ثروتمند سرمایه گذاران رو به رشد تقاضا برای پایداری نشان می دهد سرمایه گذاری های جدید در روند

جهان در حال بارگذاری ثروتمند به طور فزاینده ای به قرار دادن پول خود را به سمت اجتماعی, اخلاقی و سازگار با محیط زیست آگاهانه کسب و کار است که می تواند به تحریک رشد پایدار سرمایه گذاری است.

در Capgemini جهان گزارش ثروت سال 2020 بیش از یک چهارم (27%) از بالا افراد ارزش خالص (HNWIs) — کسانی که با investible دارایی از 1 میلیون دلار یا بیشتر — گفت: آنها علاقه مند به محصولات سازگار با محیط زیست. این رقم تا 40 درصد افزایش یافت در میان فوق العاده بالا افراد ارزش خالص (UHNWIs) کسانی که با 30 میلیون دلار یا بیشتر برای سرمایه گذاری است.

و مهمتر از آن بهره ترجمه به عمل است. سرمایه گذاران ثروتمند گفت که آنها برنامه ریزی برای اختصاص 41 درصد از نمونه کارها خود را به کسب و کار به طور فعال به دنبال محیطی و اجتماعی و حاکمیت شرکتی (ESG) سیاست های پایان سال است. تا پایان سال 2021 که رقم است به افزایش به 46 درصد.

خود را بالا انگیزه شامل بازده بالاتر (39%); افزایش درک از ESG محصولات (29 درصد); و تمایل به بازگشت به جامعه (26%). در ضمن خود ترجیح مناطق تمرکز بودند خطرات زیست محیطی و تغییرات آب و هوا (55%); اخلاقی راهبری سیستم ها (54 درصد); و اجتماعی آگاهانه شیوه های کسب و کار (52%).

به عنوان آگاهی از مسائل زیست محیطی را افزایش می دهد … اشتها برای ESG محصولات افزایش یافته است.

شینیچی Tonomura

مدیر عامل Capgemini خدمات مالی (آسیا)

برای مطمئن شود, این گزارش — که مورد مطالعه بیش از 2500 HNWIs در سراسر 21 عمده ثروت بازار انجام شد از ژانویه و فوریه سال 2020 قبل از خرید اینترنتی از coronvirus بیماری همه گیر. اما شینیچی Tonomura مدیر عامل Capgemini خدمات مالی برای آسیا و ژاپن گفت: افزایش علاقه به احتمال زیاد جادوها خبر خوب برای ESG به عنوان بالاتر ثروت گروههای تمایل به “کمی جلوتر” از منحنی برای ظهور فرصت های سرمایه گذاری.

“به عنوان آگاهی از مسائل زیست محیطی را افزایش می دهد و بیشتر محصولات با بازده مالی در دسترس اشتها برای ESG محصولات افزایش یافته است,” Tonomura گفت CNBC آن را.

پایدار سرمایه گذاری بهتر

با وجود گسترده تر رکود اقتصادی در این سال پایدار سرمایه گذاری موفق شده اند به آب و طوفان منطقی هست.

بر اساس این گزارش سرمایه گذاران که اجرا ESG سهام استراتژی های سرمایه گذاری در سال 2020 ضرب و شتم گسترده تر معیار. در ضمن مورنینگ یافت 70 ٪ از پایدار وجوه سهام ثبت گرداند و در نیمه بالای خود را گسترده مبتنی بر گروه همسالان در سه ماه اول سال.

لوئیس آلوارز

Tonomura گفت که عملکرد قوی می تواند نشان می دهد ESG شرکت برتر توانایی مقاومت در برابر بحران. ESG شرکت ها به طور معمول اندازه گیری در طیف گسترده تری از معیارهای مانند مسئولیت اجتماعی و همچنین بازده مالی.

“در برخی از راه, ESG به ثمر رساند نیز کمک برجسته شرکت هایی که قوی تر حکومت و دیگر سیاست های کسب و کار به اختلالات آب و هوا مانند در حال حاضر بحران,” او اضافه شده است.

در یک گزارش جداگانه منتشر شده در هفته گذشته جی پی مورگان گفت که همه گیر می تواند به اثبات می شود یک “عمده نقطه عطفی برای ESG.” بررسی آن از سرمایه گذاران با ترکیب دارایی بیش از $13 تریلیون یافت که 50 درصد فکر Covid-19 می تواند علامت یک حرکت مثبت برای ESG شتاب بیش از سه سال آینده.

وای به اتهام منجر شود

که حرکت جدید می تواند سریع و گسترده تر تصویب پایدار محصولات سرمایه گذاری با سرمایه گذاران است. در سال گذشته مورگان استنلی در بر داشت 80 درصد از سرمایه گذاران فردی علاقه مند بودند در پایدار سرمایه گذاری.

وای سن 26 به 40 به احتمال زیاد منجر شود که اتهام با توجه به Tonomura که گفت: افراد جوان تمایل به “آگاهانه تر در مورد پایداری و پایدار مصرف است.”

Impossiable

بیش از دو پنجم (41%) از HNWIs سن زیر 40 کشیده شد به پایدار سرمایه گذاری در مقایسه با فقط 16 درصد از کسانی که سن بیش از 60 Capgemini گزارش یافت می شود. این رقم افزایش یافت و به 49 درصد از جوانان UHNWIs. در جای دیگر بانک مرکزی امریکا مریل لینچ پیش بینی کرد در سال گذشته که وای می پور بین $15 تریلیون و 20 $تریلیون دلار به ESG سرمایه گذاری در آمریکا در آینده 20 تا 30 سال است.

با بسیاری از وای در حال حاضر مسئول جدید ثروت نسل — و بسیاری از مجموعه برای تبدیل شدن به دریافت کنندگان به اصطلاح بزرگ انتقال ثروت به عنوان متولدین عبور خود را در ثروت — که مجموعه ای است برای هموار کردن راه برای حتی بیشتر پایدار گزینه های سرمایه گذاری.

“این مهم خواهد بود برای شرکت های مدیریت ثروت به نگه داشتن در ذهن منحصر به فرد این نیازها و ترجیحات هزار ساله سرمایه گذاران در هنگام طراحی خود را ESG ارائه شده برای این بخش گفت:” Tonomura.

در حال حاضر سنتی و دیجیتال سرمایه گذاری سیستم عامل در حال بیدار شدن از خواب برای این فرصت. در بلکراک راه اندازی یک تاثیر جهانی صندوق با هدف سرمایه گذاری در کسب و کار اختصاص داده شده به حل عمده مشکلات جهان. آن را به برنامه بهتر MSCI تمام کشور های دنیا شاخص است. در ضمن robo-مشاوران مانند بهبود همچنین اجرای طیف وسیعی از کم هزینه, مسئولیت اجتماعی سرمایه گذاری گزینه های.

— CNBC Pippa Stevens کمک به این گزارش.

از دست ندهید: این منطقه ضرب ترین میلیاردرهای سال گذشته

مانند این داستان ؟ اشتراک CNBC آن را در یوتیوب!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>