‘ما نیست که بوسه خداحافظی’ — زن و شوهر از هم جدا شده و در قرنطینه کشتی تعداد روز به پیوست

یک زوج آمریکایی که vacationed در حال حاضر قرنطینه الماس شاهزاده کشتی کروز هم می تواند در معرض خطر از بازگشت به خانه به تنهایی.

ربکا Frasure شده و در انزوا در توکیو بیمارستان دور از شوهرش, Kent, پس از روز شنبه هنگامی که او تشخیص داده شد با رمان coronavirus است که اپیدمی رسیده سطوح در چین و تبدیل شدن به یک بهداشت جهانی بحران.

اورگان resident گفت CNBC قلب او “فقط غرق” هنگامی که او متوجه او تا به حال قرارداد این بیماری در کشتی لنگر انداخت.

“من نمی دانم چه باید بکنید. من نمی دانم چه می گویند” گفت: ربکا توضیح داد که او تا به حال یک جزئی اما سرفه بدون تب است.

“من مجاز به ترک اتاق من و من مجاز به ارتباط برقرار کردن با هر کس دیگری او گفت:” در یک ویدئو که پخش شده در شبکه, ویژه “شیوع” گزارش.

کنت که آزمایش منفی این بیماری همچنان در محاصره به تنهایی در کابین او قبلا مشترک با همسر خود. او وجود خواهد داشت حداقل تا زمانی که اجباری 14 روز در قرنطینه برداشته شده است چهارشنبه آینده.

کشتی های لنگر انداخته در بندر یوکوهاما در نزدیکی توکیو به عنوان وزارت بهداشت مقامات سعی کنید برای جلوگیری از گسترش ویروس کشنده به این کشور جزیره.

“ما نمی بوسه خداحافظی فقط چون ما واقعا نمی دانم چه می گذرد در” کنت گفت: در یک جداگانه تماس تصویری با CNBC.

“ما Facetime به طور منظم و پیام هر یک از دیگر بسیار کمی,” او اضافه شده است.

این Frasures دو 3700 نفر در هیئت مدیره شاهزاده خانم کروز, کشتی, یک شرکت تابعه از کارناوال Corp. بود که در زیر قرار داده شده قرنطینه هفته گذشته است. در آن زمان 10 مسافر آزمایش مثبت برای ویروس. که تعدادی از رشد 175 کل از جمله یک افسر قرنطینه. الماس شاهزاده در حال حاضر در روز هشت نفر از آن متوقف شد.

همانطور که از یکشنبه شب بیش از 45,000 موارد coronavirus مستند شده است. اکثریت قریب به اتفاق کسانی که مبتلا هستند در چین که در آن ویروس سرچشمه در هوبئی استان شهر ووهان.

در حالی که وجود دارد هیچ درمان شناخته شده برای coronavirus که سازمان بهداشت جهانی به نام COVID-19 ربکا گفت: این بیمارستان درمان هر یک سرماخوردگی یا آنفولانزا علائم اما “تنها درمان انزوا است.”

“این فرایند را برای تست دو مرحله است. یک سواب گلو فردا و یکی دیگر از سواب گلو 12 ساعت بعد و سپس آنها باید منتظر نتایج آن،” “اگر هر دو از این آزمون دوباره منفی پس از آن من می تواند ترک.”

اما این بدان معنا نیست که او خواهد شد به سرعت پیوست با کنت که امیدوار است این شرایط الماس شاهزاده بهبود روز 12.

“اگر آنها هنوز هم در حال کشیدن افراد خاموش کشتی که در آن نقطه من فکر نمی کنم آنها در حال رفتن برای پایان دادن به قرنطینه در روز 14” او گفت:.

و کنت است که نه تنها فرد هنوز در هیئت مدیره کشتی که ترس است که مستند می تواند تمدید شود. گی Courter که vacationed در الماس شاهزاده خانم با شوهرش فیل هیچ ایمان است که نظارت بر روند کار است.

“[ژاپنی مقامات دولتی] در حال اجازه دادن به برخی از افرادی که آنها ادعا می کنند که اکثر افراد مسن و آسیب پذیر کردن کشتی” گی گفت: انتشار. “اما آنها این کار را در پشت بسته بندی های پلاستیکی و آتش موتورهای بنابراین مطبوعات نمی توانید ببینید. این اثبات شده است که این همه چیز شکست خورده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>