‘ما از گذشته اوج’: گزارش بریتانیا در شیب رو به پایین’ و او را مجموعه ای از مستند خروج طرح هفته آینده

بوریس جانسون اعلام کرده انگلستان است که “گذشته اوج و در شیب رو به پایین” از شیوع کروناویروس.

این نخست وزیردر سخنرانی خود در روزانه خیابان داونینگ COVID-19 جلسه همچنین نشان داد او را در هفته آینده مجموعه ای از دولت خروج از برنامه – که می تواند شامل انگلیسی ها گفته بودن به پوشیدن ماسک صورت – برای کاهش مستند اقدامات است.

آقای جانسون تشکر شده برای خود را “عظیم تلاش جمعی” در حفاظت از بیمه خدمات درمانی در طول coronavirus شیوع.

A woman takes a photograph of graffiti in support of the NHS in southeast London as the UK continues in lockdown to help curb the spread of the coronavirus.
تصویر: نقاشی های دیواری در حمایت از بیمه خدمات درمانی در جنوب شرقی لندن

“در هیچ مرحله ما NHS شده است تحت الشعاع هیچ بیمار رفت و بدون ونتیلاتور هیچ بیمار شد و محروم از مراقبت های ویژه,” او گفت:.

“این است که به لطف عظیم که تلاش جمعی برای محافظت از بیمه خدمات درمانی است که ما اجتناب غیرقابل کنترل و فاجعه بار بیماری همه گیر که در آن معقول بدترین سناریو بود 500,000 مرگ و میر.

“من می توانم تایید می کنند که امروز برای اولین بار ما از گذشته اوج این بیماری است.

“ما از گذشته اوج و در شیب رو به پایین.”

بیشتر از بوریس جانسون

اما آقای جانسون هشدار داد خطر دوم “سنبله” در coronavirus عفونت در انگلستان اجتناب از آن است که بخشی از دولت در پنج آزمون برای بلند کردن اجسام مستند اقدامات است.

“ما از طریق پیک و یا به جای ما آمده ایم تحت چه می توانست گسترده ای اوج, به عنوان اینکه ما شده است رفتن را از طریق برخی از آلپ تونل و ما در حال حاضر می توانید ببینید نور خورشید و مرتع جلوتر از ما,” او گفت:.

“و پس از آن حیاتی است که ما در حال حاضر نیست از دست دادن کنترل و اجرای کف دست زدن به یک دوم و حتی بزرگتر کوه.”

Government shows 'rate of infection' video
دولت ویدئو توضیح می دهد ‘R’ میزان عفونت

نخست وزیر گفت: برای جلوگیری از “فاجعه” از دوم سنبله در عفونت های دولت را انجام دهد “هیچ چیز” است که خطرات بلند کردن “R” – یا نرخ تولید مثل – ویروس بالای یک; که به معنی هر فرد آلوده شد انتقال بیماری به حداقل یک نفر دیگر.

او هشدار داد دوم سنبله در عفونت می شود “پایدار اقتصادی آسیب” به بریتانیا است.

اعلام آخرین مرگ ارقام که در حال حاضر شامل کسانی که فوت کرده اند در خارج از بیمارستان و آقای جانسون گفت: در حال حاضر شده بود 26,711 تایید coronavirus مرگ و میر – افزایش 674 مرگ و میر پس از چهارشنبه.

با دولت داشتن یک هدف از انجام 100,000 coronavirus آزمون در روز جمعه نخست وزیر نشان داد 81,611 آزمايش انجام شده در روز چهارشنبه.

دولت اخیرا رو به افزایش فشار به مجموعه ای از چگونه مستند اقدامات بوده است که در محل پس از 23 مارس – ممکن است کاسته و آقای جانسون گفت که پرده از یک “برنامه جامع” در هفته آینده.

