“ما باید برای جلوگیری از وحشت’: ایتالیا به نخست وزیر خواستار آرامش به عنوان ویروس خوشه

یک گروه از ونیزی تا لباس پوشیدن و مانند پزشکان در زمانی که در ونیز وجود دارد طاعون جشن پایان کارناوال ونیز با وجود این واقعیت آن متوقف شده است در روز یکشنبه به دلیل Coronavirus وضعیت در اطراف منطقه.

NurPhoto

ایتالیا به نخست وزیر خواستار حفظ آرامش به عنوان coronavirus گسترش به دیگر نقاط کشور در حالی که مستندات تعطیلی و “خبر جعلی” باعث وحشت در میان مردم است.

از صبح روز چهارشنبه وجود دارد 325 تایید موارد coronavirus و 11 مرگ و میر در ایتالیا. عفونت در حال حاضر دیده می شود فراتر از اصلی کانون در شمال با موارد تأیید شده در توسکانی, Le Marche, Emilia Romagna, Alto Adige, Piedmont, Liguria, Lazio و سیسیل دور در جنوب پایتخت در رم. این ویروس به سرعت در حال گسترش وجود دارد تنها سه مورد شناخته شده آخرین صبح جمعه.

یازده شهرهای بیشتر به شدت تحت تاثیر قرار مناطق شمال لومباردی و ونتو باقی می ماند تحت مستند با مدارس کسب و کار و بسیاری از مکانهای عمومی بسته شده است. شیوع این بیماری باعث شده است تا بیشتر تنش ها در ایتالیا ائتلاف شکننده دولت و استدلال بین رم و مقامات در لومباردی.

نخست وزیر جوزپه کونته به نام برای آرامش و کمتر sensationalist گزارش روز سه شنبه.

“از آن زمان به نوبه خود تن ما باید برای جلوگیری از وحشت” گفت: با توجه به روزنامه ایتالیایی La Repubblica. مقاله اضافه شده است که او تا به حال خواسته رئیس اجرایی از پخش عمومی رای به تن کردن آن گزارش از ویروس.

او همچنین به دنبال برای اطمینان دادن به مردم که نگران تعطیلی مدارس و مواد غذایی در حال اجرا پس از خرید و وحشت منجر به خالی کردن قفسه های سوپر مارکت در برخی از شهرهای.

“وحشت به طور کامل غیر قابل توجیه واکنش است که به خطر انداخته بازده کلی سیستم و باعث تاسف گمانه زنی در مورد قیمت برخی از محصولات” کونته گفت: Corriere della Sera روزنامه های سه شنبه.

“عرضه مواد غذایی تضمین خواهد شد با اقدامات مناسب به ویژه در ‘خوشه’ مناطق. آرام به ارمغان آورده است را از طریق شناس و شفاف ارتباطی,” او گفت:.

یک زن پیاده روی در خالی ایتالیایی سوپرمارکت یک عجله به خرید آب, تامین مواد غذایی و صابون.

SOPA تصاویر

تنش های در حال اجرا بالا; قیمت ماسک صورت و دست مطابق با اصول بهداشتی ژل سر به فلک کشید و دولت نگران است در مورد اطلاعات غلط است که وزیر خارجه Luigi Di Maio گزارش شده است که آماده سازی بین المللی برنامه ریزی برای مبارزه با “خبر جعلی” در مورد شیوع بیماری در ایتالیا. “وجود دارد بیش از حد بسیاری از اخبار جعلی در خارج وجود دارد” Di Maio گفت: در شورای وزیران روز سه شنبه.

به عنوان ویروس در ایتالیا و کشورهای همسایه تبدیل شده اند عصبی — به عنوان به خوبی به عنوان کسانی که بیشتر در صحرا — با بسیاری از مشاوره در برابر سفر به این کشور و شرکت ها و سازمان ها (و حتی کمیسیون اروپا) تعلیق سفر به مناطق آسیب دیده. روز چهارشنبه کونته گفت: این غیر قابل قبول خواهد بود اگر کشورهای دیگر تحمیل محدودیت های مسافرتی در ایتالیایی.

