پخش زنده: سازمان جهانی بهداشت سازمان بهداشت پان آمریکا برگزاری کنفرانس مطبوعاتی در coronavirus

[این جریان است که میله میله برای شروع در 1:00 p. m. ET. لطفا صفحه اگر شما یک بازیکن فوق که در آن زمان.]

سازمان بهداشت جهانی و سازمان بهداشت پان آمریکا مقامات در حال برگزاری یک کنفرانس مطبوعاتی به روز رسانی عمومی در شیوع کروناویروس که آلوده بیش از 100000 نفر کشته و 3,383 در سراسر جهان با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

PAHO است که آژانس بین المللی بهداشت متمرکز بر آمریکا. دکتر Carissa اتین مدیر PAHO و مدیر منطقه ای برای آمریکا, از, که, را از پیوستن به تماس مختصر مطبوعات در کروناویروس که باعث بیماری به نام COVID-19.

روز سه شنبه سازمان بهداشت جهانی گفته مقامات COVID-19 کشته 3.4 درصد از موارد گزارش شده در سطح جهان است. در مقایسه با آنفلوانزای فصلی می کشد به مراتب کمتر از 1 ٪ از افراد آلوده به آنها گفت. که مقامات اعلام کرد در روز دوشنبه که تعداد coronavirus موارد خارج از چین تقریبا نه برابر بالاتر از آن است که در داخل کشور بیش از یک دوره 24 ساعته. آنها همچنین افزایش خطر ارزیابی از coronavirus را “بسیار بالا” اواخر هفته گذشته است.

این سازمان هنوز به طبقه بندی ویروس به عنوان یک بیماری همه گیر است و نگهداری آن توجه شده است در شامل گسترش اگر چه این ویروس به گسترش قابل ملاحظه ای فراتر از چین است و در حال حاضر یافت شده است در بیش از 70 کشور جهان است.

جزئیات CNBC به روز رسانی زنده برای دیدن آخرین اخبار در COVID-19 شیوع.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>