او گفت که این “توضیح دهید که چگونه ما می توانیم اقتصاد ما در حال حرکت فرزندان ما به مدرسه و مهد کودک و ثالثا چگونه ما می توانیم سفر به کار و زندگی را در محیط کار امن تر”.

“در چگونه ما می تواند همچنان به سرکوب بیماری و در همان زمان راه اندازی مجدد اقتصاد,” او اضافه شده است.

نخست وزیر گفت: این طرح نشان دهنده یک “نقشه راه” و ارائه یک منوی “گزینه ها” برای لغو برخی از مستند اقدامات است.

“تاریخ و زمان هر فرد اندازه گیری خواهد شد بسیار رانده شده توسط که در آن ما هستند در این بیماری همه گیر چه داده است که واقعا گویند و ما در حال گرفتن در بسیاری اطلاعات بیشتر هر روز در حال حاضر و در این دوره از چند روز آینده,” او گفت:.

نخست وزیر پیشنهاد استفاده از ماسک صورت می تواند به شکل یک بخش کلیدی از استراتژی دولت برای relieveing سختگیرانه اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است.

“به عنوان بخشی از بیرون آمدن از مستند من فکر می کنم پوشش صورت مفید خواهد بود,” او گفت:.

“هر دو برای اپیدمیولوژیک دلایل اما همچنین برای مردم با دادن اعتماد به نفس است که آنها می توانید به بازگشت به کار.”

Boris Johnson suggests that the government are looking at the usefulness of face masks
‘من فکر می کنم که پوشش صورت مفید خواهد بود’

آقای جانسون رد پیشنهادات است که ریاضت به کاهش هزینه های دولت می تواند ساخته شده پس از همه گیر.

“من فکر می کنم اقتصاد گزاف گویی خواهد شد به شدت من فکر می کنم که این دولت می خواهد به تشویق است که به گزاف گویی در تمام انواع از راه هایی,” او گفت:.

“من هرگز به خصوص دوست اصطلاح (ریاضت)… و آن را قطعا نمی تواند بخشی از رویکرد ما.”

نخست وزیر تحویل روزانه جلسه از خیابان داونینگ برای اولین بار پس از 25 ماه مارس است.

در پنج هفته پس از او گذشته به نظر می رسد در روزانه تعداد 10 کنفرانس خبری آقای جانسون شده است وارد و ترخيص شده از بخش مراقبت های با COVID-19 و پس از آن نیز در تولد نوزاد خود را با نامزد کری Symonds.

نخست وزیر توصیف چهارشنبه مراجعه به بیمه خدمات درمانی بخش زنان و زایمان به عنوان یک “بسیار بسیار خوشحال بیمارستان مراجعه کنید”.

با وعده مستند استراتژی خروج از آقای جانسون, آسمان, اخبار سیاسی, ویرایشگر, بث Rigby توضیح داد که چگونه “همه چیز در حال تغییر یک بیت” در حال حاضر که نخست وزیر بود در خیابان داونینگ زیر خود را بازیابی.

او گفت: “آن را احساس می کنید که بسیاری از وزرا و حتی Dominic Raab – که deputised برای آقای جانسون – واقعا احساس مانند آنها می تواند مجموعه ای از دستور کار به جای آنها در یک الگوی برگزاری.

“همه چیز در حال تغییر کمی در حال حاضر نخست وزیر است.”

:: گوش دادن به روزانه پادکست در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

در اوایل روز پنج شنبه کار رهبر آقا Keir Starmer گفت: آسمان, اخبار که انگلستان می تواند در نهایت با “اروپا یکی از بدترین نرخ مرگ و میر” و درخواست به دولت و مدیریت بحران “اجتناب ناپذیر”.

او گفت: “من فکر می کنم دولت بود آهسته به مستند من فکر می کنم آنها آهسته در تست و ramping تا تست آنها آهسته در گرفتن تجهیزات حفاظتی به جای مناسب در زمان مناسب و آنها هنوز هم در جایی که نیاز بود.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>