پخش زنده: سازمان بهداشت جهانی دارای کنفرانس مطبوعاتی در تولید واکسن برای coronavirus

[این جریان است که میله میله برای شروع در 9:00 a. m. ET. لطفا صفحه اگر شما یک بازیکن فوق که در آن زمان.]

سازمان بهداشت جهانی مقامات در حال برگزاری یک کنفرانس مطبوعاتی به روز رسانی عمومی در شیوع کروناویروس و اعلام همکاری برای سرعت بخشیدن به توسعه و تولید و توزیع عادلانه از واکسن های, تشخیص و درمان برای Covid-19.

هدف از این همکاری جدید است که به واکسن تشخیص و درمان برای Covid-19 در دسترس به هر کسی که نیاز به آنها در سراسر جهان که ofifcials گفت. وجود دارد در حال حاضر ثابت شده هیچ درمان یا واکسن در برابر coronavirus اگر چه تعدادی از آزمایش های در حال انجام در سطح جهان است.

رونمایی از همکاری جدید خواهد بود شرکت میزبانی که مدیر کل Dr Tedros Adhanom Ghebreyesus فرانسه, رئیس جمهور, امانوئل, پاکسازی, اتحادیه اروپا, کمیسیون, رهبر, Ursula von der Leyen و نمایندگان از بنیاد بیل و ملیندا گیتس.

Coronavirus آلوده بیش از 2.7 میلیون نفر در سراسر جهان و کشته شدن حداقل 191,200 با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز.

جزئیات CNBC به روز رسانی زنده برای دیدن آخرین اخبار در Covid-19 شیوع.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>