با پوشیدن ماسک می تواند کمک به جلوگیری از گسترش coronavirus – حمل و نقل sec

با پوشیدن ماسک برای جلوگیری از گسترش COVID-19 ممکن است برخی از مزایای حمل و نقل وزیر گفته است.

Grant Shapps توضیح داد: سیاست تحت بررسی توسط دولت ارشد علوم مشاوران و هشدار داد که پوشش صورت حتی ممکن است به “ضرر” اگر فرسوده اشتباه است.

او خواست شده توسط شهردار لندن را به پوشیدن ماسک در حمل و نقل عمومی در پایتخت اجباری برای جلوگیری از شیوع کروناویروسکه تا کنون دیده 13,729 مرگ در انگلستان.

Mayor of London Sadiq Khan during a visit to London Bridge station to see the enhanced cleaning procedures Transport for London (TfL) have introduced across the network
تصویر: آقای خان گفت: حرکت خواهد محافظت از کارکنان و همچنین مسافران

صادق خان گفت: آسمان خبر که “اگر چه آن ممکن است به شما متوقف نمی شود ابتلا به این ویروس چه آن انجام دهید این است که توقف شما انتقال این ویروس اگر شما از قبل علامتدار یا بدون علامت”.

“که در آن این است که واقعا مفید است که در متوقف کردن گسترش ویروس در یک محل که در آن شما نمی تواند خود را حفظ فاصله اجتماعی.”

او گفت: مرکز کنترل و پیشگیری بیماری در آمریکا رئیس بهداشت عمومی افسر در کانادا و کشورهایی مانند آلمان و اتریش جمهوری چک, بمبئی, چین و کره جنوبی هستند و همه مردم را به پوشیدن ماسک.

“آنچه من نه دفاع است گرانبها تجهیزات حفاظت شخصی برای منحرف شود به دور از بیمه خدمات درمانی و یا خدمات مراقبت” او هشدار داد.

بیشتر از Covid-19

لندن بوده است و بدترین ضربه منطقه برای coronavirus-مرگ و میر مرتبط با تمام مسافران که گفته شود به هیئت مدیره اتوبوس از وسط درب برای محافظت از رانندگان ایمنی پس از حداقل نه نفر از آنان جان باختند.

بهداشت عمومی انگلیس با تأکید بر اهمیت ماسک برای پزشکان و پرستاران در درمان بیماران مبتلا به کروناویروس اما نه پیشنهاد گسترده استفاده عمومی.

Sadiq Khan says that 14 transport workers have died in London from coronavirus
‘ما در حال ساخت حمل و نقل امن برای کلید کارگر قهرمانان’

اما دولت مشاور ارشد علمی Sir Patrick blue palace hotel روز دوشنبه گفت که بریتانیا در ماسک های تحت بررسی و تغییر خواهد کرد اگر شواهد علمی موجه آن است.

آقای Shapps نیز گفت: آسمان, اخبار,’ کی [email protected]صبحانه: “به نظر می رسد این مزایا ممکن است حاشیه ای وجود دارد و حتی می تواند بار هنگامی که آن را به ضرر اگر آنها به درستی استفاده نمی شود.

“ما باید هدایت شود علم در شکست این ویروس در هر مرحله.”

چه کسی گفته است مردم باید تنها پوشیدن ماسک اگر آنها نمایش علائم COVID-19 یا در حال مراقبت از کسی که.

داخل یکی از لندن بدترین ضربه بیمارستان

اما آن را نیز گفت که ماسک خود را در آن است به اندازه کافی برای محافظت از مردم از این ویروس تاکید بر اهمیت اقدامات پیشگیرانه دیگر مانند شستن دست ها به عنوان به خوبی.

در حالی که هیچ شواهد قطعی بگویم که ماسک می تواند به توقف مردم از انقباض COVID-19 آن پذیرفته شده است که آنها می توانید بلوک انتقال به دیگران است.

A commuter wears a mask whilst walking across a quiet London Bridge into the City of London during the morning rush hour on March 18, 2020 as people take precautions amid the coronavirus outbreak. - The British government will on Wednesday unveil a raft of emergency powers to deal with the coronavirus epidemic, including proposals allowing police to detain potentially infected people to be tested. (Photo by Tolga AKMEN / AFP) (Photo by TOLGA AKMEN/AFP via Getty Images)
تصویر: بهداشت عمومی در انگلیس پیشنهاد نمی گسترده عمومی استفاده از ماسک صورت

در یک مطالعه در Nature Medicine پیشنهاد فولاد ماسک می تواند کمک به جلوگیری از آلوده مردم از دیگران بیمار با فصلی ویروس ها از جمله coronaviruses.

:: گوش دادن به روزانه پادکست در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

Jeremy Howard, یک دانشگاه سان فرانسیسکو دانشمند محقق و بنیانگذار #Masks4All مبارزات انتخاباتی رهبری را نقد کنید پانل با 18 دیگر کارشناسان از سراسر جهان و کشف “شواهد قابل توجهی به نفع گسترده استفاده از ماسک به کاهش جامعه انتقال”.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>