هفتگی وام مسکن refinances سنبله 26 درصد به عنوان نرخ بهره مخزن در coronavirus نگرانی

عوامل املاک و مستغلات می رسند کارگزاران تور نمایش خانه برای فروش در سن رافائل کالیفرنیا.

گتی ایماژ

یک کاهش شدید در نرخ بهره وام مسکن تا به حال وام عجله به وام دهندگان خود را در هفته گذشته.

تشکیلات جدید بکار تجاری حجم مشخصی ارسال مجموع وام مسکن نرم افزار حجم 15.1% این هفته از هفته گذشته با توجه به وام مسکن بانکداران انجمن تنظیم فصلی شاخص.

متوسط قرارداد نرخ بهره برای 30 سال ثابت نرخ وام مسکن با وام منطبق توازن ($510,400 یا کمتر) کاهش به 3.57% از 3.73% با امتیاز کاهش 0.26 از 0.27 (از جمله منشاء هزینه) برای وام با 20 درصد پایین پرداخت. نرخ هستند و حتی پایین تر در حال حاضر. یک سال پیش نرخ متوسط بود 4.67% و 110 واحد بالاتر است.

که افت ناشی از 26 درصد افزایش هفتگی تشکیلات جدید بکار تجاری برنامه های کاربردی. در مقایسه با یک سال پیش سرمایهاضافهاندوختن (persian) حجم تقریبا 224% بالاتر است. MBA سخنگوی آنها خواهد شد به روز رسانی سالانه خود را پیش بینی بعد از این هفته خواستار یک چشم انداز مثبت در refinances.

“30 سال ثابت نرخ وام مسکن کاهش یافته و به پایین ترین سطح خود در بیش از هفت سال در هفته گذشته در میان افزایش نگرانی در مورد تاثیر اقتصادی از گسترش coronavirus و همچنین به عنوان فوق العاده ای مالی نوسانات بازار گفت:” مایک Fratantoni MBA ارشد معاون رئیس جمهور و رئیس اقتصاددان. “با توجه به کاهش بیشتر در خزانه به نرخ این هفته ما انتظار داریم تشکیلات جدید بکار تجاری فعالیت خواهد کرد و حتی بیشتر افزایش دهد تا ترس فروکش و نرخ ثبات.”

دیترویت-بر اساس Quicken Loans دیدم ضبط-تنظیم حجم در روز دوشنبه و سه شنبه به عنوان نرخ کاهش یافت و به رکورد پایین. مدیر عامل شرکت جی Farner گفت: روش های جدید پردازش وام در حال ساخت آن را آسان تر که مسئولیت رسیدگی به حتی فوق العاده حجم خوشه.

“این راهی است که ما اهرم فن آوری برای برقراری ارتباط با مشتریان به آن را آسان برای آنها را به یک برنامه وام مسکن برای ما underwriters ما می توانیم در مقیاس بسیار به سرعت کمک می کند که ما زمانی که ما شاهد افزایش حجم شبیه به این گفت:” Farner. “به عنوان نرم افزار افزایش حجم ما به نوبه خود بار ها ثابت باقی مانده. ما می توانیم در مقیاس با مشتریان و هنوز هم می توانید انتظار به نرم افزار و وام مسکن در عرض چند هفته و نه باید صبر کنید ماه و ماه به عنوان حجم افزایش می دهد.”

برنامه های کاربردی وام مسکن برای خرید خانه کاهش یافت و برای هفته پایین 3% اما 10 درصد بالاتر از یک سال پیش. کاهش نرخ, اگر چه به خوبی برای خریداران است که با توجه به وحشی نوسانات بازار و نگرانی در مورد چگونه coronavirus اقتصاد تاثیر می گذارد. که ممکن است باعث برخی از خریداران به جلو و عقب در آنچه که برای اکثر آمریکایی ها خود را تنها بزرگترین سرمایه گذاری است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>