تماشا کنید: مغلوب ساختن پیشی جستن ارائه آدرس امید برای زندانیان پس از فارغ التحصیلی عفو ولگردی و قانونی شکنی سنگ محکومیت

[این جریان است که میله میله برای شروع در 2:45 p. m. ET. لطفا صفحه اگر شما یک بازیکن فوق که در آن زمان.]

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است انتظار می رود به ارائه یک آدرس شروع در امید برای زندانیان در مراسم فارغ التحصیلی در لاس وگاس, نوادا در روز پنج شنبه بعد از ظهر.

این سخنان آمده در مدت کوتاهی پس از یک قاضی فدرال روز پنجشنبه محکوم تهمت و دیرین جمهوری خواه عمل راجر سنگ به بیش از سه سال زندان برای دروغ گفتن به کنگره و شاهد دستکاری در تلاش برای حفاظت از رئیس جمهور است. مورد مربوط به سنگ تماس با مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین مربوط به ویکی لیکس.

آن را نیز می آید در همان هفته که مغلوب ساختن پیشی جستن رفت و در عفو ولگردی و قانونی شکنی که در آن او تبدیل حکم سابق فرماندار ایلینویز راد Blagojevich و عفو سابق پلیس نیویورک کمیسر برنارد Kerik سابق 49ers صاحب ادوارد DeBartolo و سرمایه مایکل Milken.

امیدوارم که برای زندانیان یک سازمان فراهم می کند که خدمات به قبلا زندانی افرادی که به آنها کمک کند تنظیم به زندگی در خارج از میله های زندان است.

Trumps اظهارات نیز یک روز پس از پربیننده ترین بحث دموکراتیک در تاریخ به گفته نیلسن سریع اطلاعات ملی.

اشتراک CNBC در یوتیوب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>