[این جریان است که میله میله برای شروع در 2:00 p. m. ET. لطفا صفحه اگر شما یک بازیکن فوق که در آن زمان.]

وزارت بهداشت و خدمات انسانی برگزار خواهد شد, اخبار جلسه روز شنبه با اعضای کاخ سفید را coronavirus نیروی کار.

بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر به احتمال زیاد آدرس عمومی در کنار دیگر اعضای کارگروه از جمله اقدام معاون وزیر Department of Homeland Security کن Cuccinelli و دیگران.

از روز جمعه بیش از 31,000 موارد coronavirus گزارش شده است در بیش از ده کشور و در نتیجه حداقل 636 مرگ و میر تقریبا به طور انحصاری در چین است. که اعلام کرد این ویروس جهانی بهداشت و درمان اضطراری در هفته گذشته نادر عنوانی است که کمک می کند تا آژانس بین المللی بسیج مالی و حمایت سیاسی برای جلوگیری از شیوع بیماری است.

در روز چهارشنبه که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus خواست که 196 کشورهای عضو به “سرمایه گذاری در, آمادگی” نه “وحشت.” او گفت که بودجه برای شیوع آمادگی در اطراف کشور “باقی مانده است به شدت ناکافی” در گذشته است.

این است که شنود گذاشته 9 میلیون دلار از کمک های مالی از آن صندوق های احتمالی برای موارد اضطراری Tedros گفت. او گفت: این سازمان ارسال کرده است لوازم پزشکی مانند ماسک و دستکش و روپوش و تست های تشخیصی در سراسر جهان است.

او همچنین اعلام کرد که در حال راه اندازی یک “استراتژی آمادگی و پاسخ طرح است.”

این است که درخواست $675 میلیون دلار به صندوق این طرح برای سه ماه آینده, او گفت:, و اضافه کرد که 60 میلیون دلار از این صندوق خواهد که عملیات و بقیه برای کشور پشتیبانی می کند.

[برای دیدن آخرین به روز رسانی در coronavirus بازدید CNBC به روز رسانی های زنده در اینجا.]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de