‘ما دیدار دوباره’: ملکه جنگ جهانی دوم به یاد می آورد آهنگ در تلاش برای بلند کردن ملت در طول coronavirus مستند

ملکه کشیده شده در تجربه خود از زمان جنگ روح به تماس در این کشور به “باقی می ماند متحد و مصمم” برای غلبه بر coronavirus بحران است.

در یک تاریخی آدرس به ملت ثبت شده در داخل قلعه ویندسورپادشاه گفت: “ما با هم در حال مقابله با این بیماری و من می خواهم به شما اطمینان بدهم که اگر ما همچنان متحد و مصمم و سپس ما را به غلبه بر آن.”

عمیقا در حال حرکت و شخصی پیام اعلیحضرت او منعکس شده چقدر دشوار است برای بسیاری از هزینه های زمان از هم جدا در طول coronavirus بیماری همه گیر.

“ما باید به راحتی در حالی که ما ممکن است هنوز هم بیشتر برای تحمل روز بهتر خواهد شد بازگشت: ما با دوستان ما دوباره ما خواهد بود با خانواده ما دوباره ما را به دیدار دوباره,” او گفت:.

Queen Elizabeth II leaves Buckingham Palace, London, for Windsor Castle to socially distance herself amid the coronavirus pandemic. PA Photo. Picture date: Thursday March 19, 2020. She is heading to her Berkshire home a week earlier than she normally would at this time of year, and is expected to remain there beyond the Easter period. See PA story HEALTH Coronavirus Queen. Photo credit should read: Aaron Chown/PA Wire
تصویر: ملکه چپ کاخ باکینگهام در ماه گذشته

در کلماتی که به نظر می رسد به اکو کسانی که از Dame ورا لین معروف جنگ جهانی دوم آهنگ ما دوباره ملاقات ملکه درو شخصی خود خاطرات زمانی که او گفت: “غرور و افتخار در ما که است که یک بخشی از گذشته ما را تعریف می کند ما در حال حاضر و آینده ما است.”

93 سال پادشاه بود و هم سریع به ستایش از کسانی که نگه داشتن این کشور رفتن و قرار دادن زندگی خود را در معرض خطر و گفت: “من می خواهم برای تشکر از هر کس در NHS خط مقدم و همچنین مراقبت کارگران و کسانی که در انجام نقش ضروری که selflessly همچنان خود را روز به روز وظایف خارج از خانه را در حمایت از همه ما.

“من مطمئن هستم که ملت ملحق خواهد شد من در شما اطمینان که آنچه شما انجام شده است قدردانی و هر ساعت از کار سخت خود را به ارمغان می آورد ما را به بازگشت به زمان عادی.”

بیشتر از Covid-19

و او را ستود کشور برای آینده با هم به کف زدن برای بیمه خدمات درمانی در دو پنج شنبه شب.

“لحظات زمانی که بریتانیا آمده است با هم به تحسین آن مراقبت و ضروری کارگران را به عنوان یک بیان از ما روح ملی و نماد آن خواهد بود که رنگین کمان کشیده شده توسط کودکان,” او گفت:.

Staff from the Royal Liverpool University Hospital joining in
انگلیسی ها سلام NHS قهرمانان

آن را تنها پنجم آدرس از نوع خود در طول 68 سال سلطنت و همچنین پخش در سراسر کشورهای مشترک المنافع.

ملکه است که رئیس دولت از 16 قلمروهای مشترک المنافع را به عنوان به خوبی به عنوان رئیس مشترک المنافع.

تأمل در سراسر جهان طبیعت COVID-19 شیوع او گفت: “در حالی که ما باید در مواجهه با چالش های قبل از این یکی متفاوت است.

“در این زمان ما با همه ملت ها در سراسر جهان در یک مشترک تلاش با استفاده از پیشرفت های بزرگ در علم و ما غریزی شفقت به زخم التیام یابد.

“ما موفق خواهد شد – و این موفقیت را متعلق به هر یک از ما.”

The Prince of Wales opened the new hospital...from his home in Scotland. Pic: Clarence House
چارلز: NHS بلبل است ‘درخشان نور’

کاخ بوده است مشتاق به استرس است که این ملکه کلماتنوشته شده با, از مشاوران, اما شماره 10 را به حال چشم از این آدرس قبل از آن ثبت شد.

در یک پیام دولت شده اند که مشتاق به دیدن او تقویت ملکه تشکر کسانی که ماندن در خانه برای محافظت از آسیب پذیر با استفاده از تجربه شخصی خود به دریافت این پیام در سراسر.

“این مرا به یاد اولین پخش من ساخته شده در سال 1940 با کمک خواهر من,” او گفت:.

“ما به عنوان کودکان صحبت کرد و از اینجا در ویندزور به کودکانی که تا به حال شده است از تخلیه خانه های خود و دور فرستاده برای ایمنی خود را. امروز یک بار دیگر بسیاری از شما احساس یک حس دردناک از جدایی از عزیزان خود.

“اما در حال حاضر به عنوان ما می دانیم پایین است که آن چیزی که حق انجام دهد.”

او افزود: “من امیدوارم که در سال آینده هر کس قادر خواهد بود به افتخار در چگونه آنها در پاسخ به این چالش.

“و کسانی که پس از ما خواهد می گویند انگلیسی ها از این نسل بودند به عنوان قوی به عنوان هر گونه. که ویژگی های خود نظم و انضباط آرام good-humoured حل و شخص احساس هنوز مشخص این کشور است.”

The Queen is having to make changes as the UK grapples with the coronavirus
تصویر: ملکه برگزار اخیر نشست هفتگی با ساعت از طریق تلفن به دلیل فاصله اجتماعی

پیام ثبت شده در سفید نقاشی اتاق در قلعه ویندزور تنها بعد از مشاوره های داده شده توسط خانواده سلطنتی پزشکی تیم برای محافظت از ملکه و پایبند به جریان اجتماعی فاصله دستورالعمل.

تنها یک تصویربردار اجازه داده شد در اتاق پوشیدن دستکش و ماسک.

دیگر ویژگی های کارکنان ساخته شده بودند به کار در یک اتاق جداگانه با استفاده از مانیتور و بلندگو.

Windsor Castle
تصویر: پیام ثبت شد در قلعه ویندسور

ملکه شده است و ماندن در ویندزور برای دو هفته گذشته.

او نقل مکان کرد وجود دارد از کاخ باکینگهام یک هفته زودتر از انتظار به عنوان یک اقدام احتیاطی.

او به طور معمول باقی می ماند در ویندسور برای عید پاک, اما از آن است که پیش بینی او باقی خواهد ماند وجود دارد پس از شکستن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>