دیده بان: سازمان بهداشت جهانی گزارش کشورهای عضو در coronavirus شیوع

[این جریان است که میله میله برای شروع در 11:30 a. m. ET. لطفا صفحه اگر شما یک بازیکن فوق که در آن زمان.]

سازمان جهانی بهداشت برگزار خواهد شد ویژگی های جلسه پنج شنبه به روز رسانی کشورهای عضو جدید شیوع کروناویروس.

این جلسه بخشی از است که هیئت اجرایی رسیدگی است. هیئت اجرایی ساخته شده است تا از 34 کارشناسان بهداشت و درمان هر یک تعیین شده توسط یک دولت عضو منتخب مجمع بهداشت جهانی با توجه به این که.

Coronavirus در حال حاضر به کشته شدن حداقل 427 مردم و آلوده مورد 20,900 در بیش از بیست کشور از جمله در ایالات متحده اعلام کرد که این ویروس یک اورژانس بهداشت جهانی در هفته گذشته نادر عنوانی است که کمک می کند تا آژانس بین المللی بسیج مالی و حمایت سیاسی برای جلوگیری از شیوع بیماری است.

[برای دیدن آخرین به روز رسانی در coronavirus بازدید CNBC به روز رسانی های زنده در اینجا.]

دولت آمریکا اجرا کرده است محدودیت های مسافرتی و صادر فدرال قرنطینه سفارشات برای اولین بار در حدود 50 سال مقامات بهداشت گفت: در هفته گذشته. پرواز های از سرزمین اصلی چین هستند که قریب طریق 11 متحده فرودگاه گفته است که در آن همه مسافران در حال غربالگری برای علائم. مسافران از استان هوبی در حال قرنطینه برای 14 روز.

شیوع این است که هدف قرار دادن شرکت ها به عنوان شرکت های هواپیمایی تعلیق خدمات به چین و شرکت های جهانی شاتر ادارات پیشرو در برخی از شرکت ها به سرمایه گذاران هشدار می دهند که شیوع بیماری می تواند ضربه خط پایین خود را. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مشاور اقتصادی لری Kudlow گفت: شیوع این بیماری را به تاخیر می اندازد انتظار افزایش صادرات از فاز یک ایالات متحده-چین قرارداد امضا شده در ماه گذشته.

ترجمه تخصصی مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>