اقتصادی ترس

ترس وجود دارد که ایتالیا در حال حاضر شکننده اقتصاد — سومین در منطقه یورو — می تواند نکته به رکود اقتصادی با توجه به تعطیلی کسب و کار که تا به حال بیشترین تاثیر را تا کنون در ایتالیا ثروتمندترین مناطق شمالی و اطراف تجاری و توریستی نقاط میلان و ونیز.

وزیر اقتصاد روبرتو Gualtieri گفت که ایتالیا را در وضعیت اقتصادی “خوب است” و این کشور در حال “تمام منابع به صورت نیازهای کشور و همچنین کسانی که به صورت اضطراری ویروس.”

حتی پس از آن پیشنهاد شد شنبه که اتحادیه اروپا می تواند به ایتالیا برخی از راه گریز بیش از آن تعهدات بودجه برای کمک به کاهش تاثیر اقتصادی بحران.

ایتالیایی, وزیر بهداشت روبرتو Speranza و کمیسر اروپا در امور بهداشت و درمان استلا Kyriakides هستند با توجه به در رم دیدار و برگزاری یک کنفرانس خبری در روز یکشنبه است. سازمان بهداشت جهانی فرستاده است یک ماموریت به ایتالیا و روز سه شنبه گفت که این کشور گرفته شده بود “بسیار قوی” اقدامات است.

این واقعیت که مقامات هنوز نمی یافت “بیمار صفر” اولین حامل این ویروس در این کشور یک مشکل است اما. شیوع این بیماری باعث شده است که تنش بین دولت مرکزی و دولت رم و مقامات منطقه ای به ویژه در شمال و به خصوص پس از کونته پیشنهاد کرد که نامش ذکر نشده در بیمارستان حال به دنبال روش صحیح برای مقابله با شیوع.

فوق العاده ای به کمیسر Coronavirus اضطراری آنجلو Borrelli با ایتالیا نخست وزیر جوزپه کونته می رسند مدنی ستاد حفاظت از, برای یک جلسه اضطراری در Coronavirus عفونت در فوریه 23, 2020 در رم ایتالیا.

استفانو Montesi – Corbis

مارکو Protopapa یک اقتصاددان در جی پی مورگان گفت: در یک یادداشت سه شنبه گفت که “وجود دارد که عمده سوالات مارکس در مورد اینکه چرا ایتالیا تنها کشور غربی که در آن ویروس در حال گسترش است با وجود عمده احتیاطی که قبلا شده بود گرفته شده است.”

“یک امکان به نظر می رسد که این ویروس گسترش از بستری بیمار که در ابتدا برای درمان شرایط دیگر بدون استفاده از پروتکل ایمنی برای ویروس. به طور کلی, اگر چه, این است که در وهله اول در میان کشورهای غربی که در آن تدابیر مهار نشده اند موثر بوده است و این نشان می دهد که این ویروس ممکن است تا پایان كردن در جای دیگر با وجود مقامات بهترین تلاش” او گفت:.

با virus مصرف در کشورهای خارج از چین و بسیاری بشدت در کره جنوبی, ایران, و, ایتالیا, سازمان بهداشت جهانی گفته است که جهان باید بیشتر به آماده شدن برای یک بیماری همه گیر کوروناویروس.

در روز چهارشنبه که هشدار تکرار می شد توسط یک سرباز آمریکایی سلامت رسمی; Anne Schuchat اصلی معاون مدیر مراکز کنترل و پیشگیری بیماری که به خبرنگاران گفت که “این بسیار یک سوال اگر این اتفاق خواهد افتاد اما نه بیشتر از یک سوال که چه زمانی این اتفاق خواهد افتاد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>