کودکان با ماسک صورت خود را با دست بشویید قبل از نماز در Erawan حرم محبوب معنوی و نقطه عطفی در بانکوک در 27 ژانویه سال 2020 است.

MLADEN آنتونوف | خبرگزاری گتی ایماژ

“مهم ترین” راه برای متوقف کردن گسترش چین coronavirus است برای شستن دست های خود را با توجه به استاد که رهبری سازمان جهانی بهداشت (WHO) در پاسخ جهانی به سارس.

ملی چین کمیسیون بهداشت روز سه شنبه تایید کرد 20,438 موارد coronavirus در کشور و 425 مرگ و میر.

شیوع پنومونی کشنده مانند ویروس است که فکر را به سرچشمه گرفته و در چین در شهر ووهان شناخته شده به عنوان یک اورژانس بهداشت جهانی توسط چه کسی.

از روز شنبه وجود دارد تصور می شود نزدیک به 200 مورد از این ویروس در حداقل 23 کشور در خارج از چین است.

“یکی از مهم ترین راه های متوقف کردن شیوع بیماری های تنفسی مانند این است که شستن دست” دیوید Heymann که رهبری که بیماری های عفونی واحد در زمان شیوع بیماری سارس در 2002-2003 گفت: در چتم هاوس نشست خبری در لندن در روز سه شنبه.

چرا که “اگر شما را لمس بیمار اگر شما از دست دادن اگر شما لمس یک درب است که یک قطره بر روی آن — که به لحاظ نظری می تواند اتفاق می افتد — و سپس شما صورت خود را لمس (یا) دهان خود را و شما را آلوده می شوند.”

“پس شستن دست ها مهم ترین است. و دوم این است که افرادی که مشکوک به عنوان بیماران بسیار مراقب باشید زمانی که شما در حال برخورد با آنها. اجتناب از چهره به چهره و دستان خود را هنگامی که شما در حال درمان” Heymann گفت.

“این بسیار مهم است که مردم درک کنند که آنها می توانند جلوگیری از خود را از آلوده شدن اگر آنها به دنبال چند اقدامات ساده,” او اضافه شده است.

‘نه بسیاری از شواهد’ برای حمایت از پوشیدن ماسک

اواخر ماه گذشته کارشناسان بهداشت CNBC گفت که هراس از خرید ماسک صورت برای محافظت در برابر coronavirus بود “به طور کامل قابل فهم است” اما در نهایت بی دلیل است.

آنها همچنین هشدار داد کمبود ماسک می تواند یک خطر برای سلامت کارگران است.

تصور می شد با پوشیدن ماسک ممکن است مفید باشد اگر شما بیمار به منظور جلوگیری از شما از عطسه یا سرفه به کسی چهره Heymann گفت.

اما “یک ماسک استفاده می شود که برای جلوگیری از گرفتن یک عفونت است که گاهی اوقات بسیار موثر است چرا که مردم آن را به غذا خوردن چند بار آنها فرسوده نادرست (و) اگر آنها را مرطوب و کسی عطسه که ماسک می تواند از طریق تصویب. بنابراین واقعا وجود دارد نه بسیاری از شواهد (برای حمایت از پوشیدن ماسک).”

“من فکر می کنم که وجود دارد این است که راه بیش از حد پوشیدن ماسک اگر چه برخی از مکان هایی مانند هنگ کنگ مورد نیاز است که مردم در زیر زمین با استفاده از ماسک — که خود را مستقل حق به انجام این کار است. که خود را ارزیابی ریسک,” او اضافه شده است.

Coronaviruses ها خانواده بزرگی از ویروس ها که معمولا آلوده حیوانات است اما گاهی اوقات می تواند تکامل و گسترش به انسان است.

علائم برای افرادی که تمایل به شامل تب و سرفه و تنگی نفس است که می تواند پیشرفت به ذات الریه. پزشکان آن را نسبت به سال 2003 شیوع سارس که تا به حال یک دوره کمون از دو تا هفت روز است.

در طول دوره عفونت سارس (2002-2003) وجود دارد تقریبا 8,098 موارد گزارش شده و 774 مرگ و میر با توجه به این که. این بدان معنی است که ویروس کشته و تقریبا از هر 10 نفر که آلوده بودند.

اطلاعات غلط شایع

Heymann نظرات آمده در یک زمان وقتی است که بارها و بارها هشدار داد در برابر شایع اطلاعات غلط در مورد ویروس های آنلاین.

حداقل 16 نفر بازداشت شده اند بیش از آنلاین پست مربوط به کروناویروس در مالزی و هند و تایلند و اندونزی و هنگ کنگ گزارش رویترز روز سه شنبه.

“وقت آن است که برای حقایق و نه ترس” که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت: از طریق توییتر در روز شنبه.

“ما قدردانی, Google, Facebook, TencentGlobal, Infinite و توییتر در تلاش برای مبارزه با اطلاعات غلط و شایعات در #2019nCoV & مستقیم کاربران به منابع قابل اعتماد” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de