هفتگی مدعیان افزایش بیش از انتظار می رود در هفته پایانی ماه ژوئن

مردم خط خارج کنتاکی حرفه ای مرکز قبل از افتتاح آن برای پیدا کردن کمک های خود را به تعداد مدعیان بیکاری در فرانکفورت, کنتاکی, ایالات متحده در ژوئن 18 سال 2020 است.

برایان Woolston | ایسنا

تعداد آمریکایی تشکیل پرونده برای مزایای بیکاری برای اولین بار افزایش بیش از انتظار هفته گذشته به عنوان احیا coronavirus فشار اضافه شده به اقتصاد ایالات متحده.

وزارت کار ایالات متحده روز پنجشنبه گفت که مدعیان اولیه بیکاری افزایش یافت 1.427 میلیون. اقتصاددانان در نظرسنجی داوجونز به حال انتظار می رود یک افزایش 1.38 میلیون برای هفته پایان ماه ژوئن 27.

در یک گزارش جداگانه از وزارت کار گفت: 4.8 میلیون شغل اضافه شد در ماه ژوئن اما این بررسی در نظر گرفته شد در وسط ماه و به احتمال زیاد منعکس نمی کند که بازگشایی مکث و حرکت صعودی برخی از کشورها شده است. آتی سهام شروع به پریدن کرد به عنوان سرمایه گذاران تصمیم به تمرکز بسیار بهتر از انتظار گزارش ماهانه.

این مشخص شده 15 هفته است که در آن مدعیان باقی مانده بالای 1 میلیون.

“اصلا انتظار این سقوط که بسیار تا بسیار سخاوتمندانه مزایای بیکاری منقضی در شکل کنونی آن در جولای 31st” پیتر Boockvar مدیر ارشد سرمایه گذاری افسر در Bleakley گروه مشورتی گفت: در یک توجه داشته باشید.

در سطح ایالت ایندیانا دیدم سنبله از 24,033 مدعیان. در ویرجینیا و واشنگتن ادعا می کند افزایش 7,769 و 8,110 بود.

مدعیان در اوکلاهما کاهش بیش از 41,000 هفته گذشته در حالی که مریلند و نیوجرسی شاهد کاهش بیش از 5,900.

داده ها همچنین نشان داد تعداد در ادامه ادعا می کند — تعدادی از مردم دریافت مزایای بیکاری برای هفته متوالی افزایش یافت — افزایش به 19.29 میلیون مورد 59,000.

پنجشنبه انتشار داده میشود که در برخی از کشورهای عقب خود را reopenings میان یک تجدید حیات در coronavirus موارد است. با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز بیش از 50,000 جدید کروناویروس موارد تایید شده در ایالات متحده آمریکا روز چهارشنبه در یک روز رکورد.

اشتراک CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *