هشدار آب و هوا برای برف سنگین و باران و وزش باد در شروع هفته

هشدار آب به صورت برف و باد و باران سنگین صادر شده برای شروع هفته.

ملاقات در دفتر پیش بینی مارکو Petagna گفت: یک موج تازه از بد آب و هوا بود در راه یک شبه از یکشنبه.

او گفت: “من می ترسم ما نگه داشتن بر روی بی قراری, شرایط آب و هوا در سراسر انگلستان بیش از چند روز آینده. ما را ببینید جادوها مرطوب و باد می وزد آب و هوا در زمان و وجود دارد می تواند برخی از, برف در شمال, در زمان بیش از حد.

“دوشنبه به نظر می رسد بی قراری در تمام مناطق. خواهیم دید مرطوب و باد می وزد آب و جارو از جنوب غربی – gales یا شدید باد نیروی باد در محل و برخی از برف به سمت شمال انگلستان است.”

آب و هوا هشدار برای بارش برف در سراسر اسکاتلند, برف و باران در شمال انگلستان و برف در سراسر ایرلند شمالی صادر شده است برای دوشنبه.

آب و هوا هشدار نیز در محل برای ولز جنوبی یکی از مناطق به شدت متاثر از سیلاب های اخیر به عنوان یک تازه گروه از heavy rain نقل مکان کرد و به جنوب غرب انگلستان و ولز در صبح روز یکشنبه.

Many people are using canoes to get around after flooding, such as in York
تصویر: بسیاری از مردم مانند این تصویر در نیویورک با استفاده از قایق به اطراف پس از جاری شدن سیل
A man navigates flood water in York after the River Ouse burst its banks
تصویر: یک مرد هدایت آب سیل در نیویورک پس از رودخانه Ouse پشت سر هم خود را از بانک
Flood victim in Shropshire invites Boris Johnson for a pint
سیل قربانی ارائه می دهد به خرید ساعت یک پاینت اگر او بازدیدکننده داشته است

شدید سیل هشدار صادر شده برای رودخانه سورن در شروزبری – معنی این خطر وجود دارد به زندگی تا 2am در روز دوشنبه.

بیشتر از انگلستان

از 6pm در روز یکشنبه وجود دارد 88 سیل هشدارهای معنی اقدام فوری مورد نیاز است – در انگلستان 16 در ولز و هشت در اسکاتلند است.

تعداد هشدار سیل به معنی جاری شدن سیل که ممکن بود در 182 در انگلستان 17 در ولز و چهار در اسکاتلند است.

به عنوان کسانی که در حال حاضر آمار این زمستان را deluges ادامه به تمیز کردن محیط کار جورج Eustice گفت: دولت نمی تواند محافظت از هر خانه و بستری این مشکل را بدتر کند.

او گفت: آسمان Sophy ریج آن را “اجتناب ناپذیر است که ما در حال رفتن به دریافت بیشتر از این رویدادهای شدید آب و هوا” به عنوان “با تغییر آب و هوا” آنها در حال تبدیل شدن به شایع تر است.

“همه ما واقعا می توانید انجام دهید این است که بهبود ما برای مقابله با سیل و بهبود ما سیل پاسخ,” او گفت:.

South Wales Fire and Rescue take a resident through floodwaters in Monmouth, south Wales on February 18, 2020, after Storm Dennis caused flooding across large swathes of Britain. - People are being urged to leave their homes in the face of further flooding as one official warned residents are "not out of the woods yet" in the aftermath of Storm Dennis. There were 10 severe flood warnings in place at one point across England and Wales, and warnings of continued problems amid a forecast of more heavy rain forecast later in the week. (Photo by Ben STANSALL / AFP) (Photo by BEN STANSALL/AFP via Getty Images)
تصویر: سیل قربانی نجات در منموته, South Wales
پرنس چارلز بازديد آب گرفتگی شهر ویلز

یک آژانس محیط زیست گفت: بیشتر انتظار باران بدان معنی است که “خطر سیل همچنان با اثرات آب و هوای طوفانی در ادامه به احساس در سراسر انگلستان”.

او گفت: “بیشتر باران انتظار می رود که بیش از آخر هفته و در روز دوشنبه این سنگین و مداوم در سراسر بخش هایی از شمال انگلستان.

Environment minister George Eustice
چرا بوریس جانسون بازدید سیل زده مناطق ؟

“این می تواند منجر به بیشتر شدن سیل به ویژه برای رودخانه ها تخلیه Pennines و برای قطعات میدلندز و شهر نیویورک جایی که این باران را اشباع حوضه که در آن سطح رودخانه در حال حاضر بالا است.

“رودخانه سطوح بالا باقی می ماند و جریان رودخانه و جاری شدن سیل احتمالی برای رودخانه سورن آخر این هفته و هفته آینده.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>