“ما نیاز به انجام بیشتر در PPE وزیر اذعان می کند – اما حاضر به عذرخواهی

کسب و کار, منشی, حاضر به عذر خواهی بیش ادعا می کند مراقبت های بهداشتی کارگران نیست و باید تجهیزات مناسب برای مقابله با خیال راحت با بیمارانی که coronavirus – اما بستری در آسمان, اخبار, که بیشتر باید انجام شود.

Alok شارما گفت Sophy ریج روز یکشنبه بود که او “متاسفم برای از دست دادن زندگی در این بیماری همه گیر” را به عنوان او پاسخ داد: سوال در مورد دولت اداره coronavirus بحران است.

اما وقتی پرسید که آیا او می خواست برای عذرخواهی به طور مستقیم به تیم پزشکی مراقبت از COVID-19 بیماران او گفت: “این کار ما را به مطمئن شوید که ما که مراقبت های بهداشتی و تجهیزات که PPE به آنها.

“در حال حاضر خود را از بینندگان درخواست می کند دولت باید یک طرح توجیهی برای دریافت این PPE به خط مقدم? و پاسخ این است که بله ما یک طرح.

Alok Sharma
تصویر: Alok شارما: ‘ما یک طرح’

“ما در حال قرار دادن آن در محل با میلیون ها قطعه از PPE کیت رفتن به خط مقدم. البته ما نیاز به انجام حتی بیشتر.”

می آید پس از کالج سلطنتی پرستاری توصیه اعضای حاضر به درمان بیماران اگر آنها لازم نیست به اندازه کافی تجهیزات حفاظت فردی استفاده کنید.

حداقل 19 NHS کارگران شناخته شده اند و پس از ابتلا به ویروس.

بیشتر از Covid-19

آقای شارما گفت: آسمان, اخبار سلامت کارگران باید قرار داده نمی شود در چنین موقعیت.

“این کاملا درست است که هیچ پزشکی حرفه ای باید در یک موقعیت که در آن آنها را که انتخاب.

“که برای من بدیهی است. است که چرا ما مطمئن شوید که ما دریافت تجهیزات به خط مقدم.”

این وزیر کابینه گفت: PPE تقاضا بود فراتر از هر چیزی شبیه به آنچه در آن خواهد بود در خارج از یک بیماری همه گیر است و وجود دارد “تلاش یکپارچه” به ارائه بیشتر منابع.

کار رهبر آقا Keir Starmer گفت ریج سوالات خواهد بود پرسید در زمان مورد دولت پاسخ اما “مهم ترین چیز این است که ما فراموش کرده اند که وحدت هدف” کاهش مرگ و میر اضافه کرد: “ما به حمایت از دولت در آن است.

“ما از شما خواهد خواست به چالش کشیدن سوالات, سوالات سخت در مورد که در آن ما به آینده در مورد آنچه در گذشته اتفاق افتاده است اما من فکر می کنم در کل کشور به شدت می خواهد این اعداد و ارقام پایین.

“هر روز ما دیدن چهره ما میلرزد در فکر خانواده ها تحت تاثیر آن است.”

:: گوش دادن به همه سیاست پادکست در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>