سازمان دیده بان برای تک سهام ریسک به عنوان چینی سهام اسلاید تسلا soars: ETF مدیر

هدایت و روشنی از تک سهام ها در حال حاضر.

سرمایه گذاران ایالات متحده ممکن است بخواهید به توجه است که مشاوره از جان Davi بنیانگذار و مدیر سرمایه گذاری رئیس Astoria نمونه کارها مشاوران گفت که خریداران در روز چهارشنبه به مراقب باشید در هنگام استقرار استراتژی های خود را در میان عدم قطعیت در اطراف coronavirus و تاثیر آن بر بازارهای جهانی و افزایش سفته بازی سهام مانند تسلا و کهکشانی.

“شما رو به تماشای تک نام سهام است که در حال حاضر زنجیره تامین در چین چرا که آنها در حال رفتن به شروع به تولید بیشتر راهنمایی پایین تر” مانند اپل را در اوایل این هفته Davi گفت CNBC “ETF لبه.”

با یک میزبان از چین مبتنی بر تبادل وجوه معامله را به عنوان آنجا که 8 درصد با توجه به coronavirus نگرانی اما اروپایی و ایالات متحده آمریکا بودجه هنوز تا Davi گفت که او پیش بینی بیشتر ضعف تراوش به بازارهای غربی به عنوان شیوع بیماری پیشرفت می کند.

“من فکر می کنم که تاثیر رفتن به گسترش به اروپا و آمریکا” مدیر نمونه کارها گفت.

به این ترتیب, آن مهم است که به طور متنوع, Davi گفت: به خصوص با توجه به وال استریت را به ظاهر خطی تمرکز بر بالا رفتن سرسام آور سهام مانند تسلا و کهکشانی که هر دو در حال حاضر بریده سه رقمی سود برای سال 2020 است. تسلا صعود نزدیک به 7 درصد در یکشنبه جلسه معاملاتی در حالی که باکره کهکشانی به دست آورد عظیم 23 درصد است.

“من می خواهم تشویق سرمایه گذاران به بیش از یک جهان متنوع راه برای بازی thematics به عنوان مخالف به چیدن سهام فردی” Davi گفت.

او اشاره شده جهانی X لیتیوم و باتری ETF (ع) است که سرمایه گذاری در لیتیوم تولید و برقی-ماشین سازان که با استفاده از مواد شیمیایی در باتری خود قطعات. تسلا روشن شماره 3 برگزاری و حساب 11 درصد از ETF.

“برخی از مردم با استفاده از روشن به عنوان یک راه برای نوع بازی Tesla داستان در یک ارز داد و ستد متنوع لفاف بسته بندی” Davi گفت. “این یک مدیریت ریسک موضوع: قرار دادن تمام تخم مرغ خود را در تسلا در مقابل یک سبد متنوع.”

همه در همه, outsized حجم در بازار مسکن و سهام در گروه نیمه هادی ها, ژاپنی, سهام و دیگر بازارهای جهانی “ترجمه به قطعیت” تام Lydon مدیر عامل شرکت ETF روند گفت: در همان “ETF لبه” ،

بوده است وجود دارد مردم در مصرف هر دو طرف از تجارت” به عنوان سرمایه گذاران منتظر پاسخ قطعی در چگونه یک خطر اقتصادی coronavirus می تواند Lydon گفت. “بسیاری از مردم می ترسند.”

“نگاهی به ژاپن است. نه خوب اقتصادی اعداد بالاتر مالیات در سه ماهه گذشته برای اطمینان حاصل کنید و سپس ما رو به بازی های المپیک آینده” Lydon گفت. “کمیته ملی المپیک را به رفتن به جلو آمده و می گویند: آنها می خواهند به حرکت به جلو در این بر اساس coronavirus? که در هوا.”

در حال حاضر ماندن متنوع به نظر می رسد امن ترین پرچین.

سلب مسئولیت

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>