هفتگی مرگ و میر در انگلستان و ولز رکورد بازدید بالا با توجه به coronavirus

لندن آمبولانس کارکنان دیده می شود با وسایل نقلیه در پارک ماشین در اکسل لندن مرکز نمایشگاه در لندن در تاریخ 1 آوریل سال 2020 است که تبدیل به بیمه خدمات درمانی بیمارستان بلبل به کمک رمان coronavirus COVID-19 بیماری همه گیر.

دانیل LEAL-OLIVAS

مرگ و میر در انگلستان و ولز حدود 60 درصد بالاتر از نرمال میانگین هفتگی با توجه به coronavirus با توجه به ملی آمار بدن که داده ها همچنین نشان می دهد که مرگ و میر برای این ویروس می تواند بسیار بالاتر از ارقام رسمی.

دفتر آمار ملی انگلیس در گزارش روز شنبه که تعداد کل افرادی که مرده بود در انگلستان و ولز در این هفته 3 آوریل در آمد در 16,387. که بالاترین سطح از مرگ و میر پس از رسمی هفتگی آمار شروع به 15 سال پیش است.

در فایرفاکس نیز گفت: آن داده ها نشان داد که 6,236 مرگ و میر مربوط به کروناویروس در انگلستان و ولز رخ داده بود در این سال تا آوریل 3 و ثبت شده در آوریل 11.

که 50% بالاتر از 4,093 مرگ و میر گزارش شده در مارس 4 توسط انگلستان را در بخش بهداشت و درمان. این فایرفاکس را شامل نمی شود و آمار و ارقام برای اسکاتلند و ایرلند شمالی است.

“تفاوت وجود دارد در حالی که ما شامل تمام مرگ و میر که در آن COVID-19 ذکر شده در گواهی فوت حتی اگر تنها مشکوک و ما عبارتند از: مرگ و میر رخ داده است که در بیمارستان و در جامعه” در فایرفاکس گفت در توییتر.

در مقابل, رسمی انگلستان coronavirus تلفات تنها شامل کسانی است که رخ داده است در بیمارستان.

تعداد کل مرگ و میر در انگلستان به بیمارستان ها در حال حاضر در 12,107 تا 778 از روز گذشته با توجه به آخرین آمار دولت. انگلستان دارای بیش از 90,000 تایید موارد ویروس.

نخست وزیر بوریس جانسون منتشر شد از لندن یک بیمارستان در طی تعطیلات آخر هفته پس از گذراندن سه شب در بخش مراقبت های ویژه با کوروناویروس.

“همه چیز می تواند رفته اند یا از راه” جانسون گفت:, و اضافه کرد که او بدهکار بیمه خدمات درمانی زندگی خود را. او در حال حاضر دوره نقاهت خود را در کشور محل اقامت Chequers در حالی که وزیر امور خارجه Dominic Raab در حال حاضر deputizing برای نخست وزیر.

Raab روز دوشنبه گفت که هنوز خیلی زود به بالابر و انگلستان coronavirus محدودیت. این کشور رسما در مستند از مارس 23. دیگر کشورهای اروپایی از جمله ایتالیا و اسپانیا در حال حاضر به دنبال به بلند کردن برخی از محدودیت در زندگی عمومی به عنوان تعدادی از عفونت های جدید و روزانه مرگ و میر کاهش است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>