[این جریان است که میله میله برای شروع در 11 a. m. ET. لطفا صفحه اگر شما یک بازیکن فوق که در آن زمان.]

سازمان بهداشت جهانی است برگزاری سومین نشست خبری روز شنبه برای بحث در مورد آنفولانزا مانند coronavirus که در حال حاضر حداقل کشته و 132 نفر و آلوده بیش از 6,150 مردم در ده ها کشور در سراسر جهان است.

که انتظار می رود در هفته گذشته را اعلام کند که آیا این ویروس جدید یک اورژانس بهداشت جهانی اما مقامات گفت: آنها به تعویق افتاد تصمیم خود برای جمع آوری داده های بیشتر.

مدیر اجرایی که بهداشت و درمان اضطراری برنامه دکتر مایکل رایان و سر که در حال ظهور و بیماری های مشترک بين انسان و حيوان واحد دکتر ماریا ون Kerkhove در حال برنامه ریزی به صحبت می کنند.

مقامات محلی در چین باید قرنطینه شهر ووهان کانون شیوع و تعدادی از دیگر شهرستانها عمده در کشور است.

CDC مقامات روز دوشنبه گفت که تعدادی از “بیماران تحت بررسی” در آمریکا تقریبا دو برابر شده از هفته گذشته به 110 سراسر 26 متحده است. وجود دارد باقی می ماند فقط پنج مورد تأیید از کروناویروس در آمریکا و بیماری است گسترش از طریق انسان به انسان تماس در ایالات متحده, اما, مقامات آلمانی تایید سهشنبه آنچه که تصور می شود یکی از اولین فرد به فرد انتقال عفونت در خارج از چین است.

که نمی تصویب شرایط اضطراری به آرامی کارشناسان بهداشت می گویند. آخرین بار که اعلام اورژانس بهداشت جهانی در سال 2019 برای شیوع بیماری ابولا در شرق کنگو که به کشته شدن بیش از 2000 نفر است. این آژانس همچنین اعلام جهانی در شرایط اضطراری برای 2016 Zika ویروس 2009 H1N1 آنفلوآنزای خوکی و 2014 فلج اطفال و شیوع بیماری ابولا.

یکی از معیارهای مورد استفاده برای تعیین اینکه آیا coronavirus بین المللی تهدید سلامت این است که آیا گسترش بیماری به صورت محلی و پس از آن می رسد در بخش هایی از جهان “و که ظریف و مهم تمایز به” رایان به خبرنگاران گفت: هفته گذشته است.

اشتراک CNBC در یوتیوب.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de