دیده بان: سازمان بهداشت جهانی دارای یک نشست خبری در coronavirus همه گیر

[CNBC پخش ویدئو در دسترس نیست برای این رویداد است. سازمان دیده بان که کنفرانس مطبوعاتی در اینجا زندگی می کنند.]

سازمان بهداشت جهانی است برگزاری جلسه توجیهی روز شنبه در coronavirus نیز آلوده کرده است که بیش از 3.5 میلیون نفر در سراسر جهان کشته و حداقل 247,752 با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

هفته گذشته که در دفاع از خود پاسخ اولیه به این بیماری همه گیر کوروناویروس و گفت آن را به رهبران جهان به اندازه کافی زمان برای دخالت در اوایل شیوع.

این سازمان اعلام کرد Covid-19 جهانی بهداشت و درمان اضطراری در دریا. 30 هنگامی که وجود دارد تنها 82 مورد در خارج از چین و صفر و میر که مدیر کل دکتر Tedros Adhanom Ghebreyesus روز جمعه گفت. “معنای جهان تا به حال به اندازه کافی زمان برای دخالت کند.”

ماه گذشته رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد که ایالات متحده آمریکا به تعلیق کمک های مالی به این که در حالی که آن را بررسی آژانس پاسخ به همه گیر. او با انتقاد از این که در پاسخ به شیوع گفت: “یکی از خطرناک ترین و پر هزینه گیری از این بود که آن فاجعه تصمیم به مخالفت با محدودیت های مسافرتی را از چین و دیگر ملل” که برنده تحمیلی در اوایل شیوع.

که آغاز شده و صدایی زنگ در شیوع کروناویروس جدید در چین در اواسط ماه ژانویه تعیین در حال حاضر Covid-19 به عنوان یک بیماری همه گیر جهانی بهداشت و درمان اضطراری در دریا. 30. در تاریخ 11 مارس که مقامات اعلام کرد شیوع یک بیماری همه گیر که فقط 121,000 جهانی موارد است.

جزئیات CNBC به روز رسانی زنده برای دیدن آخرین اخبار در Covid -19 شیوع.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>