سازمان دیده بان آمریکا: مقامات بهداشتی نگه اخبار جلسه در coronavirus شیوع

[این جریان است که میله میله برای شروع در 3:00 p. m. ET. لطفا صفحه اگر شما یک بازیکن فوق که در آن زمان.]

وزارت بهداشت و خدمات انسانی مقامات در حال برگزاری یک کنفرانس مطبوعاتی روز سه شنبه به روز رسانی عمومی در coronavirus شیوع نیز آلوده کرده است که بیش از 80,200 و کشته شدن حداقل 2,704 خارج از کشور تا کنون.

نام COVID-19 ویروس توقیف تجارت سراسر چین است و هدف قرار دادن شرکت درآمد بازارهای جهانی سهام و تولید در سراسر جهان است. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در ماه گذشته اعلام کرد ویروس اضطراری برای بهداشت عمومی در ایالات متحده است. در این بیانیه آمد با محدودیت های مسافرتی و اجباری قرنطینه فدرال سفارشات برای آمریکایی ها از بازگشت از کانون شیوع این بیماری در چین است.

اعضای کاخ سفید را coronavirus نیروی کار صحبت خواهد شد در این نشست خبری با توجه به HHS’ سایت. کاخ سفید گزارش کنگره خواسته در روز دوشنبه برای $1.25 میلیارد دلار بودجه اضافی برای تقویت آن coronavirus پاسخ.

مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از تشدید آن تماس سهشنبه برای شروع به آماده شدن برای یک ممکن است همه گیر شیوع در ایالات متحده آمریکا

“ما در حال درخواست آمریکا برای همکاری با ما برای آماده شدن برای انتظار است که این می تواند بد” بالا CDC رسمی به خبرنگاران گفت: در یک کنفرانس تلفنی ترسیم آنچه در مدارس و کسب و کار خواهد شد به احتمال زیاد نیاز به انجام اگر COVID-19 ویروس شروع به گسترش در سراسر ایالات متحده

مدارس باید در نظر تقسیم دانش آموزان به گروه های کوچک تر و یا نزدیک و با استفاده از “اینترنت-بر اساس teleschooling” دکتر نانسی r. schultze ، مدیر CDC مرکز ملی ایمن سازی و بیماری های تنفسی گفت.

در هفته گذشته این ویروس به گسترش قابل ملاحظه ای فراتر از چین است. این موضعی شیوع بیماری در مکان هایی مانند ایتالیا و ایران در حال دامن زدن به نگرانی در میان کارشناسان بیماری های عفونی و دانشمندان است که این ویروس در حال گسترش است به سرعت بیش از حد و ممکن است در گذشته نقطه مهار. مقامات بهداشت هشدار عمومی به آماده شدن برای یک پتانسیل جهانی همه گیر.

روز دوشنبه ایالات متحده هواپیمایی گفتند که چشم پوشیدن از لغو و تغییر هزینه برای مسافران رزرو به کره جنوبی به عنوان coronavirus گسترش فراتر از چین باعث یک هشدار از مقامات دولتی در مورد سفر وجود دارد.

به عنوان ویروس گسترش می یابد مدیر کل که Tedros Adhanom Ghebreyesus خواستار جامعه بین المللی به عمل قبل از آن خیلی دیر است.”پنجره فرصت است که هنوز هم وجود دارد اما ما پنجره ای از فرصت ها در حال کم شدن است,” او گفت:. “ما نیاز به عمل به سرعت قبل از آن را می بندد به طور کامل.”

CDC تایید اواخر دوشنبه 53 مورد در ایالات متحده اکثریت که آمد از مسافران عودت از الماس شاهزاده کشتی کروز که احتمالا در سواحل ژاپن است.

داده ها نشان می دهد که 36 از موارد نسبت داده شده به, کشتی کروز, سه بيماران آلوده در ووهان و بعد از تخلیه به آمریکا و بقیه عمدتا آلوده در حالی که سفر در خارج از کشور. فقط دو نفر قرارداد از طریق شخص به شخص تماس در آمریکا CDC گفت.

وجود دارد در حال حاضر ثابت شده هیچ درمانی برای این ویروس و واکسن را حداقل یک سال به منظور توسعه بهداشت مقامات می گویند.

Tedros گفت: هفته گذشته که نتایج اولیه از دو کارآزمایی بالینی آزمایش درمان های بالقوه برای COVID-19 انتظار می رود در سه هفته.

ایالات متحده در حال برنامه ریزی یک کارآزمایی بالینی از جلعاد را داروی آزمایشی به نام remdesivir برای رمان coronavirus با توجه به ارسال در یک دولت بالینی پایگاه داده.

جزئیات CNBC به روز رسانی زنده برای دیدن آخرین اخبار در COVID-19 شیوع.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>