‘ما می توانیم همه بازی بخشی از ما’ – انگلستان مشاوره برای جلوگیری از coronavirus گسترش

بریتانیا گسترده کمپین راه اندازی شده است ارائه مشاوره در مورد چگونه برای جلوگیری از گسترش مرگبار coronavirus پس از بریتانیا برای اولین بار دو موارد تایید شده.

این جفت ارز که بیمار در حالی که اقامت در یک هتل در نیویورک – اعضای خانواده و یکی از آنها این است که یک دانشجو در دانشگاه نیویورک.

آنها در حال درمان در یک بیمارستان تخصصی واحد در نیوکاسل و مقامات بهداشتی ضروری و تلاش برای ردیابی هر کسی که در تماس با آنها.

Two people confirmed to have coronavirus in England are being treated at the Royal Victoria Infirmary in Newcastle
تصویر: دو نفر با کروناویروس در حال درمان در درمانگاه سلطنتی ویکتوریا در نیوکاسل

تاکنون 294 نفر کشته شده اند از coronavirus – همه در چین که در آن ویروس آغاز شده و 11,791 دیگران آلوده می شوند.

حدود دو دوجین کشورهای دیگر گزارش داده اند که بیش از 130 مورد.

دولت بریتانیا اعلام کرده است آن است که ابتدا یک درایو به اطلاع مردم چگونه آنها می توانند حمایت خود را از عفونت و کاهش تاثیر بر بیمه خدمات درمانی.

Advice will feature in radio, print and on social media
تصویر: مشاوره خواهد شد از ویژگی های در چاپ و در رسانه های اجتماعی

مشاوره در رادیو و رسانه های چاپی و همچنین در رسانه های اجتماعی – ترویج اهمیت شیوه های بهداشت در یک روش مشابه به آن را گرفتن که در آن کشتن آن مبارزات انتخاباتی استفاده می شود برای آنفولانزا و نورو ویروس.

بیشتر از Coronavirus

عمومی خواهد بود خواست که همیشه به حمل و استفاده از یک دستمال برای گرفتن سرفه و عطسه و پس از آن به بن بافت و جلوگیری از گسترش ویروس ها توسط شستشوی دست با آب و صابون یا استفاده از sanitiser ژل.

The nationwide campaign will target radio, newspapers and social media
تصویر: این کمپین سراسری اهداف و رادیو و روزنامه ها و رسانه های اجتماعی

وزیر بهداشت مت, Hancock, می گوید دولت “انجام همه چیز ما می توانیم برای محافظت از مردم” اما افزود که “ما می توانیم همه بازی بخشی از ما”.

او ادامه داد: “ما بسیار آموزش دیده و با تجربه پزشکان در حال کار دور ساعت برای پیشگیری از شیوع کروناویروس در انگلستان است.

Britons back from Wuhan within the last 14 days should 'self-isolate' says health secretary Matt Hancock
تصویر: مت, Hancock, می گوید: “ما می توانیم همه بازی بخشی از ما’

“دولت برنامه های دقیق برای چگونگی مقابله با شیوع مانند این. تعداد زیادی از مردم درخواست آنچه که آنها می توانید انجام دهید برای کمک به جلوگیری از گسترش ویروس.

“اولیه بهداشت از جمله شستن دست ما به طور منظم و با استفاده از بافت هنگامی که ما سرفه و عطسه می تواند نقش مهمی در به حداقل رساندن گسترش ویروس ها مثل این.

:: گوش دادن به روزانه پادکست در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

“در حالی که دو مورد از coronavirus تایید شده است در انگلستان ما در سطح جهانی بیمه خدمات درمانی است که به خوبی آماده شده برای مدیریت این نوع از حوادث.

“انگلستان بسیار خوب آماده برای هر گونه احتمالی شیوع یک بیماری عفونی – ما یکی از اولین کشورهای جهان به منظور توسعه یک آزمون برای این ویروس جدید است.”

Coronavirus ارائه با علائم شبه آنفولانزا شامل تب ، سرفه یا تنفس مشکل اما در بیانیه دولت گفت: در حال حاضر شواهد و مدارک است که در اکثر موارد به نظر می رسد خفیف.

هر کسی که سفر از هر نقطه دیگری در چین به بریتانیا (و نه از جمله ماکائو و هنگ کنگ) در 14 روز گذشته و توسعه علائم سرفه و یا تنگی نفس است که گفته بودن بلافاصله خود جدا حتی اگر علائم جزئی و تماس NHS 111.

کسانی که در ایرلند شمالی باید تماس خود را GP.

برای کسب اطلاعات بیشتر در coronavirus بازدید www.gov.uk/coronavirus

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>