پخش زنده: سازمان بهداشت جهانی دارای کنفرانس مطبوعاتی در coronavirus شیوع

[این جریان است که میله میله برای شروع در 10:00 a. m. ET. لطفا صفحه اگر شما یک بازیکن فوق که در آن زمان.]

سازمان بهداشت جهانی مقامات در حال برگزاری یک کنفرانس مطبوعاتی جمعه به روز رسانی عمومی در coronavirus شیوع نیز آلوده کرده است که بیش از 83,700 و کشته شدن حداقل 2,859 در سراسر جهان تا کنون.

نام COVID-19 ویروس توقیف تجارت سراسر چین است و هدف قرار دادن شرکت درآمد بازارهای جهانی سهام و تولید در سراسر جهان است. که مقامات اعلام این ویروس یک اورژانس بهداشت جهانی ماه گذشته در حالی که اصرار مردم در برابر بیش از حد واکنش به این ویروس.

در هفته های اخیر این ویروس به گسترش قابل ملاحظه ای فراتر از چین است و در حال حاضر در حال گردش در بیش از 44 کشور در سراسر جهان که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت: پنج شنبه. شیوع پدید آمده در ایران و ایتالیا و کره جنوبی که در آن تعدادی از موارد به سرعت در حال افزایش است هر روز.

“ما در یک نقطه تعیین کننده,” Tedros به خبرنگاران گفت: در روز پنج شنبه. “شیوع در ایران, ایتالیا و کره جنوبی نشان می دهد چه این ویروس قادر است.”

مکزیک وزارت بهداشت را تایید کرد اولین بار در کشور مواردی از این ویروس در روز جمعه به مناسبت دوم و سوم مورد تایید شده در آمریکای جنوبی پس از برزیل که خود را تایید اولین مورد پنج شنبه. این ویروس در حال حاضر در حال حاضر در پنج قاره. هر کشور باید برای آماده سازی ورود ویروس Tedros هشدار داد.

“هر کشور باید آماده برای اولین بار به صورت” Tedros گفت: پنج شنبه. “هیچ کشور باید فرض کنیم آن را نمی توانید موارد است. که می تواند یک اشتباه مهلک است. این ویروس می کند توجه کرد.”

جزئیات CNBC به روز رسانی زنده برای دیدن آخرین اخبار در COVID-19 شیوع.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>