پخش زنده: سازمان بهداشت جهانی دارای کنفرانس خبری در coronavirus شیوع

[این جریان است که میله میله برای شروع در ساعت 11:00 a. m. ET. لطفا صفحه اگر شما یک بازیکن فوق که در آن زمان.]

سازمان بهداشت جهانی مقامات در حال برگزاری یک کنفرانس خبری برنامه ریزی شده برای 11 a. m. EDT دوشنبه به روز رسانی عمومی در شیوع کروناویروس.

این ویروس نیز آلوده کرده است بیش از 169,387 مردم و کشته شدن حداقل 6,513 در سراسر جهان که از صبح روز دوشنبه با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

که مقامات اعلام COVID-19 جهانی همه گیر در هفته گذشته.

“در دو هفته گذشته تعداد موارد خارج از چین افزایش یافته است 13fold و تعدادی از کشورهای تحت تاثیر سه برابر شده است” که مدیر کل دکتر Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت: پس از اعلام این ویروس یک بیماری همه گیر چهار شنبه. “در روزها و هفته های پیش رو انتظار ما برای دیدن تعدادی از موارد تعداد مرگ و میر و تعدادی از کشورها را تحت تاثیر قرار به صعود و حتی بالاتر است.”

این ویروس در حال حاضر در سراسر ایالات متحده آلوده کردن بیش از 3,700 مردم و کشتن حداقل 69, با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز. هفته گذشته رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو گفت: دولت می تواند گسترش مشابه از COVID-19 فقط در چین, کره جنوبی و ایتالیا که در آن جدید کروناویروس میلیون ها نفر از مردم تحت مستند و متوقف بازرگانی. در پاسخ به شهرها و ایالات متحده باید توقیف فروشگاه های خرده فروشی و مدارس بسته.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت توزین “همه گزینه ها” برای جلوگیری از شیوع این بیماری در ایالات متحده از جمله آشکار توقف داخلی مسافرت هوایی — یک گام نمی شود پس از حملات یازدهم سپتامبر ، 11 سال 2001 حملات.

جزئیات CNBC به روز رسانی زنده برای دیدن آخرین اخبار در COVID-19 شیوع.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>