپور نشان داده اند که رشد قابل توجهی با توجه به ارزهای دیجیتال اسمیت اضافه شده است.

بانک های بزرگ شده اند مردد به کشف cryptocurrencies در گذشته نه حداقل با توجه به معروفیت خود را برای نوسانات قیمت و نمونه هایی از آنها را در ارتباط با پول شویی و کلاهبرداری. اما خوشبین مانند بیضوی را اجرایی فکر می کنم این می تواند شروع به تغییر.

“این دیگر خوب برای یک بانک به چوب سر خود را در شن و ماسه و تظاهر آن وجود ندارد” اسمیت گفت: بانک ها نگرش نسبت به ارزهای مجازی. “رمزنگاری در اینجا به ماندن است و اینکه آیا یا نه شما می خواهید برای شرکت در آن برخی از مشتریان خود خواهد بود.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>