دیده بان: سازمان بهداشت جهانی روز رسانی در coronavirus شیوع

[این جریان است که میله میله برای شروع در 10:00 a. m. ET. لطفا صفحه اگر شما یک بازیکن فوق که در آن زمان.]

سازمان بهداشت جهانی مقامات در حال برگزاری یک خبر در جلسه روز شنبه به ارائه به روز رسانی جدید شیوع کروناویروس.

این ویروس در حال حاضر به کشته شدن بیش از 490 نفر در سراسر جهان آلوده بیش از 24000 نفر در بیش از ده کشور از جمله در ایالات متحده اعلام کرد که این ویروس یک اورژانس بهداشت جهانی در هفته گذشته نادر عنوانی است که کمک می کند تا آژانس بین المللی بسیج مالی و حمایت سیاسی برای جلوگیری از شیوع بیماری است.

در میان اخبار و گزارش روز شنبه که یک تیم تحقیقاتی در دانشگاه ژجیانگ پیدا کرده بود یک داروی موثر برای درمان افراد مبتلا به کروناویروس جدید که با خواست احتیاط.

“وجود دارد هیچ شناخته شده موثر درمان در برابر این 2019-nCoV و توصیه می کند که ثبت نام به کارآزمايی بالينی تصادفی کنترل شده برای آزمون اثربخشی و ایمنی” آژانس روز چهارشنبه گفت. “یک استاد جهانی کارآزمایی بالینی پروتکل برای تحقیق و اولویت درمان در حال انجام است که.”

[برای دیدن آخرین به روز رسانی در coronavirus بازدید CNBC به روز رسانی های زنده در اینجا.]

دولت آمریکا اجرا کرده است محدودیت های مسافرتی و صادر فدرال قرنطینه سفارشات در پاسخ به شیوع بیماری برای اولین بار در حدود 50 سال مقامات بهداشت گفت: در هفته گذشته. پرواز های از سرزمین اصلی چین هستند که قریب طریق 11 متحده فرودگاه گفته است که در آن همه مسافران در حال غربالگری برای علائم. مسافران از استان هوبی در حال قرنطینه برای 14 روز.

ترجمه تخصصی مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>