[این جریان است که میله میله برای شروع در 10 a. m. ET. لطفا صفحه اگر شما یک بازیکن فوق که در آن زمان.]

سازمان بهداشت جهانی مقامات در حال برگزاری یک کنفرانس مطبوعاتی روز سه شنبه به روز رسانی عمومی در شیوع کروناویروس که به کشته شدن بیشتر مردم از سارس.

از روز شنبه بیش از 43,100 موارد coronavirus گزارش شده است در بیش از ده کشور و در نتیجه حداقل 1,018 مرگ و میر تقریبا به طور انحصاری در چین است. که اعلام کرد این ویروس یک اورژانس بهداشت جهانی در ماه گذشته نادر عنوانی است که کمک می کند تا آژانس بین المللی بسیج مالی و حمایت سیاسی برای جلوگیری از شیوع بیماری است.

که جهانی تحقیقات و نوآوری فروم ملاقات برای اولین بار روز سه شنبه در مقر سازمان در ژنو است. Tedros Adhanom Ghebreyesus, مدیر, کل, که, اعلام فروم در هفته گذشته.

شرکت کنندگان شامل نمایندگان چین و دیگر کشورهای عضو, بیماری های عفونی, کارشناسان bioethicists و تحقیقاتی عمده تأمین کنندگان مالی با توجه به مقدماتی دستور کار است. ماموریت این فروم این است که برای ایجاد یک درک مشترک از ویروس و به توافق, اولویت ها و حکومت چارچوب حرکت رو به جلو. انجمن ادامه خواهد داد تا از طریق پنج شنبه.

Tedros گفت: در یک صدای جیر جیر یکشنبه که یک پیشرفت تیم برای این که رهبری ماموریت به چین ترک کرده بود. آن است که به رهبری دکتر بروس Aylward که در خدمت به عنوان یک نماینده ویژه برای کسانی که در ابولا پاسخ تلاش از سال 2014 تا 2016 با توجه به این که وب سایت.

Tedros همچنین هشدار داد که در حالی که این ویروس هنوز به گسترش به طور گسترده ای در خارج از چین است که می تواند سرعت بخشیدن به.

“تشخیص تعداد کمی از موارد ممکن است نشان می دهد گسترده تر انتقال در کشورهای دیگر گفت: در یک صدای جیر جیر “ما تنها ممکن است با دیدن نوک کوه یخ است.”

در حالی که دانشمندان به پیشرفت در توالی ویروس DNA و به طور کلی می دانم که چگونه به آن منتقل شده است. Tedros گفت: در هفته گذشته کارشناسان هنوز هم نمی دانم منبع شیوع بیماری یا طبیعی آن هاست. آژانس نیز یافت نشد واکسن یا درمان “و ما را به درستی درک آن توانايی انتقال و یا شدت,” او گفت:.

“به عبارت ساده ما سایه بوکس” Tedros گفت: در هفته گذشته. “ما نیاز به این ویروس را به نور پس ما می توانیم آن را به درستی.”

[برای دیدن آخرین به روز رسانی در coronavirus بازدید CNBC به روز رسانی های زنده در اینجا.]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im