“ما احساس می کنید اجازه دهید’: داخل خانه مراقبت که در آن 16 ساکنان فوت کرده اند و بیشتر بیمار هستند

مدیر یک خانه مراقبت در میان سخت ترین ضربه از coronavirus همه گیر شده است گفت: Sky News آنها احساس “اجازه پایین توسط دولت”.

Andrea لیون مدیر بلوط چشمه مراقبت در خانه لیورپول که در آن 16 ساکنان را کشته و یکی دیگر از هشت هنوز علائم COVID-19گفت: قول می دهم به سطح شیب دار بالا تست شد و “سه هفته خیلی دیر شده”.

“برنامه های خود را باید آماده بود actioned بلافاصله سه هفته پایین خط,” او اضافه شده است.

“سه هفته پایین خط به من در حال حاضر خوب است. من تا به حال به مراقبت از ساکنان با کمتر از 50 درصد از کارکنان آنجا که دولت نمی باید طرح اقدام خود را آماده actioned راست دور.

“این باعث می شود من بسیار عصبانی است.”

CRAWFORD CARE HOME COPY
تصویر: بسیاری از کارکنان شده است بیمار پس از وقوع آغاز شد

در میان شیوع مؤثر بلوط چشمه یک نظرسنجی نی توسط Sky News محققان پیدا کرده است چند مراقبت از خانه ها در این کشور شده اند قادر به تست ساکنان خود را و یا کارکنان خود را برای COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس.

و یک گروه از بیش از 30 کار نمایندگان مجلس پیشنهاد کرده است وزیر بهداشت مت هنکاک ادعا می کند که مردم در مراقبت از خانه های آزمایش شده اند از زمان شروع این بیماری همه گیر است “نه اثبات توسط شواهد و مدارک بر روی زمین”.

بیشتر از Covid-19

یکی از مراقبت دستیاران در بلوط چشمه میشل پری گفت: اخبار آسمان زندگی می کند که تا به حال شده است به دلیلی از دست داده است.

“مردم می دانستند این بود که در آینده قبل از آن آمد مردم بالاتر از ما و من فکر می کنم آن می تواند مانع شده اند و زندگی می تواند ذخیره شده – که به نظر من” او گفت:.

در یک مرحله بیش از 50 درصد از کارکنان در بلوط چشمه بودند در محل کار.

غیبت قرار داده و حتی فشار بیشتر در یک خانه است که فکر آن را بسیار آماده بود اما هنوز هم به عقب گرفته شده توسط این شدت و سرعت که با این ویروس گسترش یافته است.

CRAWFORD CARE HOME COPY
تصویر: خانه مراقبت کارکنان گفت: سیل اخیر از مرگ و میر بود ‘از دست دادن 16 پدربزرگ و مادربزرگ’

مدیر Ms لیون گفت: اسکای نیوز: “این وحشتناک بود. Coronavirus بر ما بود در هیچ زمان و در همه.

“به همان سرعتی که ما برای اولین بار رزیدنت ها نمایش داده می شود علائم COVID-19 به عنوان سریع به عنوان ما پرداختن به آن و سپس دیگر ساکنان شدن علامتی از طریق روز.

“در یکی از مناسبت وجود دارد 19 کارکنان بود که زنگ زد در بیمار از طریق شب.”

Ms لیون صحبت احساسی در مورد چالش های حصول اطمینان از هیچ مرگ ساکن بود و از چپ به مرگ به تنهایی.

“ما آن را در زمان 20 دقیقه شیفت بنابراین یکی از ساکنان ما که فوت شد از چپ به تصویب دور خود,” او گفت:.

“کسی با هر یک از آنها را تا پایان.”

CRAWFORD CARE HOME COPY
تصویر: هشت ساکنان هنوز هم نشان دادن علائم بیماری

اما او گفت: آن را گرفته بود تلفات زیادی در کارکنان که گفته بود “از دست دادن 16 پدربزرگ و مادربزرگ”.

Ms لیون گفت که او آموخته بود “خیلی افتضاح” به عنوان یک نتیجه اما افزود او در حال حاضر “بسیار خشمگین” در عدم آماده سازی توسط دولت است.

او گفت: “من احساس می کنم که آنها اجازه دهید ما به پایین. آنها تا به حال کسب اطلاعات از کشورهای دیگر اطلاعات در مورد چگونه آن را تحت تاثیر قرار بود, مراقبت از خود, خانه, اما موفق به آماده سازی ما مراقبت از خانه و آنها را آماده.

“آنچه ما شدند برای این بود که یک پزشک عمومی بود و نه رفتن به بیرون می آیند که ساکنان در حال رفتن به رفتن به بیمارستان است که بدون اکسیژن می گذرد تحویل داده می شود باید که ساکن تبدیل به نفس.”

CRAWFORD CARE HOME COPY
تصویر: در یک مرحله بیش از 50 درصد از کارکنان در بلوط چشمه بودند در محل کار

Ms لیون گفت که او تلاش می کرد به هر کسی که حتی گواهی مرگ به دلیل هر کس به نظر می رسید در از دست دادن در مورد چگونه به مقابله با یک کار بسیار مسری ویروس مرگبار است.

به عنوان یک نتیجه, دولت, اظهارات در مورد تست در مراقبت از خانه برآورده شده است با شک و تردید و شک.

پائولا بارکر کار MP برای لیورپول Wavertree گفت که او و تیم او تا به حال پله هر خانه مراقبت در حوزه – حدود 20 – و متوجه شد که هیچ کدام تا به حال دریافت تست.

“ادعای ساخته شده توسط مت هنکاک و افسر ارشد پزشکی [استاد کریس Ersin] است نه اثبات شواهد که من و تیم من جمع آوری کرده اند” او گفت:.

“ما زنگ زد تمام خانه های مراقبت در حوزه, حتی کسانی که تا به حال نشانه ای از COVID-19.”

Health Secretary Matt Hancock grilled over care home PPE
وزیر بهداشت پنجه بیش از عدم مراقبت از خانه تست

آقای Hancock گفت: “85 درصد از مراقبت از خانه را ندارند شیوع COVID-19” – ادعای دیگر که با دقت به چالش کشیده شده توسط چندین نمایندگان مجلس مخالف است.

خانم بارکر گفت: “من فقط شگفت زده واقعا که او می تواند نقل قول این رقم به دلیل تست و ردیابی نشده انجام شده – بنابراین من واقعا بی اعتقاد.

“و من می خواهم بدانم که در آن او را کنده این رقم از… من فکر می کنم او را کنده و آن را از هوا است.”

آمار منتشر شده از سوی دفتر آمار ملی (ONS) نشان داده اند که انگلستان را درست COVID-19 تلفات به مراتب بالاتر از روزانه بیمارستان ارقام – در حال حاضر در مجموع بیش از 13000 مرگ و میر – نشان می دهد.

فایرفاکس اعداد نشان می دهد حدود 75 درصد بیشتر coronavirus مربوط به مرگ و میر در انگلستان و ولز در ماه گذشته نسبت به گزارش دولت با بیش از نیمی از کسانی که اتفاق می افتد در مراقبت از خانه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>