پخش زنده: سازمان بهداشت جهانی دارای کنفرانس مطبوعاتی به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس شتاب

[این جریان است که میله میله برای شروع در ساعت 11:00 a. m. ET. لطفا صفحه اگر شما یک بازیکن فوق که در آن زمان.]

سازمان بهداشت جهانی مقامات در حال برگزاری یک کنفرانس مطبوعاتی روز شنبه به روز رسانی عمومی در coronavirus همه گیر است که در حال حاضر آلوده بیش از 10.4 میلیون نفر در سراسر جهان با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

روز دوشنبه که هشدار داد که این بیماری همه گیر است که تسریع در سراسر جهان به عنوان بسیاری از کشورهایی که بازگشایی اقتصاد خود را از دیدن یک تجدید حیات در مثبت Covid-19 موارد است.

“اگر چه بسیاری از کشورها را ساخته اند برخی از پیشرفت در سطح جهان همه گیر است که در واقع بالا بردن سرعت گفت:” Tedros Adhanom Ghebreyesus مدیر کل سازمان بهداشت جهانی است.

آمریکا در میان کشورهای در حال تجربه تجدید حیات از عفونت پس از استراحت محدودیت و بازگشایی کسب و کار. برزیل همچنین در ادامه به گزارش شیوع Covid-19 موارد و دوم بیشترین تعداد موارد تایید شده پس از U. S..

در ضمن Tedros گفت: ژاپن و کره جنوبی در حال انجام یک کار خوب در پاسخ به سرعت به ویروس و حفظ زندگی در طول جلسه در روز دوشنبه.

“کره جنوبی نشان داده است که جهان بدون حتی واکسن و یا درمان است که می توانید آن را به تعداد موارد پایین و سرکوب شیوع” او گفت:.

که کشور خواست به گرد هم می آیند برای یادگیری از یک دیگر تجارب در مبارزه با این ویروس تاکید بر این که “عدم همبستگی جهانی” است و مانع واکنش جهانی.

“بدترین و در عین حال آمده است” همانطور که بسیاری از کشورها و رهبران جهان باقی مانده تقسیم در مورد چگونه برای مبارزه با ویروس Tedros گفت. “من متاسفم بگویم که اما با این نوع از محیط زیست و وضعیت ما از ترس بدترین. و به همین دلیل ما باید این کار را ما با هم عمل میکنند و به مبارزه با این ویروس خطرناک با هم.”

— CNBC
خواهد Feuer
کمک به این گزارش.

جزئیات CNBC به روز رسانی زنده برای دیدن آخرین اخبار در COVID-19 شیوع.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *