تماشا کنید: که مقامات توضیح تهدید جهانی از شیوع کروناویروس

[این جریان است که میله میله برای شروع در 2:30 p. m. ET. لطفا صفحه اگر شما یک بازیکن فوق که در آن زمان.]

سازمان بهداشت جهانی روز پنج شنبه برگزاری چهارمین اخبار جلسه را اعلام کند که آیا آنفولانزا مانند coronavirus که به کشته شدن حداقل 171 مردم و آلوده بیش از 8,200 مردم در سراسر جهان است جهانی بهداشت اضطراری است.

که انتظار می رود در هفته گذشته به آن تصمیم اما مقامات گفتند که آنها به تعویق افتاد اعلام به جمع آوری داده های بیشتر. که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus reconvened اضطراری کمیته وقوع پنج شنبه. این کمیته توصیه Tedros اینکه شیوع این بیماری در حال حاضر به منزله یک “اضطراری برای بهداشت عمومی در نگرانی های بین المللی” و آنچه باید انجام شود به آن را مدیریت کند.

این ویروس که ظهور Dec. 31 در حال حاضر به مردم بیش از سال 2003 شیوع بیماری سارس است که بیمار تقریبا 8,100 مردم در سراسر جهان بیش از نه ماه است. از بعد از ظهر پنجشنبه 8,137 موارد جدید کروناویروس تایید شد در سرزمین اصلی چین به تنهایی با توجه به رسانه های دولتی و بیش از 100 نفر تایید شدند در جای دیگر در سراسر جهان — آوردن جهانی در مجموع به حداقل 8,248.

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری تایید شنبه اول فرد به فرد انتقال کروناویروس در آمریکا انتقال باعث می شود که ایالات متحده حداقل پنجمین کشور که در آن عفونت است که در حال حاضر پخش از طریق انسان به انسان تماس از جمله چین است.

در چهارشنبه Tedros به خبرنگاران گفت که “ادامه داد: افزایش موارد و شواهد از انسان به انسان انتقال در خارج از چین هستند البته بیشتر عمیقا نگران کننده است.” این بیماری به تولید طیف وسیعی از علائم را در حدود 20% از بیماران مبتلا شدن به شدت بیمار از جمله ذات الریه و نارسایی تنفسی او گفت:.

“اگر چه این اعداد خارج از چین هنوز نسبتا کوچک آنها نگه داشتن پتانسیل بسیار بزرگتر شیوع” Tedros گفت.

که نمی تصویب شرایط اضطراری به آرامی کارشناسان بهداشت می گویند. آخرین بار که اعلام اورژانس بهداشت جهانی در سال 2019 برای شیوع بیماری ابولا در شرق کنگو که به کشته شدن بیش از 2000 نفر است. این آژانس همچنین اعلام جهانی در شرایط اضطراری برای 2016 Zika ویروس 2009 H1N1 آنفلوآنزای خوکی و 2014 فلج اطفال و شیوع بیماری ابولا.

بازدید CNBC وبلاگ زندگی می کنند برای دیدن آخرین به روز رسانی در coronavirus.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>