ما فریاد زد برای پوشیدن ماسک. این است که چرا این وضعیت در ایالات متحده وخیم است

ما فریاد زد برای پوشیدن ماسک هنگامی که ما تبدیل شده تا در خارج از هوستون, شهرستان Hall.

ما تا به حال فقط به مصاحبه با یک گروه بسیار کوچک اعتراض در مورد تگزاس فرماندار تصمیم به پوشیدن ماسک اجباری به توقف گسترش coronavirus.

به دیگران راننده سرشونو تکون دادن در توافقنامه معترض Oralia Acosta به نام ما را “احمق” برای پوشیدن صورت پوشانده اند.

Alex Crawford meets Oralia Acosta, who refuses to wear a mask, in Houston
تصویر: Ms Acosta می گوید که او حق تصمیم گیری که آیا او می پوشد یک ماسک یا نه

او گفت که ما به “هل دادن خبر جعلی دستور کار” در نتیجه تداوم “احساس ترور” در مورد یک بیماری است که آنها باور دارند که اغراق آمیز جعل – یک نمایش در حال حاضر حمایت توسط دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

“چرا شما با پوشیدن ماسک در این گرما ؟” او فریاد زد. “هنگامی که شما از عبور از, آیا از من بپرسید برای کمک چون من قصد ندارم به شما کمک کند.

“این من حق تصمیم گیری که آیا من پوشیدن ماسک یا نه!”

این یک نمایش است که به نظر می رسد برای به دست آوردن کشش.

بیشتر از Covid-19

این چیزی است که مقامات بهداشت عمومی در ایالات متحده هستند تا در برابر. این است که چرا پیش بینی های آینده از COVID-19 عفونت بسیار وخیم بود.

آمریکا در چهارم جولای باش تولد بسیار متفاوت امر در این سال و در هیچ جا بیشتر از در تگزاس.

بسیاری از آتش بازی نشان می دهد لغو شد و تبدیل به مجازی را نمایش می دهد. رژه خاموش نامیده می شدند و احزاب خیابان رها شده است.

اما هنوز هم با وجود ضبط روزانه اوج در عفونت های برخی از اهالی تگزاس حاضر به cowed با مرگبارترین ویروس جارو سیاره امروز.

Few were wearing masks at a bull-riding competition in Giddings, Lee County, Texas, on the Fourth of July weekend
تصویر: تعداد بسیار کمی از مردم با پوشیدن ماسک در یک سواری ردبول رقابت در Giddings, Lee County, Texas در چهارم جولای آخر هفته
A Fourth of July bull-riding competition in in Giddings in Lee County, Texas, where many people were not wearing masks

ما را تماشا می کردند که صدها نفر در Giddings در Lee County, شلوغ به عرصه برای شرکت در محلی تعطیلات آخر هفته سواری ردبول رقابت است.

چند بودند با پوشیدن ماسک, با وجود سفارش از فرماندار آن را اجباری کند. حتی کمتر ابراز نگرانی در مورد ویروس است که منجر به کشته شدن دهها هزار نفر از هموطنان خود و زنان است.

“من نگران نیستم. آنچه اتفاق می افتد اتفاقی می افتد گفت:” یک زن جوان است. “اگر من به معنای رفتن خوب خداوند را به من.”

این جشن روز استقلال به طور سنتی یک زمان برای وحدت اما برخورد coronavirus و متعاقب آن بیکاری و معضل نژادپرستی مطرح قتل جورج فلویدقرار داده شده است پرداخت می شود برای آن است.

این درخواست توسط مقامات بهداشت عمومی به پوشیدن ماسک در حفظ و اجتماعی فاصله گرفته و ترجیحا ماندن در خانه بود که اساسا نادیده گرفته و در گاو-سواری نشان می دهد.

People are queuing for food handouts in Houston, Texas
تصویر: مردم صف بندی برای مواد غذایی جزوه در هوستون

ده ها تن از کابوی ها رقابت خود را برای نشان دادن مردانگی و دلاوری در یک bucking bronco به سلامتی و این jeers از جمعیت است.

