دیده بان: سازمان بهداشت جهانی دارای کنفرانس مطبوعاتی در coronavirus شیوع

[این جریان است که میله میله برای شروع در 10:00 a. m. ET. لطفا صفحه اگر شما یک بازیکن فوق که در آن زمان.]

سازمان بهداشت جهانی مقامات در حال برگزاری یک کنفرانس مطبوعاتی پنج شنبه به روز رسانی عمومی در شیوع کروناویروس که به کشته شدن بیشتر مردم از شیوع بیماری سارس در سال 2003.

به عنوان روز پنج بیش از 60 ، 000 مورد از coronavirus گزارش شده است در بیش از ده کشور و در نتیجه حداقل از 1300 مرگ و میر تقریبا به طور انحصاری در چین است. که اعلام کرد این ویروس یک اورژانس بهداشت جهانی در ماه گذشته نادر عنوانی است که کمک می کند تا آژانس بین المللی بسیج مالی و حمایت سیاسی برای جلوگیری از شیوع بیماری است.

تعداد موارد جدید COVID-19 به نظر می رسد ثبات تا روز پنجشنبه هنگامی که یک تغییر در چین روش برای تعیین این بیماری منجر به افزایش موارد تایید شده در هوبئی استان, کانون شیوع.

مقامات بهداشتی در هوبئی روز پنجشنبه گفت که “از نظر بالینی تشخیص داده” موارد در حال حاضر تعداد نسبت به “مورد تایید شده” حساب کند. تغییر ساخته شده بود به طوری گسترده تر مجموعه ای از بیماران می توانند درمان به عنوان کسی که با یک مورد تایید شده با توجه به CNBC ترجمه اعلام رسمی در چینی.

که مقامات روز سه شنبه گفت تصمیم به تجدید نظر در نحوه تعریف یک مورد طبیعی است.

“طبیعی است در این دوره از شیوع به انطباق مورد تعریف این دلیل که ما باید بسیار نزدیک به واقعیت برای نظارت بر این بیماری چگونه از آن اتفاق می افتند,” دکتر گفت: سیلوی Briand که مدیر عفونی خطرات.

برای دیدن آخرین به روز رسانی در coronavirus بازدید CNBC به روز رسانی های زنده در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>