تماشا کنید: UC سان دیگو بهداشت کارشناسان ارائه به روز رسانی در coronavirus بیماران

[این جریان است که میله میله برای شروع در 2:30 p. m. ET. لطفا صفحه اگر شما یک بازیکن فوق که در آن زمان.]

UC San Diego کارشناسان در حال برگزاری یک کنفرانس مطبوعاتی پنج شنبه به روز رسانی عمومی در مورد وضعیت coronavirus بیماران در یکی از بیمارستان های آن.

مدیر بالینی پیشگیری از عفونت در UC سان دیگو بهداشت دکتر رندی Taplitz ارائه خواهد شد به روز رسانی در چگونه بسیاری از بیماران را تایید کرد و چگونه این بیمارستان آماده شده است برای مراقبت از بیماران مبتلا به گفته یک سخنگوی. مدیر عامل UC سان دیگو بهداشت Patty Maysent نیز قرار است به صحبت می کنند.

به عنوان روز پنج بیش از 60 ، 000 مورد از coronavirus گزارش شده است در بیش از ده کشور و در نتیجه حداقل از 1300 مرگ و میر تقریبا به طور انحصاری در چین است.

که در روز سه شنبه اعلام کرد که نام جدید برای ویروس: COVID-19. این شرکت مخفف تاج ششم برای ویروس و D برای بیماری Tedros Adhanom Ghebreyesus, مدیر, کل, که, گفت:.

UC سان دیگو بهداشت نزدیک است Marine Corps Air Station میرامار که در آن بیش از 200 تخلیه آمریکایی ها از کانون شیوع در ووهان در حال حاضر قرنطینه. UC سان دیگو بهداشت گفت: evacuees که نمایشگاه علائم منتقل شده اند به یکی از امکانات آن برای تست و در صورت لزوم درمان های پزشکی.

روز سه شنبه مقامات CDC گفت: یک مهاجر وجود دارد re-متعهد به UC سان دیگو بهداشت بیشتر برای مراقبت های پزشکی و انزوا پس از اینکه به طور تصادفی منتشر شد به دلیل نادرست از نتایج آزمون. که دوم مهاجر در سن دیگو به تست مثبت برای ویروس.

برای دیدن آخرین به روز رسانی در coronavirus بازدید CNBC به روز رسانی های زنده در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>