درجه حرارت بودند و بیش از 30C. دستور به پوشیدن ماسک ناراحت کننده است در این شرایط تحریک و بازدید شده توسط بسیاری به عنوان در غیر ضروری و توسط برخی به عنوان توهین به خود آزادی است که این تعطیلات آخر هفته است همه چیز در مورد.

“یک آمریکایی هستم و من احساس می کنم باید انجام آنچه من می خواهم به انجام” یک کابوی به ما گفت. “من مالیات پرداخت من زنده رایگان I wanna be free.”

اما در مصاحبه با Sky News, Dr Peter hotez را بازتوییت کرد که مورد احترام در سطح بین المللی به عنوان یک متخصص بیماریهای عفونی هشدار داد که سرسختی برخی از آمریکایی ها به رعایت توصیه های بهداشتی را طولانی ویرانی این بیماری است.

“ما در یکی از بدترین نقاط اپیدمی” او گفت:. “این شماره ها به طور چشمگیری افزایش.

“این فقط آغاز است… آنها دو برابر خواهد شد و در دو هفته آینده و پس از آن دو دوباره هفته بعد از آن.”

او اصرار داشت که حتی وخیم ترین هوا توسط دکتر Anthony Fauci – یکی از سرب اعضای Mr مغلوب ساختن پیشی جستن coronavirus نیروی کار که هشدار داده تعداد روزانه عفونت در سراسر کشور می تواند به 100,000 – می تواند به مراتب بیشتر در هفته های آینده.

تست سایت های به ظاهر غرق شود.

در یک سایت در هوستون اجرا شده توسط یک موسسه خیریه وسایل نقلیه snaked در اطراف چند بلوک برای دریافت رایگان تست.

Dr Joseph Gathe, of the Cure Covid Consortium, says the US's response to coronavirus needs to be better
تصویر: دکتر جوزف Gathe از درمان Covid کنسرسیوم می گوید الکس کرافورد این ویروس از کنترل خارج شده است در تگزاس

دکتر جوزف Gathe از درمان COVID کنسرسیوم یکی از پزشکان سرب در حال اجرا سایت می گوید این ویروس وحشی خارج از کنترل دولت است.

“و پاسخ ما این است که در یک سازمان, مد,” او گفت:. “ما نمی توانیم خمیر دندان در این رابطه اما ما می تواند به توقف فشردن… و انجام آنچه ما می توانیم با کسانی است که قادر به انجام کارها.”

همه گیر شده لوسیون صورت معیشت میلیون ها نفر از سراسر کشور و در تگزاس همه ما صحبت کرد و به صف بندی برای بسته مواد غذایی در مرکز شهر هوستون به ما گفت که انجام این کار برای اولین بار.

افتخار مردان و زنانی که کار می کرد تمام زندگی خود را و ارائه برای خانواده خود را در طول زندگی خود در حال حاضر نیش زده با تحقیر با تکیه بر دیگران برای اطمینان از آنها تغذیه می کند.

برای چارلز مور که یک سیاه و سفید زندگی می کند, ماده , ماسک, در سراسر صورت خود و پوشیدن دستکش های پلاستیکی آن را دشوار است برای قرار دادن به کلمات.

:: گوش دادن به تقسیم متحده در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify و Spreaker

“تمام زندگی من شده است برای رفتن و همه چیز را در خود و ارائه برای خانواده ام و در حال حاضر من بستگی به شخص دیگری برای خوراک من,” او گفت:.

“بنابراین ما انجام آنچه ما باید انجام دهید فقط به گرفتن یک روز دیگر.”

برای افرادی مانند آقای مور بدیهی است که لازم است به شدید اقدامات احتیاطی برای حفاظت از, اما همچنین برای جلوگیری از گسترش این بیماری است.

اما این که چگونه برخی از آن را ببینید.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>